Νησιώτικα διλήμματα

alma

Member
Μηνύματα
3.752
Likes
15.224
Εμείς πήγαμε με αυτοκίνητο, λεωφορεία υπάρχουν αλλά λεπτομέρειες δεν ξέρω.

Παραλίες πολλές. Από τις γνωστές Κολυμπήθρες, Πούντα μπιτσ κλπ, μέχρι πιο ήσυχες τύπου Λωλαντώνης....Ένα σωρό. Αν γκουγκλάρεις δεν θα ξέρεις ποια να πρωτοδιαλέξεις....
 

aggeliki93

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Kuba 🇨🇺
Εμείς πήγαμε με αυτοκίνητο, λεωφορεία υπάρχουν αλλά λεπτομέρειες δεν ξέρω.

Παραλίες πολλές. Από τις γνωστές Κολυμπήθρες, Πούντα μπιτσ κλπ, μέχρι πιο ήσυχες τύπου Λωλαντώνης....Ένα σωρό. Αν γκουγκλάρεις δεν θα ξέρεις ποια να πρωτοδιαλέξεις....


έγινε..σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου!!! για Πάρο μας βλέπω!!! θα το ψάξω
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μην τους ακούς αυτούς , ειναι παντρεμένοι ... Στην Ιο να πας παιδι μου , στην Πάρο να πας όταν κανεις οικογένεια
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Αν θέλεις τρελή φάση, πάρτυ, γνωριμίες γενικά δυναμικές διακοπές θα πας στην Ίο.
Εντάξει μην ακούς την από πάνω κοπελία που μιλάει για οικογένεις στην πάρο απλά για να τονίσει τη διαφορά το λέει, άσε που πονάει η καρδούλα της.
 

aggeliki93

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Kuba 🇨🇺
Αν θέλεις τρελή φάση, πάρτυ, γνωριμίες γενικά δυναμικές διακοπές θα πας στην Ίο.
Εντάξει μην ακούς την από πάνω κοπελία που μιλάει για οικογένεις στην πάρο απλά για να τονίσει τη διαφορά το λέει, άσε που πονάει η καρδούλα της.
Παρο δεν εχει τετοια; μονο Ιο; με μπερδευεις
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αν θέλεις τρελή φάση, πάρτυ, γνωριμίες γενικά δυναμικές διακοπές θα πας στην Ίο.
Εντάξει μην ακούς την από πάνω κοπελία που μιλάει για οικογένεις στην πάρο απλά για να τονίσει τη διαφορά το λέει, άσε που πονάει η καρδούλα της.
Δε καταλαβαίνω σε ποιαν αναφέρεσαι , εγώ εχω σύζυγο ( αλλα τυχαίνει να ειναι σε τουρνέ και με αφήνει λίγο μονη τωρα τελευταία )
Συμφωνώ με την πρώτη παράγραφο σου , though
Στην Πάρο πάνε μονο κάτι τύποι σαν τον Tom Hanks ( boring δηλαδή )
 

alma

Member
Μηνύματα
3.752
Likes
15.224
Βασικά στην Αντίπαρο στο εξοχικό του πάει ο Χολυγουντιανός σταρ.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βασικά στην Αντίπαρο στο εξοχικό του πάει ο Χολυγουντιανός σταρ.
Το ίδιο κανει ! 10 λεπτά κουπί με τη βάρκα της Βιουγιουκλως στη Μανταλένα ειναι η απόσταση απο την Πάρο στην Αντίπαρο
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Δε καταλαβαίνω σε ποιαν αναφέρεσαι , εγώ εχω σύζυγο ( αλλα τυχαίνει να ειναι σε τουρνέ και με αφήνει λίγο μονη τωρα τελευταία )
Συμφωνώ με την πρώτη παράγραφο σου , though
Στην Πάρο πάνε μονο κάτι τύποι σαν τον Tom Hanks ( boring δηλαδή )
Ακόμα να τελειώσει η τουρνέ;
Στην Πάρο πάει και η κυρία Αλιμπέρτη και ο κύριος Πάριος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.027
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom