Ουγγαρία Οικονομικο ξενοδοχειο στη Βουδαπεστη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.396
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Την ημερα.
Θα το βρεις ομως και με 40κατι σε προσφορα με λιγο ψαξιμο...
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ολη μερα αυτο κανω δεν βρηκα κατι οικονομικο και καλο ..
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αδύνατον thespyro!!Πραγματικά από τις λίγες φορές που λέω αδύνατον! Τόσα ξενοδοχεία έχει με τιμές στα 40-50 ευρώ, όμορφα, designata, κεντρικά! Ό,τι βρίσκεις δηλαδή είναι ακριβό;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.396
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ειναι και πολλα δωματια με 35 ευρω σε κεντρικοτατες τοποθεσιες. Οπως αυτο που λλει η βαλιτσα σε παραπανω τοπικ!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ξερει κανεις γιατι 29/04-02/05 ειναι τοσο ψηλα οι τιμες; το Μαρμαρα πχ 200/βραδιά?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πρωτομαγιά πέφτει τρίτη, και έχουν όλοι τσιμπήσει 4 ήμερα ;)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.396
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
βρισκω το marmara με 32 με πρωινο, απο ελληνικο πρακτορειο ... Πως και τετοια διαφορα? (Απλα δεν ακυρωνεται )
Για μια ακομα φορα λεω οτι δεν θα ξαναπαρω τηλ πρακτορειο!!!! Τι το θελω? Αφου πηρα 5 φορες τηλ μεχρι να μου κανουν την τιμη να ασχοληθουν μαζι μου, μου λενε οτι ειναι γεματο το ξενοδοχειο!!! Ειμαι σιγουρη οτι δεν υπηρχε ποτε σε αυτη την τιμη και το εχουν για κραχτη! Δεν με πειραζει αυτο, με πειραζει οτι αν δεν τους ειχα παρει τηλ θα περιμενα στον υπολογιστη να κοιταω τον λογαριασμο που εφτιαξα και θα περιμενα την πορεια της αιτησης μου που και καλα εκκρεμει... Κριμα και ημουν πελατης παλια! (Προ travelstories.... )
 

nikoleta

Member
Μηνύματα
10
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
φλωρεντία, μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αμερική
hotel lanchid 19

Πέρσι το Μάρτιο επισκέφτηκα τη Βουδαπέστη και έμεινα στο Lanchid 19. Τότε υπήρχε ακόμη η Malev και είχε πακέτα αεροπορικών και διαμονής. Anyway αυτό δεν υπάρχει πια αλλά το ξενοδοχείο ήτων γλυκήτατο. Μοντέρνο, μικρό, πρακτικό ακριβώς κάτω από το κάστρο και μόλις περάσεις τη γέφυρασ των αλυσίδων στην πλευρά της Βούδα. Τέλειες εικόνες της Πέστης νομίζω από όλα τα δωμάτια. 4στερο (70-100 ευρώ).
ελπίζω να ανέβει η φωτό χωρίς πρόβλημα (είναι το κτίριο με τα κόκκινα φώτα)
awww.lanchid19hotel.hu_admin_uploads_static_image_1319014821.jpg
 

nikoleta

Member
Μηνύματα
10
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
φλωρεντία, μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αμερική
ξέχασα για φαγάκι έχει ένα καταπληκτικό εστιατόριο με μαμαδίστικη κουζίνα παραδίπλα από το Lanchid 19, μικρούτσικο με πατάρι και διακόσμηση girly σπιτική (διαφορετικές καρέκλες, πολυθρόνες, τραπεζάκια και σεμεδάκια, αρκουδάκια, μαξιλάρια όλα σε αποχρώσεις του ροζ, μπορντώ, φυστικί, γαλάζιο. Ένα μικρό ερωτηματικό μόνο για τα γλυκά του. κατά τ' άλλα νόστιμο φαϊ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.450
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom