Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Θα είναι σε 2 κρατήσεις, άλλα δε θα έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Θα μπορέσετε να κάνετε τσεκ ιν μαζι αφου οταν παει να γινει το τσεκ Ιν για την μια κρατηση,μπορεις να ενσωματώσεις και τον κωδικό κρατησης της δεύτερης κρατησης και αρα να καθίσετε διπλα διπλα.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Επισης μπορείς να ζητήσεις απο την τραπεζα σου να σου αυξήσει το όριο των ηλεκτρονικών συναλλαγών.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Έχει αλλάξει κάτι στην πολιτική χειραποσκευων στην Aegean;
Διότι και στο site τους και στο Twitter που τους έστειλα και στο τηλέφωνο μου είπανε ότι η πολιτική του ειναι ΕΝΑ (1) μόνο τεμάχιο χειραποσκευης και μόνον. Καμία βοηθητικη χειραποσκευη (backpack, τσάντα λαπτοπ κλπ). Τι φάση; Θα γίνουν πιο σκληροί και από Ryan;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καμία βοηθητικη χειραποσκευη (backpack, τσάντα λαπτοπ κλπ). Τι φάση;
αυτα δεν ειναι χειραποσκευη. ουτε "βοηθητικη". ειναι προσωπικα αντικειμενα. personal items. οπως και τα ψωνια απο το αεροδρομιο.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
η πολιτική του ειναι ΕΝΑ (1) μόνο τεμάχιο χειραποσκευης και μόνον. Καμία βοηθητικη χειραποσκευη (backpack, τσάντα λαπτοπ κλπ). Τι φάση; Θα γίνουν πιο σκληροί και από Ryan;
Αυτό ισχύει τουλάχιστον εδώ και μία τριετία. Απλά είναι ελαστικοί στην πολιτική τους. Αλλά οποιοσδήποτε παραβαίνει αυτούς τους κανονισμούς πιθανόν να τύχει σε κάποιον υπάλληλο που θα είναι υπερ του δέοντως τυπικός.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Την τελευταία φορά που πέταξα μαζί τους ρε παιδια οι μισοί είχανε μαζί τους εκτός από χειραποσκευη και τσάντες πλάτης/σακίδια και 2-3 σακούλες με τσουρέκια από Τερκενλη; Τόσο πολύ άλλαξαν τα πράγματα;

Γιατί θυμάμαι παλιά το site έκανε νυξη και για τα "προσωπικά αντικείμενα" που συνοδεύουν την χειραποσκευη (τσάντα πλάτης /γυναικεία /τσάντα λαπτοπ). Τωρα το έχουν εξαφανίσει και αυτό. Η υπάλληλος στην εξυπηρέτηση μου είπε ότι όλα πρέπει να βρίσκονται εντός μιας χειραποσκευης μέχρι 8 κιλά και μόνον.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Έτυχε σε αυτόν τον υπάλληλο που σου είπα :haha:. Νομίζω η πολιτική άλλαξε από τότε που η εταιρία εισάγαγε τα Go Light κτλ
 

George Ef

Member
Μηνύματα
44
Likes
267
Επόμενο Ταξίδι
Στρασβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τον Οκτώβριο. Συνήθως είναι η τελευταία αεροπορική εταιρία στην ευρώπη που ανακοινώνει θερινό πρόγραμμα.
Θυμάσαι μήπως πότε περίπου τον Οκτώβριο γιατί είμαι στην αναμονή; ( Αρχές-τέλη; )
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Πάντως θα ανακοινωθεί πριν ξεκινήσει η εφαρμογη του χειμερινού προγράμματος στα τελη Οκτώβρη. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom