Παμ - παράμ, Χρόνια Πολλά!

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Εγραψες χτες στην ερωτηση ηθη και εθιμα για τη Μογγολια, κοιτωντας το χαρτη σου ομως δε την ειδα σημειωμενη. Εχεις παει ξωφαλτσα και θεωρεις οτι δε πρεπει να τη συμπεριλαβεις στο χαρτη σου ή τη ξεχασες; Βασικα θα με ενδιεφερε ιδιαιτερα να μας διηγηθεις κατι απο Μογγολια! Θενκς!
 
Μηνύματα
9
Likes
3
..καλη χρονια Δημητρη και δεν νομιζω μετα απο 2-3 χρονια ταξιδια να ανακαλυψεις οτι δεν σου αρεσει η παρεα μας πια??!!!!:clap::haha:
Έτσι θα γίνει μαλλον :) F*** the society!! Όχι, εντάξει, όλα ωραία είναι.

Παρεπιπτόντος, έβλεπα τις φωτογραφίες σου και ανέβασα και εγώ μία παρόμοια με αυτή που έχεις με την μητέρα και το μωρό της, αλλά από την Κίνα! Έχω σκεφτεί πολλές φορές οτι θα ήταν ωραία μια συλλογή από παρόμοιες φωτογραφίες αλλά από διαφορετικά μέρη.
 
Μηνύματα
9
Likes
3
Εγραψες χτες στην ερωτηση ηθη και εθιμα για τη Μογγολια, κοιτωντας το χαρτη σου ομως δε την ειδα σημειωμενη. Εχεις παει ξωφαλτσα και θεωρεις οτι δε πρεπει να τη συμπεριλαβεις στο χαρτη σου ή τη ξεχασες; Βασικα θα με ενδιεφερε ιδιαιτερα να μας διηγηθεις κατι απο Μογγολια! Θενκς!
Ναι, ξέχασα να την σημειώσω στον χάρτη.. Η Μογγολία είναι ίσως το πιο ενδιαφέρον μέρος που είδα σε όλο το ταξίδι, και έγινε το αγαπημένο μου! Η φύση είναι άγρια και οι άνθρωποι πολύ καλοί. Έμεινα εκεί έναν μήνα και θα προσπαθήσω να ξαναπάω του χρόνου το καλοκαίρι.

Θα γράψω κάτι αφού σε ενδιαφέρει και θα ανεβάσω και φωτογραφίες!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως ηρθες Δημητρη, μεγαλωνει η παρεα των τρελλων
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Έτσι θα γίνει μαλλον :) F*** the society!! Όχι, εντάξει, όλα ωραία είναι.

Παρεπιπτόντος, έβλεπα τις φωτογραφίες σου και ανέβασα και εγώ μία παρόμοια με αυτή που έχεις με την μητέρα και το μωρό της, αλλά από την Κίνα! Έχω σκεφτεί πολλές φορές οτι θα ήταν ωραία μια συλλογή από παρόμοιες φωτογραφίες αλλά από διαφορετικά μέρη.
.. Το θεμα μητροτητα θαχει πολυ υλικο περα απο τη αξια που εχει αυτο καθεαυτο... νασε καλα και παντα ταξιδια ενδιαφεροντα και ιστοριες να μας γραφεις..
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Είσαι καταπληκτικός Δημήτρη!
Να 'σαι καλά, να ταξιδεύεις πάντα και να μας αφηγηθείς καμιά ιστοριούλα από τα απίθανα ταξίδια σου.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Kαλώς ήρθες κι από μένα Δημήτρη. Εύχομαι ο δρόμος που κάθε φορά διαλέγεις να σου δίνει τα καλύτερα και να σε πάει κάπου καλά. Κι αν όχι....so what? Το ταξίδι δε μετράει στο φινάλε;
Περιμένω να διαβάσω ιστορίες σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.586
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom