Νέα προσφορά Aegean για Ιταλία

Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
7.000ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ
Κρατήσεις μέχρι 06.02.2012
Πτήσεις από 20.02.2012 μέχρι 30.06.2012

Προσφορά για Ιταλία

  • Από Αθήνα προς Ρώμη49?*
  • Από Αθήνα προς Βενετία και Μιλάνο59?*
  • Προς Αθήνα από Ρώμη , Βενετία και Μιλάνο49?*
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Σε μενα εβγαζε πριν απο λίγο 1/06. Επισης, η τιμη δυστυχως υπερδιπλασιαζοταν για ολους τους προορισμους με τους φόρους! Θεωρητικα 26 ευρω πανε ελα, + φοροι...σύνολο 93 ευρω/ ατομο.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Βασικα τωρα που το ξανασκεφτομαι κ λίγο μου το βγάζει, εφόσον η προσφορα αναφερεται σε 49ευρω τελικο ποσο με φορους για απλη μεταβαση. (ατιμη εξεταστικη! εχω χαζεψει :/)
 

giorgos_i20

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ (?)
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΚΙΟ
Έκλεισα πριν καμμιά 10αριά μέρες για τετραήμερο Ρώμη αρχές Μαρτίου με 145?. Σήμερα το βλέπω με 87?! Ήττα-σοκ!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
μας εχει ταραξει στις προσφορες η αιγαιου...δεν τις προλαβαινουμε!
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Πραγματικά εξαιρετική προσφορά...Δεν ξέρω αν θα πρέπει εμείς οι φίλοι των ( αεροπορικών) ταξιδιών να χαιρόμαστε γι΄αυτο τον ορυμαγδό πολύ συμφερουσών αεροπορικών προσφορών από Α3-ΟΑ ή ν΄ανησυχούμε κατά βάθος...
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Έκλεισα πριν καμμιά 10αριά μέρες για τετραήμερο Ρώμη αρχές Μαρτίου με 145?. Σήμερα το βλέπω με 87?! Ήττα-σοκ!
Σήμερα οι τιμές ανέβηκαν κατά 13€, συγκεκριμένα ακρίβηνε η επιστροφή. Αντε τώρα εγω ο τσιφούτης να την κτυπήσω..:) Και άλλη ήττα..:)
 
Last edited by a moderator:

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
σούπερ η προσφορα, ειδικα για βενετια που δυσκολα βρισκεις απευθειας...αλλά έχεις 2 επιλογες: ή να μεινεις 6ημερο - too long- ή να μεινεις 2ημερο - too sort-

δεν ξερω τι απο τα δυο να επιλεξω..δεδομενου του οτι δεν εχω παει ξανα βενετια, είναι λίγες 2 διανυκτερευσεις??? γιατι για 6 δεν το αντεχει η τσεπη μου...τί λέτε?
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
σούπερ η προσφορα, ειδικα για βενετια που δυσκολα βρισκεις απευθειας...αλλά έχεις 2 επιλογες: ή να μεινεις 6ημερο - too long- ή να μεινεις 2ημερο - too sort-

δεν ξερω τι απο τα δυο να επιλεξω..δεδομενου του οτι δεν εχω παει ξανα βενετια, είναι λίγες 2 διανυκτερευσεις??? γιατι για 6 δεν το αντεχει η τσεπη μου...τί λέτε?
Air One - Home
check here! (ποπο Σαμιον εγινα!):haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.432
Μέλη
38.920
Νεότερο μέλος
KoR

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom