Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Aβάνα με AF στα 750e μέχρι τέλη Ιούλη, πώς σου ακούγεται?
το εγω να εχω 750 ευρω για εισιτηρια μου ακουγεται το ιδιο πιθανο με το να παω φεγγαρι...

ασε καλυτερα, θα παω με το πουλμαν στο Ιραν
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εγω νομιζω υπαρχει και το γκολουμ.....εχασα ενα δαχτυλιδι προσφατα !
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
750 με φόρους μέσα??
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αλήθεια ρε παιδιά,τι κάνουν αυτοί τόσοι ώρα κλεισμένοι μέσα;

Πάπα εκλέγουν;
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Όπου να 'ναι θα πρέπει να βγουν λογικά. Κάτι άσχημο υποψιάζομαι πάντως..
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αγαπητοί φίλοι γεια σας. Είμαι η Ασημένια και είμαι 23
χρονών :clap::clap::clap:. Μου αρέσουν πολύυυυυυ :pτα ταξίδια και εύχομαι μια μέρα να μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο.
:clap::clap::clap:Δυστηχώς δεν έχω κάνει τόσα ταξίδια όσα θα ήθελα:(:(, αλλά έχω γυρίσει σχεδόν όλη την Ελλάδα.:p:clap::p Εχω πάει στην Θράκη, στην Μακεδονια, στην Κρήτη (αγαπημένη!!) και φυσικά στα υπέροχα Δωδεκάνησα.:p:p
Φέτος με το αγόρι μου, αποφασίσαμε να κάνουμε την πρώτη απόπειρα να επισκεφτούμε το εξωτερικό για πρώτη φορά.:clap::clap:
Τι μας συμβουλεύεται εσείς οι πιο έμπειροι? :roll:Ονειρό μας είναι το Παρίσι !!!!!:clap: Αλλά δυστηχώς αγνοούμε κάποια πραγματάκια :roll: και εδώ θέλουμε την βοήθειά σας.
Χρειάζονται εμβόλια? Τι βίζα που την παίρνουμε? Τι συνάλλαγμα να κάνουμε , πόσο, και σε ποιά τράπεζα? Η Αιρ Φρανς είναι κακή εταιρεία? το ρωτάω γιατί περσυ αν θυμάμαι καλά έπεσε ένα αεροπλάνο της μέσα στο νερό και πνίγηκαν όλοι!! :(:(Τραγικό!!!
Μπορούμε να βρούμε αεροπορικά με 50 άντε 60 ευρώ? :roll:Οι φόροι είναι απαραίτητοι ή μπορούμε να τους αποφύγουμε? :roll:Αυτό μου το είπε η Λίτσα τριτοξαδέρφη της κουμπάρας του περιπτερά μας που έχει ταξιδέψει και ξέρει καλά. Η Λίτσα είναι το ταξιδιωτικό μου ίνδαλμα, έχει πάει μέχρι και στο Βελιγράδι!!!! Πόσο την ζηλεύω... :clap::clap::clap:
Ακόμα αν θέλετε μπορείτε να μου πείτε που να φάμε και πόσο στοιχίζει, αν και η Λίτσα μου έχει πει ότι το Παρίσι είναι πολύ οικονομικός προορισμός, λίγο μόνο πιο ακριβός απο την Φιλανδία.
Ξενοδοχεία θα βρώ? :( Δεν θέλω φτηνοπράγματα στις πρώτες μου διακοπές.:clap: Είμαστε διατεθειμένοι με το αγόρι μου να δαπανήσουμε ακόμα και 20 ευρώ την βραδυά!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Αυτά προς το παρόν και συγγνώμη αν σας κούρασα με τις πολλές απορίες μου, αλλά βλέπετε είναι το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό και έχω αγωνία. :haha:
Με χαρά περιμένω τις απαντήσεις σας.:clap::clap::clap::p:p:p:p
υγ Αν είναι δυνατόν πείτε μου όποιος απο σας ξέρει, αν μπορώ να ταξιδέψω Α' θέση αλλά να πληρώσω τον οικονομικό ναύλο, και αν μπορώ να κλείσω θέση παράθυρο γιατί ζαλίζομαι λίγο. Η Λίτσα μου είπε ότι γίνεται με επιβάρυνση 3 ευρω. Ακριβούτσικο δεν είναι? :roll: Ευχαριστώ :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Βγήκαν όξω τα παιδιά...

Δημητρούλα μου, στείλε από εδώ μεριά την Ασημένια, 23 χρόνων, να της κάνω ένα εμβόλιο για Παρισάκι. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις :bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Στην στέλνω!
Ποιά παιδιά καλέ βγήκαν? Που ήταν κλεισμένα? Για τι πράγμα μιλάμε?:shock:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom