Ουγγαρία Οικονομικο ξενοδοχειο στη Βουδαπεστη

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Όντως παιδιά .. τα ξενοδοχεία το Μάιο είναι πανάκριβα.. ψάχνω δίκλινο με πρωινό..
έψαχνα και εγώ να βρω κάτι οικονομικό και τίποτα.. μόνο διαμερίσματα είναι καλές οι τιμές τους .. αλλά θέλουμε ξενοδοχείο με πρωινό..
Έχει βρει κανείς κάτι? κοιτάω για 4-8/5!
Πάντως το Marmara , Eurostars, Zara που είναι απο τα προτεινόμενα είναι σε απλησίαστες τιμές :-(
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πες μου τι σε ενδιαθέρει, να σου προτείνω ξενοδοχεία (ή και χόστελ αν θες)
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Ενδιαφέρομαι για δίκλινο ξενοδοχείου με πρωινό..
κεντρικό ή κοντά σε σταθμό μετρό..
οι ημερομηνίες που κοιτάω είναι 4/05 με 06/05.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
φθηνά υπάρχουν μόνο διαμερίσματα στο κέντρο (χωρίς πρωινό) ή έξω από την πόλη (30 λεπτά με τα ΜΜΜ) με πρωινό
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Ναι δυστυχώς το είδα.. :-(
απλά με τις τιμές που άκουγα από τα παιδιά θεωρούσα ότι θα βρω κάτι καλό και οικονομικό για βουδαπέστη.. αλλά τελικά.. τα ξενοδοχεία σε καλή τοποθεσία είναι σχεδόν ίδιες τιμές με αυτά τις βιέννης..
Λογικά οι τιμές που άκουγα θα έπαιζαν χειμώνα.. :(
Βασικά δεν ξέρω τι να κάνω έχω βραχυκυκλώσει από τότε που είδα τις τιμές..γιατί άλλα περίμενα..
θέλαμε πρωινο για να κάνουμε ένα βασικό γεύμα γιατί γενικά θεωρούμε ότι χωρίς πρωινό χαλάς τα ίδια και περισσότερα για να φας κάπου έξω και με το τσιμπολόγημα όλη μέρα..
από διαμερίσματα έχεις κάποιο να προτείνεις;

Σε ευχαριστώ και παλι..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Κοίτα δεν θέλουμε και βασιλικό πρωινό νορμάλ πράγματα ..
απλά υπολογίζω ότι αν πας σε καφέ για πρωινό καφέδες κτλ θα πάει περίπου 15 ευρώ ανά ημέρα δηλαδή για τις 2 μέρες γύρω στα 30 ευρώ..

Σε ευχαριστώ πολύ..
θα τα κοιτάξω και βλέπω..
;)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
γλυκιά μου, εκεί είναι Ουγγαρία, όχι ελλάδα, με 4 ευρώ το άτομο έχεις γλυκό κι καφέ, σε καλό καφέ

και πάντα, μπορείτε να φτιάχνετε πρωινό στο διαμέρισμα ;)
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Καλά ναι είχα ακούσει ότι είναι πιο φτηνά απλά μόλις είδα τιμές ξενοδοχείων σκέφτηκα μήπως έχουν εξισωθεί και αυτοί με τις τιμές της υπόλοιπης ευρώπης..

Anyway μάλλον θα το κοιτάξω για διαμερισματάκι μιας και έκλεισα τσιμπημένο ξενοδοχείο στην Βιέννη οπότε δεν με παίρνει να τα σκάσω και βουδαπέστη:)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ξέχασα για φαγάκι έχει ένα καταπληκτικό εστιατόριο με μαμαδίστικη κουζίνα παραδίπλα από το Lanchid 19, μικρούτσικο με πατάρι και διακόσμηση girly σπιτική (διαφορετικές καρέκλες, πολυθρόνες, τραπεζάκια και σεμεδάκια, αρκουδάκια, μαξιλάρια όλα σε αποχρώσεις του ροζ, μπορντώ, φυστικί, γαλάζιο. Ένα μικρό ερωτηματικό μόνο για τα γλυκά του. κατά τ' άλλα νόστιμο φαϊ.
στο "σεμεδακια" τα χαλαμε... :bleh:
Ευχαριστουμε παντως....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.201
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom