Ουγγαρία Ξενοδοχειο βουδαπεστη

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Λοιπον.

1.Ξεκιναμε με την τιμη.4 βραδυα 156 ευρω και με δυνατοτητα ακυρωσης μου φανηκε τελεια τιμη.

2.Ειναι διπλα στο μετρο,στα 400 μετα.Και διπλα σε σταση του τραμ στα 100 μετρα.

3.Αυτα που προσφερει το διαμερισμα σε συνδυασμο με την τιμη του.Εχει τα παντα μεσα και ειναι ''φρεσκο'' μιας που ανοιξε τωρα τον μαρτιο.Επισης και τα σχολια οσων εχουν μεινει εκει.

Νομιζω οτι ο συνδυασμος ολων αυτων ειναι μια χαρα!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Τι να σου πω.

Για 3 βραδυα που κοιτουσα σε κατι αλλες ημερομηνιες το εδινε 116 ευρω.

Τωρα ισως επειδη πας και αργοτερα.

Αλλα και παλι πιστευω καλι τιμη ειναι.
Εκτος και αν εχεις βρει κατι καλυτερο.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ευχαριστώ παιδιά,
ναι είμαι σε τιμές για μονόκλινο όπως ειπα, 30-40 ευρώ (πάλι καλά δεν λέω φιορίνια) :)
τ'αφησα τελευταία στιγμή που λέει ο λόγος γι'αυτό και περιορίζομαι-απο την άλλη ευτυχώς γιατί η παρέα μου τσάμπα πήρε το εισιτήριο δεν θα ερθει τελικά!

η μόνη αξιόλογη επιλογή είναι αυτή Booking.com: ξενοδοχείο Vivaldi Apartments Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 259 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
στα 36 ευρω αν δεν βαριέστε κάντε κ ένα ψαχούλεμα και σεις μπας κ μου ξεφεύγει κανα 5στερο με 10 ευρώ :haha:

απο κει και πέρα επειδή δεν αποκλείω και το χοστελ (αν είναι καλόοο) σε ποιες περιοχες να ψάχνω εκτος απο vaci?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Ελα μια χαρα ειναι.

Εχεις και το τραμ διπλα.

Το σημαντικο,μαλλον ενα απο τα σημαντικοτερα,ειναι να εχεις κοντα σου συγκοινωνιες.
Ε,αφου εχεις το τραμ μια χαρα.
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Καλησπέρα παιδια!:)
Αφου κλεισαμε τα εισητηρια για Βουδαπέστη :D αρχισα να ψαχνω για ξενοδοχειο...
Εχω καταλήξει σε τεσσερα..

1) Booking.com: La Prima Fashion Hotel Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 902 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

2) Booking.com: Ξενοδοχείο Eurostars Budapest Center, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 2576 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

3) Booking.com: Ξενοδοχείο Eurostars Budapest Center, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 2576 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

4) Booking.com: Boutique Hotel Zara, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 398 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

εχω διαβασει σχεδον ολες τις αποψεις στο site και τα σχολια στο bookig αλλα δεν μπορω να καταληξω!

Απ οσο βλεπω στον χαρτη ολα ειναι βολικα...Ειναι καποιο σε καλυτερο σημειο?
Απο τιμες το ακριβοτερο με το φτθηνοτερο εχουν 75 ευρω διαφορα (δωρεαν ακυρωση και πρωινο)
Και μια ακομα ερωτηση βρηκα καλυτερες τιμες απο το agoda.gr ειναι αξιοπιστο?
Η διαφορα σε ολα τα ξενοδοχεια ειναι γυρω στα 90 ευρω.

YΓ- Βασικη προυπόθεση να εχει (και να πιανει) δωρεαν ασυρματο ιντερνετ (λογω δουλειας της αγαπης)
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
Καλησπέρα παιδια!:)
Αφου κλεισαμε τα εισητηρια για Βουδαπέστη :D αρχισα να ψαχνω για ξενοδοχειο...
Εχω καταλήξει σε τεσσερα..

1) Booking.com: La Prima Fashion Hotel Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 902 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

2) Booking.com: Ξενοδοχείο Eurostars Budapest Center, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 2576 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

3) Booking.com: Ξενοδοχείο Eurostars Budapest Center, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 2576 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

4) Booking.com: Boutique Hotel Zara, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 398 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

εχω διαβασει σχεδον ολες τις αποψεις στο site και τα σχολια στο bookig αλλα δεν μπορω να καταληξω!

Απ οσο βλεπω στον χαρτη ολα ειναι βολικα...Ειναι καποιο σε καλυτερο σημειο?
Απο τιμες το ακριβοτερο με το φτθηνοτερο εχουν 75 ευρω διαφορα (δωρεαν ακυρωση και πρωινο)
Και μια ακομα ερωτηση βρηκα καλυτερες τιμες απο το agoda.gr ειναι αξιοπιστο?
Η διαφορα σε ολα τα ξενοδοχεια ειναι γυρω στα 90 ευρω.

YΓ- Βασικη προυπόθεση να εχει (και να πιανει) δωρεαν ασυρματο ιντερνετ (λογω δουλειας της αγαπης)
στο δευτερο (eurostars budapest center) εχω μεινει δυο φορες ειναι πολυ βολικο για δυο γραμμες μετρο (astoria και ferenciek tere)και γενικα πολυ καλο δωματιο και προσωπικο.εμεις το ειχαμε βρει σε προσφορα που εβγαινε το δικλινο 40-50 την βραδυα αν θυμαμαι καλ,οποτε αν βρηκες παραμοια προσφορα αρπαξε την!:D
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
To eurostars budapest center είναι πάαααααρα πολύ καλό. Έμεινα το Δεκέμβριο του 2011. Αξίζει τα λέφτά του. Πρωινό καλό, εξυπηρέτηση, καθαρό και το σημαντικότερο κοντά σε μετρό...
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
κ το προτιμουν και πολλοι ελληνες τις φορες που πηγα μονο ελληνικα ακουγα!
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
κ το προτιμουν και πολλοι ελληνες τις φορες που πηγα μονο ελληνικα ακουγα!
Eυχαριστω για την απαντηση!
Δεν το βρηκα στην τιμη που μου ειπες αλλαστα 365 ευρω για 5 βραδυα.
Κι εμενα μου αρεσε πολυ (οπως και τα αλλα 3) απλα κολλησα λιγο σε ενα σχολιο του booking.com πως δεν ειχε σημα για ιντερνετ το δωματιο και αυτο για τον αντρα μου ειναι καταστροφη...
Για να καταλαβεις με αφησε να διαλεξω εγω ξενοδοχειο, αλλα με τον ορο να εχει ιντερνετ στο δωματιο...
Εσεις ειχατε κανονικα σημα???
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
η αληθεια ειναι οτι στην εξωτερικη πλευρα του δωματιου κατα ενα περιεργο τροπο δεν ειχε τοσο καλο σημα αλλα στην εσωτερικη ειχε πολυ καλο,σε σημειο που ακουγαμε και ραδιοφωνο μεσω ιντερνετ! :) στην χειροτερη θα κατεβει στο lobby,αν και δε νομιζω οτι θα εχετε προβλημα στο δωματιο.

η τιμη που βρηκες για τα πεντε βραδυα και παλι νομιζω αξιζει τα λεφτα της και μονο που θυμαμαι το τεραστιο,παρα πολυ ανετο κρεβατι θελω να ξαναπαω! :)

να περασετε ομορφα ευχομαι ο,τι κι αν επιλεξεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.077
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom