Ουγγαρία Ξενοδοχειο βουδαπεστη

inik

Member
Μηνύματα
72
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Καλησπέρα σας!!Μετά από καιρό που είχαμε να ταξιδέψουμε, λόγω κρίσης και παιδιών..., αποφασίσαμε να πάμε Βουδαπέστη. Τι γνώμη έχετε για το Mercure Budapest Museum? Είναι στο κέντρο?Και δεν μπορώ να καταλάβω από αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα πιο είναι πραγματικά το κέντρο.. Δυτικά ή Ανατολικά του Δούναβη? Έκλεισα μέσω Aegean το ξενοδοχείο με 50 ευρώ την βραδιά. Λυπάμαι που δεν πήρα πληροφορίες από το site πριν κλείσω όπως τις άλλες φορές και φοβάμαι μήπως την πάτησα.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλησπέρα!Και εγώ θα ήθελα λίγη βοήθεια με τα ξενοδοχεία στη Βουδαπέστη!Αν κάποιος έχει μείνει στο Eurostars Budapest Center ή στο Best western premier hotel parlament θα με βοηθούσε πολύ!!!!;)




Εμεινα στο πρωτο και εμεινα αρκετα ευχαριστημενη. Αν θα ξαναπηγαινα Βουδαπεστη εκει θα εμενα παλι.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.392
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μήπως μπόρεις να μου πεις αν έχει καλό πρωινό???:)
Οπως αναφερει και ο makisg το πρωινο ειναι πλουσιο. Στην περιπτωση που το πρωινο δε συμπεριλαμβανεται στη τιμη που θα το κλεισεις το δωματιο, μπορεις καλλιστα να πας, να δεις αν σου αρεσει και να αποφασισεις εκεινη τη στιγμη αν θα φας εκει ή οχι το πρωινο σου.
 

jb1989

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ψιλοάκυρη ερώτηση. Επειδή η πτήση της επιστροφής μας είναι τα ξημερώματα και δεν θέλαμε να κλείσουμε δωμάτιο για ακόμη ένα βράδυ, πιστεύετε ότι θα μπορέσουμε να αφήσουμε τις βαλίτσες μας κάπου στο ξενοδοχείο ή θα χρειαστεί να πληρώσουμε κάτι; Πληροφοριακά το ξενοδοχείο μας είναι αυτό Booking.com: Hotel Regnum Residence, Budapest, Hungary - 434 Guest reviews. Book your hotel now!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Επειδή η πτήση της επιστροφής μας είναι τα ξημερώματα και δεν θέλαμε να κλείσουμε δωμάτιο για ακόμη ένα βράδυ, πιστεύετε ότι θα μπορέσουμε να αφήσουμε τις βαλίτσες μας κάπου στο ξενοδοχείο ή θα χρειαστεί να πληρώσουμε κάτι;
Μέχρι τώρα οπουδήποτε και αν έχω πάει, σε ξενοδοχεία μικρά ή μεγαλύτερα πάντα υπήρχε κάποιος ειδικός χώρος ή σημείο όπου μπορούσα να αφήσω τις αποσκευές μέχρι να έρθει η ώρα της αναχώρησης. Λογικά ούτε κι εσύ θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα.
 

jb1989

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Μία τελευταία ερώτηση παιδιά επειδή αύριο πετάω.Όταν στο booking αναφέρει το εξής:
Προπληρωμή:
Θα χρεωθεί ολόκληρο το ποσό την ημέρα κράτησης και δεν επιστρέφεται.


εννοεί ότι ολόκληρο το ποσό το έχει πάρει το ξενοδοχείο την ημέρα της κράτησης και δε θα χρειαστεί να πληρώσω στο ξενοδοχείο. Έτσι δεν είναι;

ΥΓ.Την είχα πατήσει μια φορά στην Ιταλία που βρέθηκα προ εκπλήξεως και γι'αυτό ρωτάω...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.243
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom