Πάρτυ γενεθλίων TravelStories

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ασε renata που τα δικα μας τα χαΐρια.....που μολις τελειωνε η συναντηση τσουκου-τσουκου....βαζαμε και τις φωτο μας...απο πιατα θες, απο αποψη του χωρου.....οχι τιποτα αλλο αλλα ο kalspiros ηταν εκει.......τιποτα δεν φροντισε αυτο το παιδι ?????

Υποψιαζομε οτι ακομα γλεντουν......
Eκτός έδρας δεν παίζει...:rolleyes:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Eκτός έδρας δεν παίζει...:rolleyes:
Πας στοιχημα οτι μας κανουν πλακα ???? :cool::cool:
Μπαινουν-βγαινουν δεν γραφει κανενας....:roll::roll: σου λενε ασε να σκασουν και να μπλανταξουν απο την αγωνια.....μα μονο η latina κρατησε χαρακτηρα και μας ενημερωσε ???:D:D

Εμεις στο υψος μας...στην επομενη συναντηση θα ριξουμε ολες τις φωτο.....εκεινος ο Βοτανικος κηπος που λεγαμε για συναντηση παιζει ?????
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν παρότι εγώ έφυγα αρκετά νωρίς νομίζω είδα όλο τον κόσμο, που τελικά δεν ήταν και λίγος. :D

Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Θάνο που κανόνισε τα του μαγαζιού, και σε όλους όσους ήρθαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον αγαπητό φίλο galat :)

Για μία ακόμη φορά ήθελα να δω και να μιλήσω με πολλούς, και τελικά μίλησα με λίγους. Ελπίζω όσους δεν πρόλαβα, να καταφέρω να τους δω την επόμενη φορά. Οι άνθρωποι που ήταν πάντως παρόντες χτες δείχνουν πλέον κομμάτι μιας μεγάλης παρέας με μεγαλύτερη οικειότητα μεταξύ τους, έχοντας κάτι κοινό να τους συνδέει. :clap:

Και του χρόνου!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λοιπόν παρότι εγώ έφυγα αρκετά νωρίς νομίζω είδα όλο τον κόσμο, που τελικά δεν ήταν και λίγος. :D
Πράγματι έφυγες αρκετά νωρίς (όπως έκανα κι εγώ όταν έκλεισε το μαγαζί). Βάσιμες πληροφορίες όμως αναφέρουν ότι το party συνεχίζεται ακόμα, και ότι έχει μεταφερθεί προς Πειραιά μεριά, με προοπτική εκ νέου μεταφοράς προς Περιστέρι αργότερα...
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.198
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Λοιπόν παρότι εγώ έφυγα αρκετά νωρίς νομίζω είδα όλο τον κόσμο, που τελικά δεν ήταν και λίγος. :D

Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Θάνο που κανόνισε τα του μαγαζιού, και σε όλους όσους ήρθαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον αγαπητό φίλο galat :)

Για μία ακόμη φορά ήθελα να δω και να μιλήσω με πολλούς, και τελικά μίλησα με λίγους. Ελπίζω όσους δεν πρόλαβα, να καταφέρω να τους δω την επόμενη φορά. Οι άνθρωποι που ήταν πάντως παρόντες χτες δείχνουν πλέον κομμάτι μιας μεγάλης παρέας με μεγαλύτερη οικειότητα μεταξύ τους, έχοντας κάτι κοινό να τους συνδέει. :clap:

Και του χρόνου!!
:clap:μπράβο και απ ότι μαθαίνω κάποιοι συνεχίζουν και σήμερα...τις συναντήσεις :haha:το πήρανε σερί το σκύριακο...γιαυτό άραγε εξαφανίστηκαν και δεν έδωσαν σημεία ζωής:roll:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Πράγματι έφυγες αρκετά νωρίς (όπως έκανα κι εγώ όταν έκλεισε το μαγαζί). Βάσιμες πληροφορίες όμως αναφέρουν ότι το party συνεχίζεται ακόμα, και ότι έχει μεταφερθεί προς Πειραιά μεριά, με προοπτική εκ νέου μεταφοράς προς Περιστέρι αργότερα...
Ολο υπεκφυγές είσαστε..ιντριγκες και μυστικοπάθεια!!
ενοια σου και αύριο θα μάθω πολλα απο διακεκριμένο ατομο του φόρουμ που θα συναντήσω!
κρατάει τον κασμά και το φτυάρι για αυτό και δεν του επέτρεψαν να μπεί στο αεροπλάνο--όμως θα καταφτάσει με πλοίο...:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Να πω και γω περικαλω..
Αρχικα καταγγελω τον Lthanos που μου προτεινε το Captain Morgan με κολα!! Εγινα μπαρουτι με δυο ποτα και αρχισα το λατιν με την Λατινα:haha:...
Πολλα νεα προσωπα αυτη τη φορα, με πολυ κεφι!!!
Το κλεισαμε το μαγαζι, ω ναι...
Ευχαριστουμε τον galat που μας εφερε χαλβαδοπιτες και λουκουμακια απο την πανεμορφη Συρα(αυτη τη στιγμη η μανα μου τσακιζει το κουτακι)!
Το γλεντι συνεχιζεται ναι, θα παρουν φωτια τα πηρουνια(κλαψ δεν θα ειμαι , εχω babysitting σημερα), αλλα νομιζω οτι ο εμπιστος παντα μαχημος taver θα μας εκπροσωπησει επαξια!
Μ'αρεσει πολυ που εχουμε γινει ολοι μια παρεα και οποτε βρισκομαστε ειμαστε μεσα στο χαχανο και στη χαρα...
Εν αναμονη του επομενου event λοιπον....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Πράγματι έφυγες αρκετά νωρίς (όπως έκανα κι εγώ όταν έκλεισε το μαγαζί). Βάσιμες πληροφορίες όμως αναφέρουν ότι το party συνεχίζεται ακόμα, και ότι έχει μεταφερθεί προς Πειραιά μεριά, με προοπτική εκ νέου μεταφοράς προς Περιστέρι αργότερα...

Κωστάκη εσυ οχι μονο πήρες τα κλειδιά φευγοντας τελευταίος το βραδυ αλλά ήσουν και ο πρώτος και μοναδικός που έστειλες live μνμ κατα την άφοιξη σου εκεί !!!!!!

καλές τελικά οι χαλβαδόπιτες με την συνοδεία παγωμένης μπύρας ????:haha::haha:
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.198
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εν αναμονη του επομενου event λοιπον....[/QUOTE]

ε δεν απέχει και πολύ,μόλις μιά βδομάδα:bleh:στο βορρά αυτή τη φορά,ανασκουμπωθείτε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom