Μοναδικες προσφορες Alitalia απο 99ε euro

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Καλα.Μονο εγω παιζει να ειμαι ο ατυχος που δεν μπορ να επωφεληθει απο αυτη την προσφορα.Με ενα ταξιδι ηδη κλεισμενο για τελη μαρτιου και φανταρος τον μαη

:mad::mad::mad::mad::(:(:(:(:(:(:(
Φίλε πήγαινε τότε στις ειδικές δυνάμεις.Ειδικότερα στους αλεξιπτωτές θα περάσεις μια χαρά.:clap:

Θα έχεις και κάποιες πτήσεις μούρλια.

Οσο για Alitalia της πλάκας είναι ή μάλλον ήταν.Οσοι κλείσατε τα θερμά μου συλληπητήρια.

Προς τον γνωστό εραστή της Βαρκελώνη θέλω να σημειώσω οτι κουκλάρα η ερωμένη του αλλά δεν θα ήταν καλύτερα να ανακαλύψει και άλλα θεσπέσια θηλυκά?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οσο για Alitalia της πλάκας είναι ή μάλλον ήταν.Οσοι κλείσατε τα θερμά μου συλληπητήρια.
τι παθατε ρε σεις με την εταιρεια?λες και ζειτε στη Lufthansa land...στη χωρα της Ολυμπιακης ζειτε αν δεν το πηρατε χαμπαρι. μια χαρα ειναι η εταιρεια. και φυσικα κλεισαμε και Παλερμο πρωτομαγια με 99Ε και αργοτερα Venezia με 99Ε. αν εχεις κατι καλυτερο μας το λες αλλιως αστο.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Οσο για Alitalia της πλάκας είναι ή μάλλον ήταν.Οσοι κλείσατε τα θερμά μου συλληπητήρια.
οπως το γράφεις! Η αλιτάλια ήταν για συλληπητήρια!
Η new Alitalia ομως ισως κ να μην είναι....

τον Ιούλιο θα είμαι σοφώτερος επι του θέματος!:cool:

Προς τον γνωστό εραστή της Βαρκελώνη θέλω να σημειώσω οτι κουκλάρα η ερωμένη του αλλά δεν θα ήταν καλύτερα να ανακαλύψει και άλλα θεσπέσια θηλυκά?
φυσικά κ θα ανακαλύψω και αλλο θεσπέσιο θηλυκό σε λίγες μέρες που αρχίζει επίσης απο Βού! Την αριστοκρατική Βιέννη την έχεις φαντάζομαι ακουστά!:bleh:

Αλλα η κουκλάρα με το Β, ειναι δε μπεστ οφ δε μπεστ, και ενας λόγος που την ξαναπροτίμησα, ειναι εξαιτίας καλοκαιριού...
Δεν νομίζω οτι ειναι άσχημο να εισαι ερωτευμένος με τετοια κουκλάρα και να κολυμπας μαζί της στην Μεσόγειο! Και το βράδυ να απολαμβάνεις πυροτεχνήματα στον ουρανό!:haha:
Αλλο να εισαι ανοιξη η χειμώνα στην Βαρκελώνη, και αλλο καλοκαίρι!

Και υπάρχει κ καιρός εως το τέλος του χρόνου για ανακαλύψεις και άλλων θεσπέσιων θηλυκών, βλ. Κωνσταντινούπολη με τα χαμαμ, Βουδαπέστη με τα υπεροχα λουτρά, Παρίσι με όλα τα γνωστά αξιοθέατα, και οχι μόνο...

Απλά μελετάται το επόμενο ...χτύπημα!!!:cool:
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Προς dimitrak.Δυο πτήσεις έκανα με την alit{eia}alia και ορκίστηκα ποτέ μα ποτέ να μην ξαναγίνει το μοιραίο.Οχι σε εξευτελιστικές τιμές να μου προσφέρουν το εισιτήριο αλλά και να με πλήρωναν και απο πάνω{λέω και κάποια υπερβολή}δεν θα πέταγα μαζί τους.Και να πώ οτι ήμουν τόσο άτυχος και ίσως να ήταν η εξαίρεση οι πτήσεις μου.Αλλά δεν ήταν.Εχουν γίνει και σε άλλους πολλά και διάφορα τρυφερά.Και αμφιβάλλω πολύ αν με τις αλλαγές που έγιναν,να πρόλαβαν να επιτύχουν τίποτε βελτιώσεις στο τέρας.

Προς Σαμιον. Η παλιά Ολυμπιακή μπροστά στον Ιταλικό αερομεταφορέα ήταν μύθος.Αν και παραδέχομαι οτι δεν πρόλαβα να κάνω και πολλές πτήσεις με ΟΑ.Αλλά να ξέρεις οτι πολλοί ξένοι την ΟΑ στις καλές της{και είναι πολλές αυτές}την έχουν ερωτευτεί.Πάντως παρότι εικάζω οτι θα περάσεις δραματικότατες στιγμές στον αερα σου ευχομαι να περάσεις πολύ καλά σε Palermo και Venezia.

Προς Θάνο.Τσαχπίνα η Βαρκελώνη,αριστοκράτισσα η Βιέννη[για Βουδαπέστη και Κωνσταντινούπολη άγνοια η αφεντιά μου}αλλά μην λησμονήσεις το άλλο και καλύτερο Β. ΒΕΡΟΛΙΝΟ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το φόρουμ γράφει "στην πόρτα" ότι εδώ συζητάμε για προσφορές αεροπορικών.

Σας παρακαλώ για πολλοστή φορά να μένουμε στο θέμα μας.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Και ας είμαστε πιο αισιόδοξοι στις σκέψεις μας.

Γιατί να αποκλείουμε μια δεύτερη ευκαιρία σε μια εταιρεία που κάνει ένα νέο ξεκίνημα;
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
κι εγω είχα αρκετά προβλήματα πρόσφατα (ακύρωση πτήσης -στην οποία μου βρήκανε λύση βέβαια- και σημαντική καθυστέρηση στη ρώμη, όπου πάντως έριχνε καρέκλες), αλλά λέω να της δώσω μια ευκαιρία για τους λόγους που λέει ο cakenet και φυσικά τη χαμηλή τιμή...

όπως λέει και ο thanos θα το δοκιμάσουμε και θα σας πούμε... ;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και ας είμαστε πιο αισιόδοξοι στις σκέψεις μας.

Γιατί να αποκλείουμε μια δεύτερη ευκαιρία σε μια εταιρεία που κάνει ένα νέο ξεκίνημα;
+1.
η προσφορα της εταιρειας ειναι ή μάλλον ήταν (μια και σχεδον εξαφανιστηκαν..) σουπερ και μονοδρομος για οσους ταξιδευουν στο εσωτερικο της χωρας εκτος loco. και χαρη σε τετοια τοπικ ενημερωνομαστε για προσφορες αμεσα. για το ποιον της εταιρειας ας μιλησουν οι experts της αεροποριας σε άλλο τόπικ.
 

libi

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Εμεις πάντως που με Alitalia δε φτασαμε ποτε στον προορισμό μας το Περου τα Χριστούγεννα, ακόμα να αποζημιωθούμε. Και το εισητηριο έκανε 1300 ευρώ παρακαλώ! Καλή τύχη με τα ταξίδια σας, μπορεί όντως να είναι καλύτερη η παρούσα κατάσταση της εταιρείας, ποιος ξέρει... αλλά στην ελεύθερη αγορά συνήθως, ό,τι πληρώνεις παίρνεις
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλα οι χαμηλές τιμές δεν είναι σπάνιο φαινόμενο αυτές τις μέρες... εδώ δώσανε οι μισές εταιρείς (ba, luf, klm, air france) τη ΝΥ με 350, δε θα δώσει η alitalia την ιταλία με 100.

προς θεού δεν τη δικαιολογώ, έχω διαβάσει, ακούσει από φίλους και περάσει κι εγώ διάφορα, αλλά ας δώσουμε μια ευκαιρία, μπας και έχουν αλλαξει τα πράγματα, και βλέπουμε :roll:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Άλλωστε είπαμε, δεν ισχύει πάντα το ότι πληρώνεις παίρνεις. Στην τελική, μπορεί να έχει κλείσει κάποιος την ίδια πτήση με το διπλάσιο ή και παραπάνω κόστος. Το θέμα είναι να παρατηρήσουμε την εταιρεία πως θα οργανωθεί πλέον υπό την νέα διοίκηση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom