Ιαπωνία Οι Μάσκες της Ιαπωνίας

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Eίμαι άρρωστη σήμερα και δε μπορώ να σκεφτώ και να γράψω :roll:
Φένια,περαστικά σου.και εγώ περιμένω τη συνέχεια της ενδιαφέρουσας ιστορίας σου.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτο κι αν ειναι εκπληξη...διαβαζω ιστορια για Ιαπωνια και μετα βλεπω Φενια...που πηγε η χαρη σου παλι καλε ?Μπραβο........!!!!

Αν και δε σε κοβω για τρελα ενθουσιασμενη ή κανω λαθος?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
...όταν γνωρίσαμε δυο Αυστραλούς που είχαν πολύ γέλιο και είχαν έρθει να δουν formula 1 (όχι αγαπητέ μου North 666 , εγώ δεν πήγα να δω formula 1 :lol: )
'Ησουν δίπλα στη Suzuka, είχες Japan Rail Pass και προτίμησες την ψαραγορά...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Μετά τη χθεσινή τραβελστορική συνάντηση μου ζητήθηκε να παραθέσω φωτογραφίες από τα ιαπωνικά WC. Κι επειδή δε θα ήθελα να συμπεριληφθούν μες την ιστορία τις παραθέσω εδώ :
- Η πρώτη πόρτα που ανοίξαμε είχε μια τουαλέτα όπως αυτή :
afarm3.static.flickr.com_2664_3780596818_96d155bbdd.jpg



Έτσι μπράβο, δώσε τα φώτα σου στο λαό!!! Παρόλο που μου τα είπες ακόμα με τα σηματάκια δεν βγάζω άκρη!!!!!!! Φαντάζομαι εσείς τότε....:haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έτσι μπράβο, δώσε τα φώτα σου στο λαό!!! Παρόλο που μου τα είπες ακόμα με τα σηματάκια δεν βγάζω άκρη!!!!!!! Φαντάζομαι εσείς τότε....:haha:
Δεν είναι απαραίτητο να χρησιμοποιήσεις τα κουμπάκια και τα σηματάκια. Λειτουργούν και με τον πατροπαράδοτο τρόπο....:)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μετά τη χθεσινή τραβελστορική συνάντηση μου ζητήθηκε να παραθέσω φωτογραφίες από τα ιαπωνικά WC. Κι επειδή δε θα ήθελα να συμπεριληφθούν μες την ιστορία τις παραθέσω εδώ :
- Η πρώτη πόρτα που ανοίξαμε είχε μια τουαλέτα όπως αυτή :
afarm3.static.flickr.com_2664_3780596818_96d155bbdd.jpg



Έτσι μπράβο, δώσε τα φώτα σου στο λαό!!! Παρόλο που μου τα είπες ακόμα με τα σηματάκια δεν βγάζω άκρη!!!!!!! Φαντάζομαι εσείς τότε....:haha:
OΔΗΓΙΕΣ :
ajapantravelmate.com_wp_content_uploads_2011_04_japanese_toilet_control_buttons.jpg


a4.bp.blogspot.com__7EpWIhaDkkA_SY1LmJ0ksfI_AAAAAAAAATA_KBsYUoDyd_E_s400_japanese_toilet.jpg


awww.mikesblender.com_how_20to_20use_20japanese_20toilet.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.456
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom