Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
oμολογω οτι δεν ημουν και μεγαλη φαν του εν λογω αγοριου, αλλα μετα απο την παρασταση εχω να πω τα καλυτερα!!!
Αν σταματησει τα τσιλιμπουρδισματα και αφοσιωθει στην καριερα του θα γινει μεγαλος ηθοποιος!!
Επαιζε φο-βε-ρά , τον βοηθουσε και το cast το οποιο ηταν καταπληκτικο , καθως και τα σκηνικα (μινιμαλ, αλλα η αισθηση παρεμενε σαιξπηρικη)
Τωρα νομιζω ολος ο θιασος εχει μετακομισει στην Νεα Υορκη για μερικες παραστασεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.552
Likes
8.229
oμολογω οτι δεν ημουν και μεγαλη φαν του εν λογω αγοριου, αλλα μετα απο την παρασταση εχω να πω τα καλυτερα!!!
Αν σταματησει τα τσιλιμπουρδισματα και αφοσιωθει στην καριερα του θα γινει μεγαλος ηθοποιος!!
Επαιζε φο-βε-ρά , τον βοηθουσε και το cast το οποιο ηταν καταπληκτικο , καθως και τα σκηνικα (μινιμαλ, αλλα η αισθηση παρεμενε σαιξπηρικη)
Τωρα νομιζω ολος ο θιασος εχει μετακομισει στην Νεα Υορκη για μερικες παραστασεις!

Εγώ δηλαδή που είμαι ήδη φαν, άμα τον δώ και on-stage κατάλαβα τι θα πάθω...:lol:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.786
Likes
1.116
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
oμολογω οτι δεν ημουν και μεγαλη φαν του εν λογω αγοριου, αλλα μετα απο την παρασταση εχω να πω τα καλυτερα!!!
Αν σταματησει τα τσιλιμπουρδισματα και αφοσιωθει στην καριερα του θα γινει μεγαλος ηθοποιος!!
Επαιζε φο-βε-ρά , τον βοηθουσε και το cast το οποιο ηταν καταπληκτικο , καθως και τα σκηνικα (μινιμαλ, αλλα η αισθηση παρεμενε σαιξπηρικη)
Τωρα νομιζω ολος ο θιασος εχει μετακομισει στην Νεα Υορκη για μερικες παραστασεις!
τελικά αυτό το φόρουμ έχει και πολύ ποιοτικά κορίτσια στην απίστευτη ηλικία των ??,99 !!!!!:bleh::bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.786
Likes
1.116
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Leftri θα σε κανονισω εσενα!! κοντευει η ωρα σου!!:bleh::bleh::bleh:
στο θέμα μας παρακαλώ, εγώ λοιπόν πήγα στην παράσταση και βρήκα το απόγευμα εισητήρια για την ίδια μέρα, καθώς το κιόσκι στη λέστερ κλέινει κι από ότι μου είπε ο ιδιοκτήτης πρέπει να πας νωρίς για να βρεις (ανοίγει στις 10) τα εισητήρια κοστίζουν από 20 λίρες (τέρμα θεού) εώς 65 λίρες. Εγώ προτίμησα αυτά που είχαν ακριβώς την ίδια τιμή με την ηλικία της από πάνω....:haha::haha::haha:
τέρμα θεού κάθισα τέρμα θεού........
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Γεια σας παιδια..
Ειμαι νεα κ πρεπει να πω πως το site σας ειναι τελειο..Ετοιμαζομαι να παω πρωτη φορα Λονδινο κ βρηκα πολλες πληροφοριες που θα με βοηθησουν σιγουρα παρα πολυ...
Απλα θα ηθελα να μαθω ποσο μπορει να στοιχισει ενα γευμα σε ενα κινεζικο η ινδικο εστιατοριο.
Πρεπει να κανω κ τον καταλληλο προυπολογισμο!:lol:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σου προτεινω το Mr Kong στην chinatown!
εξαιρετικο Value for money , φοβερες γευσεις
Πρεπει πρωτα να κλεισεις τραπεζι γιατι συνηθως ειναι τιγκα!
Προτεινεται καθε χρονο απο τον οδηγο εστιατοριων Zagat!
Mr Kong, Chinese Restaurant, Soho, Chinatown, London, UK. (Leicester Square Underground) Telephone UK: 020 7437 7341- NEWS
Παρε μια γευση απο ενα απο τα πιατα που δοκιμασαμε
Yin Yang Fried Rice
(Egg Fried Rice on top with Chicken with Tomato and King Prawn in a Cream Sauce)
 

Attachments

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
κ τι πιατα θα προτινες εσυ?
γιατι αυτο ετσι πως το ειδα δεν με πειθει πολυ!!!!:(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!
Μελετησε το μενου που υπαρχει στο site
εχει και απλα πιατα αν εισαι αρχαριος.

τωρα για Ινδικο
Το αγαπημενο μου βρισκεται κοντα στην old bond street
ονομαζεται Chor Bizzare
Πολυ ομορφη ατμοσφαιρα και πιατα καταπληκτικα(ετσι και αλλιως ολα τα ινδικα πιατα ειναι σουπερ)
Αν και εχω να φαω εκει απο το καλοκαιρι στο προτεινω διοτι μπορεις με περιπου 20 λιρες το ατομο να φας ενα αξιοπρεπες γευμα
Οι τιμες ποικιλουν, αλλα εχεις πολλες επιλογες πιατων
Indian Restaurant in London - Best Restaurants in Delhi Noida India
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
ευχαριστω παρα πολυ..
Κ κατι ακομα αν μπορεις,
το καλοκαιρι γενικοτερα τι καιρο κανει?ειναι για κοντομανικο κ πεδιλα η μποτες κ ζακετα?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το συγκεκριμενο καλοκαιρι (2009) εκατσα 9 μερες και μονο μια μερα εβρεξε
Η υγρασια ειναι κατι που δεν μπορεις να αποφυγεις, οποτε ενα ζακετακι ειναι καλο να εχεις μαζι τουλαχιστον για το βραδυ
Υπολογισε απο 18-26 βαθμους για να εισαι μεσα
Αν και περισυ ειχε αρκετη ζεστη
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
αα παρα πολυ ωραια...
εχω παρα πολλες αποριες αλλα δεν λεει να σε μουρλανω!!!
Ευχαριστω πολυ κ οτι ειναι θα σε ρωτησω.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.384
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
rover21

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom