Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.103
Likes
41.355
Δεν βοηθάει και πολύ, γιατί ήθελα να μάθω για την Miles and Bonus. Δεν έχω Miles and More κάρτα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.376
Likes
9.305
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχω κλείσει εισιτήριο με SAS Αθήνα- Όσλο- Λονδίνο. Πώς μπορώ να δω την κατηγορία ναύλου, αφού έχω πάρει μόνο τον αριθμό εισιτηρίου, χωρίς κάποιο άλλο διακριτικό με γράμμα, για να δω αν θα πάρω μίλια στην Miles and Bonus; .
Αν ηδη δοκιμασες το σαιτ της εταιρειας, δοκιμασε κι εδω. Πρεπει να εμφανιστει ως ενα γραμμα διπλα στο economy..
https://wftc3.e-travel.com/plnext/SASaustralia/GetPNRsList.action?LANGUAGE=GB&SITE=CAPVCAPV
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.103
Likes
41.355
Το τσέκαρα από την sas και δεν βγάζει πουθενά ούτε economy, μόνο τον αριθμό του εισιτηρίου πάλι και της πτήσης. Το Amadeus δεν με βρίσκει καν...Μάλλον θα μάθω τηλεφωνικά από την εταιρεία, δεν βγάζω άκρη.
Μόνο ένα SK που βλέπω μπροστά από ένα νούμερο, αλλά πρέπει να είναι της πτήσης
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.376
Likes
9.305
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το τσέκαρα από την sas και δεν βγάζει πουθενά ούτε economy, μόνο τον αριθμό του εισιτηρίου πάλι και της πτήσης. Το Amadeus δεν με βρίσκει καν...Μάλλον θα μάθω τηλεφωνικά από την εταιρεία, δεν βγάζω άκρη.
Μόνο ένα SK που βλέπω μπροστά από ένα νούμερο, αλλά πρέπει να είναι της πτήσης
Οχι, ειναι ο κωδικος της SAS αυτος. Αν σωζεσαι...ειναι γυρω στα 2300 το δρομολογιο που ειπες.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.376
Likes
9.305
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
!!! Και έδωσα μόνο 105 ευρώ Αυγουστιάτικο!
Τσαμπα. Το one way υπεθεσα σωστα? Παντως οπως και στους ελβετους δινει πολλα μιλια η Aegean. Πλην τρανταχτων προσφορων που ανακοινωνουν σπανιως εξαλλου..πχ Γενευη 79.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.103
Likes
41.355
Ναι, one way, και με παίδεψε πιο πολύ το να βρώ καλή τιμή. Έβρισκα πολύ φτηνές επιστροφές απ' ευθείας. Απλά μου κάνει εντύπωση και αν είναι να ξανακλείσω με αλλαγή, θα την ξαναπροτιμήσω την SAS.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
μην παιδευεσαι, πάρτους τηλέφωνο
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Τέλεια! Δηλαδή, αν καταλάβατε, αλλάζει κάτι στον τρόπο συγκέντρωση μιλίων, ή μόνο στις δυνατότητες εξαργύρωσης;
 

Elias D.

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, μια ερώτηση καθότι άσχετος εκ φύσεως...
Ταξιδεύω για Δουβλίνο με Aer Lingus. έχω κάρτα της Aegean. Μπορώ στο check in τους να μου περάσω πόντους ή όχι; Δεν την βλέπω στο star alliance.
Ευχαριστώ ξανά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.290
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom