Αφγανιστάν Οι Βούδες έπαψαν να χαμογελούν (Αφγανιστάν)

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τι εισαγωγη!!!!
μας εχεις στειλει κανονικα !!!
Αυτο δεν το περιμεναμε απο σενα γουρουνακι (σιγα και μη δεν το περιμεναμε δηλαδη)
Αντε να ερθουν και οι πολυποθητες φωτο!!!!!
Καν να σκεφτείς έλεγα τι να τραβήξω εκει; Γυναικες δεν επιτρέπεται να φωτογραφήσεις. Ασε που με τη μπούρκα όλες ίδιες ειναι. Αλλα υπήρξαν στιγμές που δεν ήξερα τι να πρώτο τραβήξω.
ΚΥΡΙΕΣ Δέχομαι παραγγελίες για μπούρκα.

Αν το πρωι τους βλεπεις με πρησμενα ματια απο τις τσοντες θα ειναι και λενε οτι βλεπουν bollywood.
Πάντως οι γυναικες τους ειναι ακριβοθωρητες. Συζήτησα και το θέμα των προγαμιαίων σχέσεων (σιγά και μην δε το έκανα). Μανίκι τα πράγματα εδώ φίλοι μου.
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και για μπουρκινι βεβαια... κατα το μπικινι ..με αυτα κανουν μπανιο οι κυριες

Δηλ προγαμιαιες γιοκ?
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δηλ προγαμιαιες γιοκ?
Με κανεις να τα πω πριν της ώρας τους
Όχι βέβαια! Οι άντρες είτε αυτοϊκανοποιουνται είτε καταφεύγουν στις παράνομες πόρνες. Γίαυτο και παντρεύονται νωρίς νωρίς. Ο γαμος ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΣ και για τα δυο φύλα σύμφωνα με το νομο της Σαρία και την τοπική παράδοση.
Δεν υπάρχει μπουρκινι. Μόνο μπούρκα. Θάλασσα δεν υπάρχει για να κάνουν μπάνιο. Πάντως εγω το Σάββατο θα τη παραγγείλω μια να σας έρθω στη συνάντηση χα χα χα
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πάντως οι γυναικες τους ειναι ακριβοθωρητες. Συζήτησα και το θέμα των προγαμιαίων σχέσεων (σιγά και μην δε το έκανα). Μανίκι τα πράγματα εδώ φίλοι μου.
Δηλαδη η (λαθρο)μεταναστευση οφειλεται και στο γεγονος οτι θελουν να προγαμhσουν;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπράβο ρε hydronetta. Είσαι είδωλο. Κι εγώ το ψιλοκοιτούσα λόγω της αποχώρησης των βρετανικών στρατευμάτων το 2014, αλλά με αποθάρρυνε ο Πακιστανός πρέσβης...

Γράφτα όλα!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δηλαδη η (λαθρο)μεταναστευση οφειλεται και στο γεγονος οτι θελουν να προγαμhσουν;
Δεν νομίζω, η ανέχεια φταίει. Υπάρχουν πάμπτωχοι άνθρωποι, πολλοί επαιτες αλλα απο την άλλη διεφθαρμένοι που τρώνε με χρυσά κουταλια τις ξένες επενδύσεις. Σου φτάνει οτι ειναι η 3η πιο διεφθαρμένη χώρα στο κόσμο; Αυτο τα λέει όλα.

Μπράβο ρε hydronetta. Είσαι είδωλο. Κι εγώ το ψιλοκοιτούσα λόγω της αποχώρησης των βρετανικών στρατευμάτων το 2014, αλλά με αποθάρρυνε ο Πακιστανός πρέσβης...
Γράφτα όλα!
Κανε λίγη υπομονή γιατι θέλω ν ανεβάσω και φωτό. Είδωλο δεν είμαι. Στα αεροπλάνα έβλεπα κι άλλους δυτικούς αλλα μάλλον μέλη ΜΚΟ ηταν κι αυτοί ειναι πραγματικοί ήρωες. Πάντως μεχρι στιγμής δεν αισθάνθηκα φόβο όσο κι αν ώρες ώρες νόμιζα οτι βλέπω το "αποκάλυψη τώρα" : ελικόπτερα να πετούν, τάνκς που δεν ειχα ματαδει, ένοπλοι παντού
 
Last edited by a moderator:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
:clap::clap::clap::clap:
Xειροκροτώ και ανυπομονώ.Εγώ θα συμφωνήσω..για το travelstories είσαι είδολο.Τέλος.
Μάλλον πας για την πιο συγκλονιστική ιστορία του φόρουμ!
Εχω τεράστια περιέργεια για την συνέχεια και κατά πόσο άνετα μπόρεσες να φωτογραφίσεις αυτά που ήθελες.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πραγματικά έχω ενθουσιαστεί! Δεν ξέρω αν ποτέ θα τολμούσα ένα τέτοιο ταξίδι...Μέχρι Τουρκμενιστάν το πολύ θα έφτανα :pΝα ξενυχτήσουμε περιμένοντας τη συνέχεια;;;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Είσαι ένα αχόρταγο γουρούνι! (ταξιδιωτικά εννοώ ε; ) Κι εμείς είμαστε πολύ τυχεροί που μοιράζεσαι τις απίστευτες εμπειρίες σου μαζί μας.
Καλή συνέχεια και περιμένουμε με ανυπομονησία την ιστορία.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Τώρα που είσαι; Να μας λες να ξέρουμε...
Τελικά οι πρέσβεις κάνουν τίποτα άλλο από το να αποθαρρύνουν;
Και ναι,
Είσαι ένα αχόρταγο γουρουνάκι!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Παίζει να είναι η πιο ενδιαφέρουσα ιστορία που υπάρχει εδώ μέσα (χωρίς να θέλω να υποτιμήσω όλες τις υπόλοιπες) λόγω της επικινδυνότητας της χώρας αλλά και της ριψοκινδυνότητας της δικής σου! Τελικά αναρωτιέμαι μέχρι πού μπορεί να φτάσει η ταξιδιωτική μανία ενός ανθρώπου;;;;; Σε συγχαίρω πάντως για το θάρρος σου και υποκλίνομαι πραγματικά! Respect στον hydronetta!!!!!!!!!
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θα είσαι πισω για την συνάντηση της 19/10; Να κανονίσουμε για έναν βιντεοπροβολέα να μας κάνεις μια μικροπαρουσίαση;
Καλή ολοκλήρωση του ταξιδιού.
Υ.Γ. Μετά το Αφγανιστάν, ποιός θα είναι ο επόμενος κρυφός ταξιδιωτικός στόχος;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom