Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

jass_gr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
St Maarten
Τωρα αυτο δεν ηξερα σε ποια κατηγορια μηχανων αναζητησης να το βαλω...λογω αδυναμιας της παρουσας κατηγοριας ομως:bleh: ειπα να το βαλω εδω..

Μια νεα ελληνικη μηχανη αναζητησης-κρατησης πτησεων,ξενοδοχειων,πλοιων κτλ που φαινεται εργονομικα πολυ καλη...

http://www.kanekratisi.gr/Public/default.aspx

Οπως λεει και η διαφημιση γνωστης τραπεζας... Ολα σε ενα, νοικοκυρεμενα!!!:haha:
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μερικές ακόμα

www.kanekratisi.gr
www.lastminute.gr
www.pamediakopes.gr
www.wegolo.com (low cost)

Ακόμα για όποιον ενδιαφέρεται διαθέτω πρόγραμμα αναζήτησης low cost πτήσεων για όλη την ευρώπη από όλη την ευρώπη που σου δίνει τιμές για όλες σχεδόν της low cost πτήσεις με αναζήτηση περιόδου, Σ/Κ ή και εβδομάδας σε real time.

π.χ έρχεται 4ήμερο, θες να πας κάπου, δεν ξέρεις που, αλλά το μόνο που θέλεις είναι να φυγεις για ευρώπη φτηνά. Επιλέγεις αναχώρηση από Αθήνα πρός όλους τους προορισμούς βάζεις ημερομηνίες και όλες οι πτήσεις έρχονται στην οθόνη σας σορταρισμένες από τη φθηνότερη πρός την ακριβότερη. Αν υπάρχει ενδιαφέρον δώστε χώρο να ανεβάσω το πρόγραμμα. Το έχω αγοράσει από ebay πριν 2 χρόνια και με έχει σώσει από τότε. Το παρέχω δωρεάν φυσικά για να μην πεί κανένας ότι κάνω εμπόριο εδώ μέσα. ;)

http://rapidshare.com/files/91530919/Flight_for_all.rar

Εnjoy!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.332
Το έβαλα αλλά δε μου φαίνεται πολύ σόι...σαν αεροδρόμιο προορισμού δεν έχει Ρώμη π.χ. και έβαλα κάποιες ημερομηνίες για Παρίσι και δε βρήκε τίποτα...περίεργο
 

koskotas

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ-Ανατολικα
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρω-γυρω...
Δεν εχω γυρισει και ολο τον κοσμο αλλα οσες φορες εψαξα το airtickets.gr ηταν πανακριβο!Η συνηθισμενη μηχανη για μενα ειναι το pamediakopes.gr αλλα δεν κλεινω ποτε το εισητηριο αν δεν κοιταξω και στην σελιδα της εκαστοτε εταιριας.Και τα 10-20 ευρω λιγοτερα δεν ειναι ασχημα;)
 

GEORGE PAP

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Καλημέρα,
είμαι νέο μέλος στην παρέα σας, πολύ καλή προσπάθεια, θα τα λέμε σύντομα
Είμαι τρελός με τα ταξίδια κ έχω κάνει πάρα πολλά
όλα τα site που λέτε τα έχς δοκιμάσει αλλα το καλύτερο μακράν είναι το www.kayak.com
δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε
Γιώργος
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλημερα και καλως ηρθες Γιωργο :)
Οντως εχεις κανει πολλα ταξιδια.Γιατι δεν ανοιγεις νεο θεμα εδω http://www.travelstories.gr/forumdisplay.php?f=51 να μας συστηθεις λιγο καλυτερα λεγοντας μας για σενα και τα ταξιδια σου.Με καποιον που εχει ταξιδεψει τοσο πολυ εχουμε πολλα να πουμε :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γιωργο :welcome2:
 

crazyflight

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
COOK ISLANDS
Θα προτεινα και το www.edreams.com. Περιλαμβανει και low cost πτησεις και επισης νομιζω οτι εχει μεγαλυτερη ποικιλια σε συνδυασμους και τιμες απο αντιστοιχα ελληνικα sites.
 

mikelo

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Κατά τη γνώμη μου ένα καινούργιο Ελληνικό website διεκδικεί αν δεν έχει ακόμα πάρει την πρωτιά στην τιμή. Είναι το ***** και από όλα τα checks που έχω κάνει έχει τις χαμηλότερες τιμές πτήσεων (σε πολλές περιπτώσεις πολύ σημαντικές) και είναι εξαιρετικά έυκολο στις αναζητήσεις.

Επίσης και οι λοιπές του υπηρεσίες μοιάζουν αρκετά καλές.
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
επίσης το airticket.gr (πολύ καλή εξυπηρέτηση)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom