Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή έχω ταξιδέψει με Ryanair μάζεψα μερικές οδηγίες για πριν και κατά τη διάρκεια της πτήσης. Όποιος θέλει να συμπληρώσει κάτι ή να ρωτήσει ευπρόσδεκτος! http://ryanairtips.wordpress.com
 

zmanastasia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπέρα... έχω μία βαλίτσα που είναι 52Χ32Χ19... αλλά πίσω έχει τα σιδεράκια με τις ρόδες και πιάνει άλλον 1,50 πόντο...θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα? αν πατηθεί λίγο από μπροστά πιστεύω πως χωράει...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Οχι δεν έχεις πρόβλημα αν είναι αυτές οι διαστάσεις που λες γιατί το μέγιστο επιτρεπόμενο όριο είναι 55χ40χ20 και είσαι μέσα στα όρια με τις διαστάσεις που γράφεις.
 

qoq4

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ενδιβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γεια σας!
Έχω ενα μικρο προβληματάκι μετα απο το check in που έκανα στη Ryanair.
Δεν είμαι σίγουρη για μια ημερομηνία γέννησης που δήλωσα αυτο αλλάζει αν είναι λάθος και με τι κόστος;;;
Αρχικά όμως που μπορώ να το τσεκάρω; Στο manage my booking μου λέει "passengers travel documents all ready added" και τίποτα αλλο , δεν μπορώ να τα ξανακοιτάξω πουθενά ούτε στο boarding pass γράφει κάτι εκτός απο την nationality............. help :/
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλησπέρα.
Μόνο με τηλεφώνημα στην ryanair μπορείς να το ελέγξεις και να το αλλάξεις αν είναι λάθος.Την είχα πατήσει και εγώ μια φορά και στο λέω εκ πείρας. Εκτός και αν έχει αλλάξει κάτι τον τελευταίο καιρό.
 

alexia62

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΒΓΑΛΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ RYANAIR ΧΑΝΙΑ-ΘΕΣ/ΚΗ-ΧΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΛΑΘΟΣ ΔΛΔ BARA ANTI BARI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ. CHECK IN ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΒΑΣΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Θα πάρεις τηλέφωνο,και θα στο διορθώσουν χωρίς χρέωση.
δες και εδώ http://www.travelstories.gr/community/threads/Τάδε-Έφη-ryanair.36295/
και θα βρεις απαντήσεις.Όρεξη να διαβάζεις.Έχει αναλυθεί υπερβολικά το ίδιο πρόβλημα με το λάθος όνομα.
Και μη γράφεις κεφαλαία απαγορεύεται από το φόρουμ.
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Όρεξη να διαβάζεις.Έχει αναλυθεί υπερβολικά το ίδιο πρόβλημα με το λάθος όνομα.
Επειδη υπαρχουν παρα πολλες σελιδες να διαβασει καποιος για το προβλημα που εχει(το εχω κανει και εγω)καλο θα ηταν επειδη 15-20 ερωτησεις γινονται συνεχεια,αν μπορει καποιος να φτιαξει στην αρχικη σελιδα μαζεμενες τις ερωτησεις-απαντησεις που εχουν γινει αυτες τις 15-20 για να της βρισκει ο αλλος πολυ ευκολα χωρις να γραφουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και οταν δεν μπορει να βρει την απαντηση που θελει η δεν καταλαβαινει τοτε να γραφει.
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
τελικα το γραμμα που εχει μπροστα η ταυτοτητα μας το γραφουμε ή οχι?να υποθεση οτι αν το γραφουμε, το γραφουμε με λατινικους χαρακτηρες???εμεις θα παρουμε 2 χειραποσκευες?δεν εχω δηλωσει βαλιτσες.οι χειραποσκευες δεν εχουν να κανουν με τις βαλιτσες που δηλωνεις?σωστα???
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom