Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.306
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θαυμασια νεα..Οπως έγραψα κ σε αλλο τοπικ η άφιξη στην πρωτευουαα της νησου ηταν θεμα χρονου μετα την ισπανικη υποχώρηση κ κρινοντας απο τις ως τωρα πληροτητες ο πιο "σιγουρος" προορισμος απο τους νέους... Αντε κ σε 7xW...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.059
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όλο τα ίδια και τα ίδια, καμία προσθήκη της προκοπής, σε λίγο η Α3 θα πετάει σε καμιά δεκαριά πόλεις της Κροατίας.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.306
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σχολια καφενείου ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτα. Και ειναι κ διασκεδαστικοτατα. Μια παρεα ειμαστε εξαλλου.
Κροατία: πληθυσμος 4.2 εκατ, gdp per cap. 12.400 δολ.
Σικελια: πληθυσμος 5 εκατ, gdp 23.000 δολ..
Βρειτε το μονοπωλιο προς Αθήνα. Δεν βλεπω τπτ ιδιο πια...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.374
Κατά την γνώμη μου έχει καλύψει πλέον ικανοποιητικά την Ευρώπη καθώς προσθέτει συνέχεια νέους προορισμούς και τα κενά είναι λίγα σχετικά. Να δούμε αν θα βάλει και τι προς Ασία και ανατολικά.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μέχρι να χαρώ για τη Μάλαγα είδα ότι

1) Οι ώρες πήγαινε-έλα είναι χάλια
2) Εισιτήρια πανάκριβα
3) Δε βλέπω μίλια (δε το έχει καν ως προορισμό στα μίλια) αν και δίνει ήδη για το καλοκαίρι του 18

Επίσης η αναζήτηση που έκανα για Παλέρμο (εισιτήρια) μου βγάζει σφάλμα δεν έχουν βγάλει ακόμα τα δρομολόγια?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.374
Μέχρι να χαρώ για τη Μάλαγα είδα ότι

1) Οι ώρες πήγαινε-έλα είναι χάλια
2) Εισιτήρια πανάκριβα
3) Δε βλέπω μίλια (δε το έχει καν ως προορισμό στα μίλια) αν και δίνει ήδη για το καλοκαίρι του 18

Επίσης η αναζήτηση που έκανα για Παλέρμο (εισιτήρια) μου βγάζει σφάλμα δεν έχουν βγάλει ακόμα τα δρομολόγια?
Νομίζω ότι μέσα στον μήνα η το πολύ τον άλλο μήνα θα οριστικοποιηθούν όλα.Για καλοκαίρι μιλάμε άλλωστε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.306
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μέχρι να χαρώ για τη Μάλαγα είδα ότι

1) Οι ώρες πήγαινε-έλα είναι χάλια
2) Εισιτήρια πανάκριβα
3) Δε βλέπω μίλια (δε το έχει καν ως προορισμό στα μίλια) αν και δίνει ήδη για το καλοκαίρι του 18
4.Επίσης η αναζήτηση που έκανα για Παλέρμο (εισιτήρια) μου βγάζει σφάλμα δεν έχουν βγάλει ακόμα τα δρομολόγια?
1. Σχετικο, για αλλους ειναι τελειες.
2. Πολυ νωρις ακομα.
3. Επισης νωρις.
4. Δεν την εκανες καλα. Κανονικοτατα εχει βγει. ΠΕ-ΣΑ.
 
Last edited:

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
1. Σχετικο, για αλλους ειναι τελειες.
2. Πολυ νωρις ακομα.
3. Επισης νωρις.
4. Δεν την εκανες καλα. Κανονικοτατα εχει βγει. ΠΕ-ΣΑ.
1. Δε με νοιαζει για τους άλλους, εγώ είμαι παρτάκιας :bleh:
2. Αυτό το καταλαβαίνω ΟΚ
3. Τι νωρίς? Για άλλους προορισμούς έχουν βγει. Εκτός αν εννοείς ότι επειδή δεν έχει καν ξεκινήσει το δρομολόγιο, ενώ τα άλλα είναι δοκιμασμένα?
4. Εχεις δίκιο, δεν έβαζα το ΠΕ-ΣΑ αλλά άλλες μέρες. Όμως βλέπουν τα ματάκια μου καλά??? Πτήση Παλέρμο με ελικοφόρο της Ολυμπιακής? Ωιμέεεε
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.374
1. Δε με νοιαζει για τους άλλους, εγώ είμαι παρτάκιας :bleh:
2. Αυτό το καταλαβαίνω ΟΚ
3. Τι νωρίς? Για άλλους προορισμούς έχουν βγει. Εκτός αν εννοείς ότι επειδή δεν έχει καν ξεκινήσει το δρομολόγιο, ενώ τα άλλα είναι δοκιμασμένα?
4. Εχεις δίκιο, δεν έβαζα το ΠΕ-ΣΑ αλλά άλλες μέρες. Όμως βλέπουν τα ματάκια μου καλά??? Πτήση Παλέρμο με ελικοφόρο της Ολυμπιακής? Ωιμέεεε
Για το 4.Τα ελικοφόρα ήδη τα δουλεύουν σε σχετικά κοντινούς προορισμούς του εξωτερικού.Και μάλλον θα συνεχίσουν να το κάνουν και του χρόνου,ιδιαίτερα αν συνεχισθεί η αυξημένη τουριστική κίνηση προς Ελλάδα.΄Οπου μπορούν από άποψης διαδρόμου κτλ. θα βάλουν Airbus για Ελλάδα και ελικοφόρα στο εξωτερικό.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Για το 4.Τα ελικοφόρα ήδη τα δουλεύουν σε σχετικά κοντινούς προορισμούς του εξωτερικού.Και μάλλον θα συνεχίσουν να το κάνουν και του χρόνου,ιδιαίτερα αν συνεχισθεί η αυξημένη τουριστική κίνηση προς Ελλάδα.΄Οπου μπορούν από άποψης διαδρόμου κτλ. θα βάλουν Airbus για Ελλάδα και ελικοφόρα στο εξωτερικό.
Νόμιζα ότι τα ελικοφόρα είναι μόνο για πολύ κοντινούς προορισμούς (εσωτερικό)... Δε ξέρω...Αγχώνομαι, όσες φορές μπήκα σε ελικοφόρο το σκυλομετάνιωσα, κουνάνε πολύ βρε

Edit: ΑΜΑΝ τώρα βλέπω κι άλλους προορισμούς που λιγουρευόμουνα να γίνονται με ελικοφόρο πχ Μάλτα..

Κλαψ δε βλέπω να το γλυτώνω. Ποιος έχει ταξιδέψει εξωτερικό με το συγκεκριμένο ελικοφόρο να μου πει εντυπώσεις? Δε μπορεί, τόσοι πήγατε Σικελίες και Μάλτες
 
Last edited:

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.059
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κατά την γνώμη μου έχει καλύψει πλέον ικανοποιητικά την Ευρώπη καθώς προσθέτει συνέχεια νέους προορισμούς και τα κενά είναι λίγα σχετικά. Να δούμε αν θα βάλει και τι προς Ασία και ανατολικά.
Από τα γύρω κοντινά θα προτιμούσα να εξαπλωνόταν προς MSQ, CMN, GYD, BAH, DXB/ΑUH αντί να πετάει στις δευτεροτρίτες πόλεις της Κροατίας, Ρουμανίας και Ελβετίας.
.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.374
Από τα γύρω κοντινά θα προτιμούσα να εξαπλωνόταν προς MSQ, CMN, GYD, BAH, DXB/ΑUH αντί να πετάει στις δευτεροτρίτες πόλεις της Κροατίας, Ρουμανίας και Ελβετίας.
.
Μπορεί να τα κάνουν αργότερα αυτά.Το Ντουμπάι υπάρχει ήδη,δεν είναι έτσι;Και έλεγαν ότι μπορεί να το αφήσουν για όλο τον χρόνο.Πάντως προσθέτουν και άλλα.΄Εβαλαν και Τορίνο τώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.331
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom