Νέα προσφορά Aegean για Ιταλία

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
καλή επιλογη και αυτη , μονο που αφορα από τον ιουνιο και μετα και οι οι τιμες βγαινουν ιδιες με αιγαιου...το ερωτημα παραμενει...ενα σακυ βενετια αρκει για πρωτη φορα ή θα μείνω....ανικανοποιητη....???
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
καλή επιλογη και αυτη , μονο που αφορα από τον ιουνιο και μετα και οι οι τιμες βγαινουν ιδιες με αιγαιου...το ερωτημα παραμενει...ενα σακυ βενετια αρκει για πρωτη φορα ή θα μείνω....ανικανοποιητη....???

εξαρτάται απο σένα και μόνο :bleh:.

Οσο αφορά το θέμα Βενετία 2 μέρες είναι τζούρα απο καφέ
6 μέρες ειναι πολλές για την τσέπη σου μάλλον ???

το ιδανικό θα ηταν ενα long weekend απο Παρασκευή μέχρι Δευτέρα
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
βενετια

εξαρτάται απο σένα και μόνο :bleh:.

Οσο αφορά το θέμα Βενετία 2 μέρες είναι τζούρα απο καφέ
6 μέρες ειναι πολλές για την τσέπη σου μάλλον ???

το ιδανικό θα ηταν ενα long weekend απο Παρασκευή μέχρι Δευτέρα
σωστά το έθεσες!!! σ ευχαριστω ! όντως η air one πετα πα-σα-κυ-δε από ιουνιο και μετα με 135? με επιστροφή για 2 ατομα:shock: ! μάλλον έφυγα .....:p

ερωτηση κρισεως : μυριζει πολύ η βενετια τον ιουνιο? ή φημες του αντρα μου για να ξενερωσω και να το αποφυγει ? :haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
σωστά το έθεσες!!! σ ευχαριστω ! όντως η air one πετα πα-σα-κυ-δε από ιουνιο και μετα με 135? με επιστροφή για 2 ατομα:shock: ! μάλλον έφυγα .....:p

ερωτηση κρισεως : μυριζει πολύ η βενετια τον ιουνιο? ή φημες του αντρα μου για να ξενερωσω και να το αποφυγει ? :haha:

κλείσε κούκλα μου να πάς με 135 το ζευγάρι και ασε τον άντρα σου μόνο με τις φήμες .
Εκτος αν δεν θέλει να πάει και σου κάνει κουβέντας περί μυρωδιάς
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.576
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom