ΗΠΑ Μόνιμη Διαμονή Στην Αμερική

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλα τοσες φορες εχει παει και εχεις ερθει,κανε τα γλυκα ματια σε καποιον να σου ερθει η προταση,δυσκολο ειναι:xmas_cheesygrin:?
Last year αυτά , this year I need to come up with a different plan :xmas_cool::xmas_cool:
as.wsj.net_public_resources_images_OB_TD986_jobs05_F_20120530200104.jpg
 

adagio

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Απο οτι καταλαβα αυτη ειναι μια βιζα για ζευγαρια που συζουν και εχει ο ενας απο τους 2 βιζα.
Αυτο που δεν βρηκα ειναι μεχρι ποσο διαστημα μπορει να ισχυει, ποσο γρηγορα μπορει να βγει αυτη η βιζα, αν γενικα την απορριπτουν ευκολα και πως αποδεικνύει οτι συζεις..

Σωστά. Υπάρχει και το B-2 classification για cohabiting partners.
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Εχω ενα φιλο που εχουν πιτσαρια στην Αμερικη... Αν με προσκαλεσει για δουλεια σαν σερβιτορο θα μπορω να παω να δουλεψω? Αν χρειαστει να πληρωσει κατι θα το πληρωσω εγω...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχω ενα φιλο που εχουν πιτσαρια στην Αμερικη... Αν με προσκαλεσει για δουλεια σαν σερβιτορο θα μπορω να παω να δουλεψω? Αν χρειαστει να πληρωσει κατι θα το πληρωσω εγω...
Αν είναι στο Μανχαταν έρχομαι να κάνω τη λαντζα
 

Harris_40

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας,
μενω στο Ηρακλειο της Κρητης και σκεφτομαι να μετακομισω μονιμα στις ΗΠΑ.Ξερω αγγλικα αλλα δεν εχω πτυχια και ειμαι παντρεμενος με ενα παιδι.Ο μονος εφικτος τροπος πιστευω πως ειναι η Green Card Lottery,αν και πρεπει να εισαι τυχερος για να κληρωθεις.Μηπως μπορειτε να μου δωσετε περισσοτερες πληροφοριες για την κληρωση - λοταρια οσοι το εχετε κανει ή και οχι?
Ευχαριστω για τις πιθανες απαντησεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom