Πάτρα-Χριστουγεννιάτικη συνάντηση!!!!!

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Από ότι φάνηκε από τα γραφόμενα μας στο τοπικ της συνάντησης της Θεσ/κης στις 26/12 κάποιοι θα βρίσκονται στην Πάτρα και μπορούν να συναντηθούν. Εγώ μένω Αθήνα αλλά στις 26 θα κατέβω στην Πάτρα όπου θαμέινω ένα βράδυ σε φίλους. Την άλλη μέρα πάω Γιάννενα. Αν μπορεί να γίνει μια συνάντηση το απόγευμα της 26ης κάπου για καφέ (?) θα ήταν πολύ όμορφα. Οι Πατρινοί αναλάβατε. Περιμένουμε προτάσεις.:D
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Δηλώνω λοιπόν συμμετοχή πρώτη -πρώτη και αναμένουμε και τους υπόλοιπους .Για καφέ μια χαρά μου φαίνεται και μια πρώτη σκέψη είναι το vesso mare οπου βολεύει και το παρκάρισμα ...αλλά ας δούμε πρώτα πόσοι θα έρθουν και αποφασίζουμε και για το μέρος...
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πολύ ωραία ιδέα! Υπολογίστε κι εμένα στην παρέα!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Κι εγώ Αθήνα μένω, αλλά έχω συγγενείς στην Πάτρα και αν τελικά γίνει συνάντηση το απόγευμα της 26ης Δεκεμβρίου θα φροντίσω να είμαι εκεί. Η Vesso Mare είναι καλή ιδέα, αλλά τον λόγο έχουν οι Πατρινοί. Ό,τι πουν εκείνοι...
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
καλησπέρα και από μενα,

παραλίγο να μη δω το νεό θέμα και να σας χασω!!!ουφφφφ
λοιπόν , 26 ίσως μπορώ και γω (αν και εκείνες τις μέρες θα έχω φύγει από Πάτρα για γιορτές, αλλά θα είμαι σχετικά κοντά ).θα πρότεινα κάτι πιο ωραίο για τους τραβελιστορίτες, αλλά αν όλοι θέλουν βέσο οκ.
άλλη εναλλακτική ημερομηνία αν θέλει κάποιος να προτείνει?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ε ρέ γλέντια!!!!!
άν είχε κάνει το βαμπίρ ο Μητσοτάκης την γέφυρα που έλεγε κρήτη -πελοπόννησο θα ερχόμουνα και εγώ ασυζητητί!!!:bleh:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.078
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αν και έδρα μου είναι η Αθήνα, στις γιορτές θα είμαι κι εγώ Πάτρα οπότε αν θέλετε ένα ψαρωμένο καινούριο μέλος στη συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθω!!:haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Αν και έδρα μου είναι η Αθήνα, στις γιορτές θα είμαι κι εγώ Πάτρα οπότε αν θέλετε ένα ψαρωμένο καινούριο μέλος στη συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθω!!:haha:
Μα τι γίνεται ρέ παιδιά?
ολοι έχετε συγγενείς στην πάτρα ?
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.925
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
δεν αποκλείεται να καταφέρω να δώσω το παρών σε αυτή την συνάντηση!
:cool:
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Και εγώ δηλώνω παρών στη συνάντηση!!!:clap:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
εννοείται πως και εγώ είμαι μέσα στη συνάντηση!!!μια καλή εναλλακτική πρόταση για το μέρος αποτελεί το Θεατράκι και ο Λάγιος στο λιμανάκι(επιτρέπεται και το κάπνισμα εκεί)!!!
Ρενάτα,σου απευθύνω ανοικτή πρόσκληση να παρ ευρεθείς στη συνάντηση αυτή !!!επιβάλλεται!!!!!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.526
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom