Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Καλησπέρα!! Ψάχνω ξενοδοχείο στο κέντρο(κοντα σε στάση μετρό) δίκλινο για τις ημερομηνίες 29/12-02/1 δηλαδή 4 βράδια , όσο πιο οικονομικό γίνεται και αξιοπρεπές.. Υπολόγιζα 100 ευρώ το βράδυ αλλά στο booking δεν υπάρχει τίποτα πόσο μάλλον να μου αρέσει κιόλας.. έχω απογοητευτεί λίγο:(
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων όσους βοηθήσουν;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
H λύση απελπισίας θα είναι πάντα τα easyhotels. Το να θες και να σου αρέσουν όμως είναι πολυτέλεια με αυτό το ποσό. Κρεβάτι και μπάνιο πληρώνεις μόνο, αλλά με 100 ευρω το βράδυ Πρωτοχρονιάτικα δεν βρίσκεις πουθενά αλλού.
http://bookings.easyhotel.com/Booking/EHOTBookHotel.asp?SD=23801287620151011225730
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα!! Ψάχνω ξενοδοχείο στο κέντρο(κοντα σε στάση μετρό) δίκλινο για τις ημερομηνίες 29/12-02/1 δηλαδή 4 βράδια , όσο πιο οικονομικό γίνεται και αξιοπρεπές.. Υπολόγιζα 100 ευρώ το βράδυ αλλά στο booking δεν υπάρχει τίποτα πόσο μάλλον να μου αρέσει κιόλας.. έχω απογοητευτεί λίγο:(
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων όσους βοηθήσουν;)
Και αρκετα travelodge βλεπω πως εχουν στην τιμη που ζητας.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
H λύση απελπισίας θα είναι πάντα τα easyhotels. Το να θες και να σου αρέσουν όμως είναι πολυτέλεια με αυτό το ποσό. Κρεβάτι και μπάνιο πληρώνεις μόνο, αλλά με 100 ευρω το βράδυ Πρωτοχρονιάτικα δεν βρίσκεις πουθενά αλλού.
http://bookings.easyhotel.com/Booking/EHOTBookHotel.asp?SD=23801287620151011225730
ευχαριστώ παρα πολύ τα κοίταξα αλλά τις ημερομηνίες 31 και 1 ειναι 100 και 150 λίρες την Βραδιά

Και αρκετα travelodge βλεπω πως εχουν στην τιμη που ζητας.
Σε ευχαριστώ παρα πολύ jim!! Έκλεισα αυτό στο royal park , καλή περιοχή δεν είναι?
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ευχαριστώ παρα πολύ τα κοίταξα αλλά τις ημερομηνίες 31 και 1 ειναι 100 και 150 λίρες την Βραδιά


Σε ευχαριστώ παρα πολύ jim!! Έκλεισα αυτό στο royal park , καλή περιοχή δεν είναι?
Καπου περισσοτερο προς κεντρο δεν βρηκες;
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Καπου περισσοτερο προς κεντρο δεν βρηκες;
που λες βολεύει καλύτερα?? είχε μείνει ένας φίλος και μου είπε οτι ειναι καλα και έχει μετρό δίπλα...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
που λες βολεύει καλύτερα?? είχε μείνει ένας φίλος και μου είπε οτι ειναι καλα και έχει μετρό δίπλα...
Καλα μετρο εχει αλλα θες κανενα μισαωρο μεχρι π.χ piccadilly.
Δες τιποτα σε Marylebone,euston,kings cross. Φυσικα παιζουν ρολο και τα χρηματα που μπορεις να δωσεις.
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
misha19 τσέκαρε και το Τune στο Kings Cross, βγαίνει 425 ευρώ τα βράδια που έβαλες. Είναι κέντρο κι ελπίζω να είναι καλή επιλογή γιατί θα μένω κι εγώ εκείνες τις μέρες εκεί. Να κλείσεις από το site του που σου έχω βάλει στο link κι όχι από τίποτα hotels.com ή agoda γιατί είναι 3 φορές πιο φτηνό. Επίσης, να βάλεις δωμάτιο με παράθυρα και να ξέρεις ότι μιλάμε για τη Ryanair των ξενοδοχείων οπότε βάλε μερικές έξτρα επιλογές (όπως πετσέτες, wifi κλπ) και ξόδεψε μερικές λίρες ακόμα.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Park royale? Μπλιαχ... Βιοτεχνικη περιοχή με μανιασμένο δρόμο μπροστά και μισή ώρα από Κέντρο. Οχι
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Καλημέρα, έχει μείνει κάποιος στο Shaftesbury Hyde Park International;
ή στο London Central City Road Hotel;
Κυρίως όμως μ' ενδιαφέρει το πρώτο...
Ευχαριστώ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Καλημέρα, έχει μείνει κάποιος στο Shaftesbury Hyde Park International;
ή στο London Central City Road Hotel;
Κυρίως όμως μ' ενδιαφέρει το πρώτο...
Ευχαριστώ.
Καλημέρα,
Στο πρώτο πρίν από +6 χρόνια περίπου.Καλούτσικο,μικρό δωμάτιο(το standard τουλάχιστον).Στις 80-90 Λίρες τότε ήταν καλή επιλογή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom