Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
αρα το θεμα ειναι μονο τα λεφτα που θελουμε να δωσουμε
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ θα προτιμούσα την Aegean αφού είναι στα ίδια χρήματα, που είναι και ελληνική εταιρεία και θα μου έδινε και τους πόντους στην κάρτα μου. :cool:
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Δε νομίζω πάντως ότι έχει νόημα να μιλάμε για εμπιστοσύνη σε κάποιο από τα τρία παραπάνω σάιτς. Όλα είναι αναμφίβολης εγκυρότητας, δε θα έχεις πρόβλημα με κανένα νομίζω.
Ναι, τα έχω χρησιμοποιήσει και τα τρία χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Καμία πρόταση για φθηνό εισητήριο για Ιαπωνία έχετε; Όταν λέω φθηνό, εννοώ κάτω από 900?. Είναι για τον Απρίλιο, αλλά ενδιαφέρομαι να το κλείσω από τώρα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Για μια βδομάδα περίπου έχασες την προσφορά της Finnair στα 610? από Ρώμη... Έβαζες και κανένα 190? την Ρώμη θα σου έβγαινε στα 800? και θα πήγαινες και με Φιλανδούς που είναι super... Δεν χάνεις όμως τίποτε για πάρτους ένα τηλέφωνο μπας...
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
elpihonmar said:
Έχω μία απορία.Θέλω να βρώ ποιές εταιρίες (φτηνές και μη) πετάνε απευθείας από Θεσσαλονίκη και σε τί προορισμούς. Γνωρίζω τη sky, kai easyjet.
Ξέρετε κάποιες άλλες? φτηνές και μη
Το flylowcostairlines.org αναφέρει τις
AirBerlin, Click4sky, Condor, Easyjet, Germanwings, Skyeurope, Thomsonfly, Tuifly.
Επίσης πετάνε οι
AirOne, Carpatair, Cyprus, Austrian, Malev, LOT, Czech
Ξέρω ότι εποχιακά πετάνε και οι
Smartwings, Centralwings, HamburgInternational, Transavia, Jetairfly, Flythomascook, FlyLal, Rossiya, Krassair, Vim.

Σχετικά με τις LCC (Low Cost Carriers)
Ενα πολύ καλό site για ανεύρεση ποιων εταιρών εξυπηρετούν συγκεκριμένη διαδρομή:
http://www.flylowcostairlines.org/a...iseon.html?f[from]=SKG&f[to]=PRG&f[sub_send]=
το ίδιο site για ανεύρεση εταιριών που πετάνε σε συγκεκριμένο αεροδρόμιο
http://www.flylowcostairlines.org/a...stoys/ptiseis-pros-tin-poli-thessaloniki.html

Νομίζω είναι το πιο πλήρες site για αναζήτηση εταιριών LCC.
 

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Ρε παιδια αυτό που διάβασα σε προηγούμενη σελίδα πολύ καλή ιδέα είναι:

Δλδ να κάνεις σερτς για πτήσεις που αναχωρούν από Αθήνα και να σου βγάζει όλους τους προορισμούς και τιμές..
Το πρόγραμμα που έστειλε ο φίλος μάπα είναι, δεν βρίσκει τπτ..
Ξέρει κανείς καμιά ιστοσελίδα που το κάνει αυτό.. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!
 

giotamike

Member
Μηνύματα
87
Likes
170
Επόμενο Ταξίδι
USA
Τελικά βρήκα εισητήριο για Ιαπωνία στα 584?

Δεν είναι όμως από Αθήνα, αλλά από Γενεύη μιας και θα είμαι εκεί πριν πάω στο Τόκιο.

Η πτήση λοιπόν είναι με Air France και το δρομολόγιο είναι:

Γενεύη-Παρίσι-Τόκιο, με την ίδια επιστροφή. Τώρα, δεν ξέρω πως είναι να ταξιδεύεις με AIr France, αλλά θα το μάθω σύντομα.!!
 

nikpyrgos

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...?
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Παιδια στο airtickets.gr εχει καποιες πολυ καλες προσφορες για πτησεις και ξενοδοχειο μαζι.Να το εμπιστευτω ή ειναι καλυτερα να κλεισω ξεχωριστα απο την ιστοσελιδα της αεροπορικης και του ξενοδοχειου?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.064
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom