Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν μας είπε και για ποιό ακριβώς μοντέλο μιλάμε. Το απλό ή το πιο εξελιγμένο?

Σε μια πρόχειρη αναζήτηση το βρήκα από 3300 ευρώ έως 5100 (ανάλογα το μοντέλο).

Τσάμπα είναι πάντως.. Μήπως τώρα με τις εκπτώσεις είναι μια καλή ευκαιρία?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Εμ να πηγαίνεις στο δρόμο σου,εμ να τ'ακούς κι από πάνω που δεν κάνεις άκρη να περάσει αυτός που πάει ανάποδα σε μονόδρομο.....
Τα καλύτερά μου! Μπαστακώνομαι στη μέση του δρόμου μέχρι να αποφασίσει να κάνει όπισθεν (και ενίοτε τον αναγκάζω να την κάνει και σε ανηφόρα αλά Γκύζη). Κι ας τον να βρίζει....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.806
Likes
18.753
Το μηχάνημα το έχει πάντως ο Γρηγόρης στο Ελ. Βενιζέλ, στη γωνία με τους καφέδες. Αλλά ο ταβέρ πού να το δει, μπαίνει κατευθείαν στο lounge (ακριβέστερα, τον πάνε με τη λίμο).
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Το μηχάνημα το έχει πάντως ο Γρηγόρης στο Ελ. Βενιζέλ, στη γωνία με τους καφέδες. Αλλά ο ταβέρ πού να το δει, μπαίνει κατευθείαν στο lounge (ακριβέστερα, τον πάνε με τη λίμο).

Αυτό΄είναι επαγγελματικό και είναι πολύ ακριβό




Λοιπόν αυτό της φωτογραφίας είναι για οικιακή χρήση ,όλα τα υπόλοιπα είναι για επαγγελματική χρήση .
Τους είχα παρει τηλέφωνο πρίν καιρό και έλεγα ''Αν εχει μεχρι 500 το αγοράζουμε ''.
Τελικά 500 ήταν μονο ο ΦΠΑ !!!!!!!
3.300 και δωρεάν παράδοση στο χώρο σας .!!! Τσαμπα πράμα δηλαδή .
και έτσι συνεχίσαμε να χρησιμοποιούμε τον ταπεινό πλην τίμιο krups στίφτη :haha::haha:

Τωρα που το σκέφτομαι με 3300 ευρώ κάθεσαι στην ταιλάνδη τουλάχιστον για 6 μηνες διακοπές ???
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αυτη η qatar μου τη δίνει...
βαζει περιορισμούς να μείνω ένα μήνα ταυλάνδη για να με επιβιβάσει απο αθήνα με την προσφορά των 586.
περιμένω και άλλες προσφορές και τους αγνοώ..
δεν θέλω περιορισμούς θελω και λαος μαζί και ποιος ξέρει τι άλλο και να επιστρέψω οποτε μου καπνίσει...
σωστά??
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δε μπορώ να περάσω φωτογραφίες στο post μου...Τι κάνω λάθος; Μου βγάζει ότι πρέπει να βάλω λινκ ιστοσελίδας..

Renata κράτα τους μούτρα, θα λυγίσουν στο τέλος και θα κάνουν πίσω. Κι εγώ το ίδιο κάνω τώρα στη Lufthansa που δεν πετάει από Θεσνίκη, τους τσακίζω το ηθικό.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom