Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Από την σύσκεψη:
-Γώγος...ipad IΙ
-Αλεκούκα...ipad I
-Alex...iphone
-Κάρα...μολύβι
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
έφτασα από Αμερική Αθήνα στις 19:00 και στις 06:00 της επόμενης έφευγα για Ιαπωνία. άρα: υπεκφυγές (δυσφημίσεις από Ερση που εστιάζονται στις προσανατολιστικές μου ικανότητες, να διαγραφούν ως flame!!!)
Γουατ δε φακ
Και νόμισα ότι εγώ ήμουν παράλογος που από το Δουβλίνο επέστρεψα στη Θεσσαλονίκη για να επιστρέψω στο Λονδίνο μέσα σε 3 ώρες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.736
Likes
50.837
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συγκλονιστική ομιλία με σταθμάρχη στην Ιταλία:
- Συγγνώμη, το τραίνο για Μπέργκαμο στις 20.25 γιατί δεν εμφανίζεται στην οθόνη;
- Μα αυτό το τραίνο λειτουργεί από 12/6 κι έπειτα.
- Τι μου λέτε; Αφού πριν λίγες ώρες έβγαλα εισιτήριο!
- Στο μηχάνημα το έβγαλες; Ε και τι, πιστεύεις ό,τι σου λένε τα μηχανήματα της Trenitalia; Χαχαχα.
- Ωραία και τώρα τι κάνω;
- Πάρε το τραίνο των 19.55
- Μα είναι ήδη 8 η ώρα.
- Ε, καλά θα έχει καθυστέρηση. Στην Ιταλία είμαστε....

Μαζί μου και τρεις Ιταλοί που είχαν τις ίδιες απορίες αλλά δεν εξεπλάγησαν από τις απαντήσεις. Όλα αυτά την ίδια μέρα που ένα τραίνο που ήρθε έφυγε άδειο επειδή...δεν άνοιγαν οι πόρτες! (δυο Ιταλοί το κυνήγησαν, οι άλλοι απλώς γελούσαν)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Συγκλονιστική ομιλία με σταθμάρχη στην Ιταλία:
- Συγγνώμη, το τραίνο για Μπέργκαμο στις 20.25 γιατί δεν εμφανίζεται στην οθόνη;
- Μα αυτό το τραίνο λειτουργεί από 12/6 κι έπειτα.
- Τι μου λέτε; Αφού πριν λίγες ώρες έβγαλα εισιτήριο!
- Στο μηχάνημα το έβγαλες; Ε και τι, πιστεύεις ό,τι σου λένε τα μηχανήματα της Trenitalia; Χαχαχα.
- Ωραία και τώρα τι κάνω;
- Πάρε το τραίνο των 19.55
- Μα είναι ήδη 8 η ώρα.
- Ε, καλά θα έχει καθυστέρηση. Στην Ιταλία είμαστε....

Μαζί μου και τρεις Ιταλοί που είχαν τις ίδιες απορίες αλλά δεν εξεπλάγησαν από τις απαντήσεις. Όλα αυτά την ίδια μέρα που ένα τραίνο που ήρθε έφυγε άδειο επειδή...δεν άνοιγαν οι πόρτες! (δυο Ιταλοί το κυνήγησαν, οι άλλοι απλώς γελούσαν)
Σε ευχαριστώ.-
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.171
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Να με συγχωρεσουν οι Κυπριοι φιλοι αλλα η φημη που εχουν οι Σκοτσεζοι ταιριαζει γαντι στους Κυπριους...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Τι θα γινει με τον κωλοκαιρο?Φυλαξε ρουχα,ξαναβγαλτα ,κρυψε παπλωματα ξαναφερτα?Αλλοι με φανελακια ,αδιαβροχα καμπαρντινες ,παλτα?Φορας κατι,σκας.βαζεις αλλο την δαγκωνεις,κουραστηκα πια..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να με συγχωρεσουν οι Κυπριοι φιλοι αλλα η φημη που εχουν οι Σκοτσεζοι ταιριαζει γαντι στους Κυπριους...
Ουτε αυτοι φορανε σωβρακο απο κατω; :shock:

 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.736
Likes
50.837
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να με συγχωρεσουν οι Κυπριοι φιλοι αλλα η φημη που εχουν οι Σκοτσεζοι ταιριαζει γαντι στους Κυπριους...
Ολλανδοί, Ισραηλινοί και Αργεντίνοι. Ειδικά οι δεύτεροι είναι κορυφή, ούτε της μάνας τους δε δίνουν.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.701
Συγκλονιστική ομιλία με σταθμάρχη στην Ιταλία:
- Συγγνώμη, το τραίνο για Μπέργκαμο στις 20.25 γιατί δεν εμφανίζεται στην οθόνη;
- Μα αυτό το τραίνο λειτουργεί από 12/6 κι έπειτα.
- Τι μου λέτε; Αφού πριν λίγες ώρες έβγαλα εισιτήριο!
- Στο μηχάνημα το έβγαλες; Ε και τι, πιστεύεις ό,τι σου λένε τα μηχανήματα της Trenitalia; Χαχαχα.
- Ωραία και τώρα τι κάνω;
- Πάρε το τραίνο των 19.55
- Μα είναι ήδη 8 η ώρα.
- Ε, καλά θα έχει καθυστέρηση. Στην Ιταλία είμαστε....

Μαζί μου και τρεις Ιταλοί που είχαν τις ίδιες απορίες αλλά δεν εξεπλάγησαν από τις απαντήσεις. Όλα αυτά την ίδια μέρα που ένα τραίνο που ήρθε έφυγε άδειο επειδή...δεν άνοιγαν οι πόρτες! (δυο Ιταλοί το κυνήγησαν, οι άλλοι απλώς γελούσαν)
Έχουν περάσει σχεδόν τρεις ώρες από το παραπάνω σχόλιο και ακόμη όλα συνεχίζουν στο σάιτ να βαίνουν ομαλά. Σκατά έγιναν όλα σε αυτή τη χώρα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.418
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom