Γερμανία Πάω Βερολίνο.Τι μου προτείνετε?

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
παιδια καλησπερα.... απλα εχω μπλεξει τα μπουτια μου....χαχαχαχαχ... φτανω πρωτομηνια στις 4 τεγκελ. μενω park inn( 4βραδια 230 ευρω).... φευγω πεμπτη 11 απο τεγκελ.... καθε βοηθεια προγραματος δεκτη... δευτερα τριτη θα εχει χιονακι... τα μουσεια δε μας τρελενουν ιδιαιτερα.... Α Κ Ο Υ Ω!!!!!!!!!!!
1. Αγοράζουμε έναν οδηγό
2. Διαβάζουμε
3. Φτιάχνουμε ένα πρόγραμμα
4. Διαβάζουμε ιστορίες στο φόρουμ, για να καλυτερέψουμε το πρόγραμμα
5. Ποστάρουμε το πρόγραμμα, και περιμένουμε προτάσεις.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
1. Αγοράζουμε έναν οδηγό
2. Διαβάζουμε
3. Φτιάχνουμε ένα πρόγραμμα
4. Διαβάζουμε ιστορίες στο φόρουμ, για να καλυτερέψουμε το πρόγραμμα
5. Ποστάρουμε το πρόγραμμα, και περιμένουμε προτάσεις.
Ιστορίες+θέματα με πληροφορίες.

Δεν το κάνουν όμως ή το κάνουν σπάνια.Ποστάρουν τρείς γραμμές και θέλουν έτοιμο πρόγραμμα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Για αυτό το λόγο δεν απαντάω στα ΠΜ που ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια. ;)
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν και το έχω δει παντού αλλά όχι ξεκαθαρα!!!Η berlin welcome card περιλαμβάνει και την διαδρομή sonefeld για alexanderplatz??ευχαριστώ
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Το βρήκα οκκκκκ....Παίρνω απλά την ΑΒC και εχει μέσα και το αεροδρόμιο
 

kostisg

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
καλημερα σας και χρονια σας πολλα, μολις επεστρεψα, εμενα στο park inn ιδανικο 1000% αν εξαιρεσεις οτι το wifi χρεωνεται εξτρα.
εκπληκτικες συγκοινωνιες.
παρα πολυ βολικο το welcome card abc.
παρα πολλοι αστεγοι,
πολυ ομορφο το ποτσνταμ,...
και φυσικα ολα τα λεφτα ο "γρηγορης" με τον ελληνικο του.
 

Anasta.sia K.

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια
Hello guys! θα ηθελα να μου προτεινετε ορισμενα μπαρ χαλαρα στο κεντρο του Βερολινου που να μενουν ως αργα ανοιχτα! Και επισης τι ωρα ξεκινανε τα μεσα μεταφορας για αεροδρομιο!
 

Elgrec0

Member
Μηνύματα
95
Likes
112
Ταξίδι-Όνειρο
Στα Μπαρ του Τσινάσκι L.A
Hello guys! θα ηθελα να μου προτεινετε ορισμενα μπαρ χαλαρα στο κεντρο του Βερολινου που να μενουν ως αργα ανοιχτα! Και επισης τι ωρα ξεκινανε τα μεσα μεταφορας για αεροδρομιο!
Η πρώτη μου επίσκεψη στο Βερολίνο θα είναι τον επόμενο μήνα, έχω σταμπάρει 2 μπαρς με live μουσική (jazz,blues) που θέλω να επισκεφθώ. Το ένα είναι πολύ κοντά στην Alexanderplatz και λέγεται b-flat berlin και το άλλο είναι ένα μπαράκι που κάνει live στημένο μέσα σε μία βάρκα!
 

Anasta.sia K.

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια
Η πρώτη μου επίσκεψη στο Βερολίνο θα είναι τον επόμενο μήνα, έχω σταμπάρει 2 μπαρς με live μουσική (jazz,blues) που θέλω να επισκεφθώ. Το ένα είναι πολύ κοντά στην Alexanderplatz και λέγεται b-flat berlin και το άλλο είναι ένα μπαράκι που κάνει live στημένο μέσα σε μία βάρκα!
Τελεια τα τσεκαρα και φαινονται πολυ ωραια! Σ ευχαριστω πολυ! Εμεις θα παμε σε 2 βδομαδες, αλλα εχω μπερδευτει λιγο με την συγκοινωνια απο αεροδρομιο προς κεντρο αν θα παμε με μετρο ή με τρενο!
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Τελεια τα τσεκαρα και φαινονται πολυ ωραια! Σ ευχαριστω πολυ! Εμεις θα παμε σε 2 βδομαδες, αλλα εχω μπερδευτει λιγο με την συγκοινωνια απο αεροδρομιο προς κεντρο αν θα παμε με μετρο ή με τρενο!
με τρενο. σε παει στο κεντρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.876
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom