Μου τη δίνει!!!!

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Πόσο δίκιο έχεις...
Να προσθέσω τις συναδέλφους που όσο περνάει ο καιρός κάνουν κλίκα είτε μεταξύ τους είτε με το διευθυντή και αρχίζουν τα "ψου,ψου,ψου" που σταματούν ακαριαία μόλις εισέλθεις εσύ (ο εκτός κλίκας) στο χώρο...
Το ότι εγώ κοπελιά έχω και ζωή εκτός της δουλειάς και δε απασχολεί να γίνω κατίνα σαν του λόγου σου, δε σημαίνει ότι πρέπει με θάβεις όπου βρεθείς και όπου σταθείς, προκειμένου να φανείς εσύ η εργαζόμενη της χρονιάς κι εγώ η αδιάφορη... Ας όψεται που σέβομαι την πενταετή αποχή σου από ορισμένες απολαύσεις...
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Ξαναχτύπησε!

Άμα γυρνάτε έτσι από διακοπές, καλύτερα που δε πήγα πουθενά.. ;p
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Oμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ.
Τί γέλιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μας εμπνέεις ! Θα σε ψήφιζα για πλανητάρχη, έχεις ταλέντο !
 

Anna92

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Να προσθέσω τις συναδέλφους που όσο περνάει ο καιρός κάνουν κλίκα είτε μεταξύ τους είτε με το διευθυντή και αρχίζουν τα "ψου,ψου,ψου" που σταματούν ακαριαία μόλις εισέλθεις εσύ (ο εκτός κλίκας) στο χώρο...
Πολυ σωστα τα λες!!
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
μικραινετε τη ζωη σας και χαλατε την ομορφια σας με τοσα νευρα.cool!!!παρολα αυτα εχετε το ελαφρυντικο οτι εχετε χιουμορ...
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
GTS τί θες να πω;;;Δεν καταλαβαίνεις;; Η μία έχει να κάνει σχέση 4-5 χρόνια και η άλλη παίζει να μην έχει και ποτέ... Κι από χόμπυ... κανένα απολύτως!!! Όλη την ενέργεια (και τα νεύρα) τη σπαταλούν στο θάψιμο όσων έχουν και άλλα ενδιαφέροντα... :bleh:

(Liopyr, ελπίζω να μην πηγαίνει σε μένα...)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.561
Κι εγώ που νόμιζα ότι η αποχή αναφερόταν στο ψάρεμα μαρίδας και τη πρέφα. Goddammit!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
μικραινετε τη ζωη σας και χαλατε την ομορφια σας με τοσα νευρα.cool!!!
Eπιτέλους... περίμενα να ακούσω μια λογική απάντηση από μια γυναίκα γιατί προσωπικά όλο αυτό το θέμα μου θυμίζει τους βαρετούς μονολόγους της Bradshaw όπου της φταίνε όλα και όλοι εκτός απ' τον ευατό της!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εμενα ρε γμτ γιατί δεν μου τη "δίνει" τίποτα???:cool:
θελω γιατρο οεο????
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ όσο περνούν τα χρόνια παύω να δίνω σημασία σε πολλά (μην πω σε όλα όσα είπε η dim). :cool: Τί εφορίες και κινητά... Ανοσία!!!
Τώρα, αυτό με τις συναδέλφους είναι των τελευταίων μηνών, οπότε ελπίζω ότι σύντομα θα πάψει να με ενοχλεί. Είναι απλώς φρέσκο... :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom