Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Η Aegean εισαγει δυο νεους τυπους ναυλων στην οικονομικη θεση για πτησεις απο το Μακεδονια, τους Flex και GoLight. Η πρωτη κατηγορια περιλαμβανει δωρεαν ακυρωση ενω η δευτερη απευθυνεται σε οσους δεν επιθυμουν βαλιτσα παρα μονο μια χειραποσκευη μεχρι 8kg. Και οι δυο κατηγοριες περιλαμβανουν συγκεντρωση μιλιων καθως και on-board catering ενω ισχυουν για τις πτησεις απο και προς Ηρακλειο, Κω, Ροδο, Μυκονο, Μυτιληνη, Σαντορινη, Χανια, Λαρνακα και Μιλανο

Περισσοτερες πληροφοριες http://el.aegeanair.com/hrisimes-pl...il&utm_content=mainGR&utm_campaign=Unbundling
 
Μηνύματα
58
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Zugspitze!
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ ( Everest), Αφρική
Καλημέρα....!
Δεν γνωρίζω αν έχω γράψει σε σωστή ενότητα,αλλά θα ήθελα να μου λύσετε μια αποριούλα,αν μπορείτε.

Οκ,επιτρέπεται μία χειραποσκευή μέχρι 8 κιλά και μία βαλίτσα μέχρι 20 κιλά ανά άτομο.
Στην επιστροφή,αν θελήσω να έχω τη βαλίτσα,τη χειραποσκευή κι ένα μικρό σακβουαγιάζ,σχετικά ελαφρύ,θα πληρώσω υπέρβαρο;
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Καλημέρα....!
Δεν γνωρίζω αν έχω γράψει σε σωστή ενότητα,αλλά θα ήθελα να μου λύσετε μια αποριούλα,αν μπορείτε.

Οκ,επιτρέπεται μία χειραποσκευή μέχρι 8 κιλά και μία βαλίτσα μέχρι 20 κιλά ανά άτομο.
Στην επιστροφή,αν θελήσω να έχω τη βαλίτσα,τη χειραποσκευή κι ένα μικρό σακβουαγιάζ,σχετικά ελαφρύ,θα πληρώσω υπέρβαρο;
Τα πράγματα του σακου δν χωράνε στη χειραποσκευη;
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Μπα....Ενα ρολοϊ κουκος,ας πουμε.....Με τιποτα.Χωρια κατι αλλα....
Παραγγελειές,βλεπεις!! :haha:
Άμα πας με δυο βαλίτσες θα σε χρεωσουν. Προσπάθησε να οργανώσεις καλύτερα το διαθέσιμο χώρο σου. Πχ βάζοντας ρούχα στη χειραποσκευη και τα ογκώδη στη βαλίτσα. Για το βάρος της χειραποσκευης δεν θα σε ελέγξουν.
 
Μηνύματα
58
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Zugspitze!
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ ( Everest), Αφρική
Άμα πας με δυο βαλίτσες θα σε χρεωσουν. Προσπάθησε να οργανώσεις καλύτερα το διαθέσιμο χώρο σου. Πχ βάζοντας ρούχα στη χειραποσκευη και τα ογκώδη στη βαλίτσα. Για το βάρος της χειραποσκευης δεν θα σε ελέγξουν.
Εχεις δικιο...Ηδη κοστισε ο κουκος αηδονι το ταξιδι,να μη δωσω κερατιατικα!!! Θα το κοιταξω,σ'ευχαριστω!Ομορφη Κυριακη!
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
θα ηθελα να ρωτησω το εξης. Για κιθαρες σε αφηνουν να τις παρεις μαζι σου στο αεροπλανο η θα σου πουν βαλτε κατω μαζι με τις υπολοιπες?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποτέ δεν έχω δει κάποιον να κουβαλάει κιθάρα στο αεροπλάνο, πάντα στις αποσκευές πάνε.
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
οποτε μαλλον το κοβουμε να παρουμε σκληρη θηκη! Thanks για την απαντηση Defkalion!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.332
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ποτέ δεν έχω δει κάποιον να κουβαλάει κιθάρα στο αεροπλάνο, πάντα στις αποσκευές πάνε.
Δεν ετυχε να δεις εμενα με taver απο Μπορακαυ την κουβαλουσα στις επομενες 5 πτησεις...απλα ηταν εντος επιτρεπομενων διαστασεων των αποσκευων που επιτρεπονται στην καμπινα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.883
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom