Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπέρα παιδιά,
εχώ διαβάσει όλες τις συμβουλές σας και παρ'ολα αυτά έχω την τιμή να αντιμετοπίζω κάτι καινούριο.
Έκανα την κράτηση με ελληνικούς χαρακτήρες και τώρα που πήγα να το αλλάξω από το manage your booking,για να ολοκληρωθεί μου ζητάει ξανά τα στοιχεία της κάρτας. Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω? ευχαριστω πολύ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα για αυτούς αλλάζεις όνομα στο εισιτήριο, για αυτό θέλουν την κάρτα, για την αλλαγή (και πληρωμή)

ρε παιδιά, τι το περάσατε; 24ώρη γραμμή στήριξης; Άνθρωποι είμαστε και εμείς
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θανάση έχεις δίκιο αλλά δεν ξέρω που να απευθυνώ. Δηλαδή θα ξαναχρεώσουν την κάρτα? να τα αφήσω στα ελλήνικα λες?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.028
Likes
6.414
Μα καλα ειναι δυνατον να εκανες την κρατηση στα ελληνικα?Δηλαδη συγνωμη κιολας αλλα μου φαινεται πολυ περιεργο.

Θα παρεις τηλεφωνο εδω +44 871 2460003 – International call costs

Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open Mon - Fri, 9:00 - 17:55 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT και θα τους εξηγησεις το προβλημα σου ελπιζοντας να σε καταλαβουν.

ThanasisU2 γιορτες εχουμε πρεπει να αγαπαμε τους συνανθρωπους μας και να κανουμε καλες πραξεις,εστω και για 1653 φορα!!!
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Mε περηφάνια και τιμή δηλώνω ότι χάρι στις συμβουλές σας μόλις εκτύπωσα τις Boarding Pass με τα σωστά στοιχεία!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!!:xmas_lol:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.028
Likes
6.414
Mε περηφάνια και τιμή δηλώνω ότι χάρι στις συμβουλές σας μόλις εκτύπωσα τις Boarding Pass με τα σωστά στοιχεία!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!!:xmas_lol:
Πες μου οτι σου αλλαξανε τα ονοματα απο ελληνικους χαρακτηρες σε λατινικους χωρις χρεωση?
Παει χαλασε και η ryanair:xmas_cheesygrin:
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.209
Καλά κάποια χρέωση υπάρχει ούτως η άλλως με το τηλεφώνημα...
Αλλά πάντως μέσω τηλεφώνου μπορεί κάποιος να αλλάξει πολλά πράγματα. Μέχρι και ολόκληρο το όνομα(όχι και το επίθετο) έχει αλλαχθεί από ότι έχει γράψει χρήστης του forum χωρίς χρέωση παρότι πολλοί το θεωρούσαν απίθανο να γίνει κάτι τέτοιο και να που τώρα έγινε και αυτό.
Συμβαίνουν ακόμη θαύματα στην εποχή μας τελικά :) :)
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θα ήθελα να τονίσω την ευγένεια της κοπέλας αλλά και την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μου!!
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.209
Βρε ευγενικοί είναι και σε εξυπηρετούν αν είναι στο χέρι τους, απλά δεν πιάνεις γραμμή εύκολα για να τους μιλήσεις πολλές φορές...
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Δεν θα το έλεγα..Σχεδόν αμέσως σήκωσαν το τηλέφχνο και η διάρκεια της κλήσης δεν ξεπέρασε τα 10 λεπτά. Πάντως αχρείαστοι να είναι!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.158
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν θα το έλεγα..Σχεδόν αμέσως σήκωσαν το τηλέφχνο και η διάρκεια της κλήσης δεν ξεπέρασε τα 10 λεπτά. Πάντως αχρείαστοι να είναι!!!
Αν λες αλήθεια (που πολύ αμφιβάλλω), είσαι η εξαίρεση που έχει 0.001% πιθανότητα να συμβεί (ειδικά αυτές τις μέρες με τις ακυρώσεις πτήσεων λόγω χιονιού). Για τον περισσότερο κόσμο, το τηλέφωνο της Ryanair απλά είναι τόσο άχρηστο που απλά δεν υπάρχει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.602
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom