Μεγάλος Διαγωνισμός - Το Travelstories σας πάει Πράγα!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tolpred

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Και ξαφνικά εκεί που περπατώ τι να δω καθρέπτης στο πάτωμα ένα πανέμορφο κτίριο σε απεικόνιση στο πάτωμα. Τρομερό να πάτε παιδιά να το δείτε. Bordeau - France
 

Attachments

crazytraveller

New Member
Μηνύματα
0
Likes
1
λοχ - νες

Ταξίδι στη σκωτία και επίσκεψη στη λήμνη λοχ-νες ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα! Επιβλητικά τα ερείπια του κάστρου που δεσπόζει πάνω από τη λήμνη.
 

Attachments

CHARALDI

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΤΟΠΙΑ.

ΝΟΡΒΗΓΙΑ. ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΧΩΡΑ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟΠΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΖΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.
 

Attachments

Dorian Gray

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Το κάστρο του Εδιμβούργου.

"I'm William Wallace, and the rest of you will be spared. Go back to England and tell them... Scotland is free!"

Γενναίοι ιππότες. Αστραφτερές πανοπλίες. Κοφτερά σπαθιά και τσεκούρια , ανθεκτικές ασπίδες. Επιβλητικοί βασιλιάδες καθισμένοι στους πανέμορφους σκαλιστούς θρόνους τους. Και πάνω από όλα αυτή η αίσθηση ότι εδώ έζησαν και πέθαναν ήρωες , εδώ γράφτηκε ιστορία.. Τα λόγια είναι περιττά. Καλώς ήρθατε στο κάστρο του Εδιμβούργου :)
 

Attachments

FAERYDAD

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Μπρυζ, Βέλγιο

Έχω πάει με τη γυναίκα μου στο Βέλγιο, μένουμε στη Μπρυζ... Ο ταξιδιωτικός οδηγός αναφέρει στην άκρη της πόλης την ύπαρξη μιας πολύ ρομαντικής λίμνης αλλά ο χάρτης τη δείχνει τόσο μικρή που θεωρώ ότι δεν αξίζει τον κόπο να πάμε. Για καλή μας τύχη ...χανόμαστε, και τυχαία βγαίνουμε στη λίμνη που δε θέλαμε να πάμε, και αντικρίζουμε το τοπίο που (ελπίζω να ανέβασα σωστά ώστε να) βλέπετε στη φωτογραφία... :)
 

Attachments

BARBIE

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Η διπλή σκάλα του Βατικανού

Στο μουσείο του Βατικανού ο άντρας μου τρελάθηκε με αυτή τη διπλή γυριστή σκάλα. Με είχε μια ώρα να ποζάρω, γελούσε όλος ο κόσμος, και το καλύτερο που κατάφερε ήταν ...αυτή η φωτογραφία. Είμαι αυτή η μικροσκοπική άσπρη κουρασμένη που κοιτάει προς τα πάνω!!!
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom