Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
252
δε θυμαμαι τι booking class ηταν.
Πως μπορω να δω σε ποια booking class δεν επιτρεπεται?
Ρωταω μηπως επειδη η πτηση εκτελειται απο Tyrolena η κατι τετοιο, και για αυτο δεν περνανε τα μιλια
 

elena25

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
παραλαβή κάρτας miles+ more

Καλησπέρα σε όλους
πρόσφατα έκανα ηλεκτρονικά αίτηση για την κάρτα στην aegean. Έβγαλε εικόνα της κάρτας να τυπωθεί, αρκει αυτή ή θα παραλάβω και άλλη σπίτι;

Επίσης απο το χειμώνα λόγω απώλειας της κάρτας Lufthansa σε ένα ταξίδι έκανα αίτηση για άλλη πήρα την προσωρινή αλλά ποτέ δεν έφτασε σπίτι. Τι μπορώ να κάνω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επίσης απο το χειμώνα λόγω απώλειας της κάρτας Lufthansa σε ένα ταξίδι έκανα αίτηση για άλλη πήρα την προσωρινή αλλά ποτέ δεν έφτασε σπίτι. Τι μπορώ να κάνω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Όταν λες άλλη, εννοείς καινούργια, με νέο νούμερο?
 

fapmaster24

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
παιδια δεν παιρνανε ολα τα εισητηρια στην καρτα ?? γιατι εχω παει αυστρια κ ισπανια κ μου λενε οτι οι ναυλοι που εχω παρει το εισητηριο δεν δινουν μιλια. αλλα πως πρεπει δλδ να παρω εισητηριο ακριβο για να μου περασουν μιλια ??
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
παιδια δεν παιρνανε ολα τα εισητηρια στην καρτα ?? γιατι εχω παει αυστρια κ ισπανια κ μου λενε οτι οι ναυλοι που εχω παρει το εισητηριο δεν δινουν μιλια. αλλα πως πρεπει δλδ να παρω εισητηριο ακριβο για να μου περασουν μιλια ??
Μήπως να δώσεις και καμμιά πληροφορία, εκτός από τη χώρα προορισμού (που εν προκειμένω είναι και άχρηστη?) Με τι εταιρία πέταξες? Με τι ναύλο (booking class, κοίτα στην κάρτα επιβίβασής σου)? Σε ποιο πρόγραμμα προσπαθείς να περάσεις τα μίλια?
 

fapmaster24

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Λοιπον το πρόγραμμα ειναι το milesandbonus της aegean. η 1η εταιρια ήταν η Austrian και μου λεει στο εισητηριο οτι εχω ναυλο economy,TFLYP21G και για την επιστροφη ξανα με austrian με ναυλο economy,EBUYP21G. Το 2ο ταξιδι που ήταν για ισπανια μέσω μοναχου με lufthansa πηγενελα και το class ήταν Τ. Βοήθα τον άπειρο λαό αρχηγε taver αν και δεν πιστευω να με κοροιδευουν οι αεροπορικες :( αλλα απλα θελουν να παιρνουμε πιο ακριβα εισητηρια για να συγκεντρώνουμε μίλια. . .
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
fapmaster24 said:
Λοιπον το πρόγραμμα ειναι το milesandbonus της aegean. η 1η εταιρια ήταν η Austrian και μου λεει στο εισητηριο οτι εχω ναυλο economy,TFLYP21G και για την επιστροφη ξανα με austrian με ναυλο economy,EBUYP21G. Το 2ο ταξιδι που ήταν για ισπανια μέσω μοναχου με lufthansa πηγενελα και το class ήταν Τ. Βοήθα τον άπειρο λαό αρχηγε taver αν και δεν πιστευω να με κοροιδευουν οι αεροπορικες :( αλλα απλα θελουν να παιρνουμε πιο ακριβα εισητηρια για να συγκεντρώνουμε μίλια. . .
το 1ο γραμμα ειναι το booking class. ψαξε στο σαιτ της Aegean να δεις ποσα σου δινει. αυτα που εγραψες σου δινουν ενα μεγαλοπρεπες 0.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αν τα εισητήρια σας κοστίζουν πάμφθηνα δε καταλαβαίνω γιατί σκάτε για τα μίλια... αντε και πήρες και 2-3 χιλιάδες μίλια είναι το 1/10 ενος εισητηρίου κι αν υπολόγισεις και τους φόρους που θα πληρώσεις ειναι το 1/20 περίπου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.427
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom