Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αλλο εννοούσα, αναφέρομαι σε ξενοδοχεία κοντα στο αεροδρομιο. Η ανησυχία μου έχει να κάνει με το προχωρημένο της ώρας που φτάνω, λειτουργούν όλο το 24 ωρο λεοφορεια από και προς τα ξενοδοχεία;;;; Στη σελίδα κάθε ξενοδοχείου (από το booking) δεν διευκρινίζει μέχρι τι ώρα. Εχω ακούσει περιπτώσεις που το ταξί δεν σε δέχεται για τόσο κοντινή απόσταση (αν υπάρχει ταξί έτσι ώρα)
Μα γιατί να μην πας κατευθείαν στο ξενοδοχείο σου αφού έχει λεωφορεία;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Θα προτιμούσα να πάω κατευθεια όμως θα προλάβω;;;;; Τα μεσάνυχτα φτάνω ( αν όλα πανε καλα)
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Έχω την εντύπωση οτι δεν προλαβαίνω, όμως μιας και το ανέφερες να το ψάξω καλυτερα. Είμαστε και εκτός θέματος:haha:
 

Nikos77ier

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Γειά σας και απο εμένα. Επειδή ταξιδεύω 10-14 Νοεμβρίου με easyjet στο gatwick ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για τα easybus και τα easyhotels....
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γειά σας και απο εμένα. Επειδή ταξιδεύω 10-14 Νοεμβρίου με easyjet στο gatwick ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για τα easybus και τα easyhotels....
Γεια σου και καλώς ήρθες :). Η γνώμη μου και για τα easybus και τα easy hotels είναι πολύ καλή. Τα πρώτα, δυο φορές που τα έχω χρησιμοποιήσει δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Όσο για τα easy hotels μπορείς να διαβάσεις τη γνώμη μου εδώ στο μήνυμα #51 http://www.travelstories.gr/community/threads/Αγγλική-καθημερινότητα-ευτράπελα-ιστορίες.49417/page-5

Θα τα επισκεφθώ ξανά και εγώ το Νοέμβρη στο Λονδίνο. Είδη έχω κάνει κράτηση με 32 λίρες τη βραδιά με παράθυρο :)
 

Nikos77ier

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Σ' ευχαριστώ πολύ Kanel28 για τις χρησιμες πληροφορίες. Ξέρεις αν υπάρχει σύνδεση όλο το 24ωρο για Gatwick επειδή στην επιστροφή πετάω στις 6 πμ.
(Δεν τα πάω πολύ καλά με την γλώσσα και φοβάμαι μην καταλάβω λάθος)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
:haha:
Σ' ευχαριστώ πολύ Kanel28 για τις χρησιμες πληροφορίες. Ξέρεις αν υπάρχει σύνδεση όλο το 24ωρο για Gatwick επειδή στην επιστροφή πετάω στις 6 πμ.
(Δεν τα πάω πολύ καλά με την γλώσσα και φοβάμαι μην καταλάβω λάθος)
Εχει ναι, τσεκαρε στο national rail απο σταθμο London Blackfriars. Δεν θυμαμαι αν εχει και απο London Victoria και Cannon street.

Επισης μην ποσταρετε εδω για τις μετακινησεις,εδω μονο για ξενοδοχεια.Υπαρχει αλλο θεμα για μετακινησεις.
 

Nikos77ier

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Παιδιά τι περιοχές προτείνετε ωστε να εχω πρόσβαση για το Gatwick όσο πιο ανώδυνα γίνεται? Κεντρικά εννοείτε και οικονομικά (όσο είναι εφικτό).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom