Παπούτσια για ταξίδια

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εχω κι εγώ crocs :xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface:
Βολικά είναι αλλά και αντισέξουαλ :xmas_cheesygrin:
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
αθλητικά new balance με σόλα που να μην γλυστράει (ΠΡΟΣΟΧΉ!!!) και ορειβατικούλια Salomon και δρόμο δώσε μου να περπατάω!!!!!!! δεν τα αλλάζω με τίποτα!!!
 
  • Like
Reactions: GTS

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Εγώ πάλι all star και Χειμώνα και καλοκαίρι. Το χειμώνα φοράω τα κόκκινα και το καλοκαίρι φοράω τα μωβ all σταρ και παίρνω πάντα και γόβες και καθε φορά συχτηρίζω που τις πήρα γιατί δεν τις φόρεσα και κάθε φορά τις βάζψ μέσα στην βαλίτσα. Δεν βάζω μυαλό. Ξεχνάω.. :xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Εγώ πάλι all star και Χειμώνα και καλοκαίρι. Το χειμώνα φοράω τα κόκκινα και το καλοκαίρι φοράω τα μωβ all σταρ και παίρνω πάντα και γόβες και καθε φορά συχτηρίζω που τις πήρα γιατί δεν τις φόρεσα και κάθε φορά τις βάζψ μέσα στην βαλίτσα. Δεν βάζω μυαλό. Ξεχνάω.. :xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:
Δηλαδή στα χιόνια σκας με τα all star??? :xmas_rolleyes:
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Μπα στα χιόνια χρησιμοποιώ τις γόβες.. χεχεχε. Όχι εντάξει αας σοβαρευτώ. Αρβήλες φοράω συνήθως στα χιόνια αλλά έχω κάνει το τραγικόο να πάω και με τα all star. :xmas_redface: Και δεν τα ξανά έκανα πια αυτό το λάθος.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ρε, οι UGG είναι σκυλιά... τις φόρεσα στα χιόνια, βράχηκαν αλλά δεν πέρασε στάλα υγρασίας στα πόδια, ούτε γλύστρησα...
ναι επιβεβαιωνω και γω μια απο τα ιδια!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Η εταιρεια κυκλοφορει ενα spray που αδιαβροχοποιει τις μποτες μεχρι ενα βαθμο.Τις εχω φορεσει με βροχη και εκτος που κρατηθηκαν στεγνες ,δεν εκαναν εκεινα τα σημαδια που δειχνουν χαλια.ιδιαιτερα στις ανοιχτοχρωμες.
Ολο το χειμωνα δεν φοραω αλλο τιποτα..εχω εθιστει εντελως.Ουτε καλτσες ουτε τιποτα.
Οσο ασχημες ειναι,τοσο πρακτικες..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Επειδη τα τελευταια χρονια ταξιδευω σε ζεστες χωρες ενα ζευγαρι επωνυμα αθλητικα και ενα ζευγαρι σαγιοναρες ειναι οτι καλυτερο.!!!:xmas_cool:
 
  • Like
Reactions: GTS
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αυτά τα χρωματιστά σαμπουδάκια (η ποικιλία στο χρώμα δεν παίζεται), crocs είτε απομίμησή τους, μπορεί να είναι κακάσχημα στη φάτσα, αλλά είναι βολικότατα για το σπίτι, τον κήπο κλπ.
Πανάλαφρα και ανετότατα.
Εμπρός στο δρόμο που χάραξαν οι χειρουργοί και οι νοσοκόμες.

Μόνο μην τα βρέξετε μέσα, γιατί γλιστρούν απίστευτα. Όπως ακριβώς και οι κλασσικές σαγιονάρες.
Κι εγώ έχω, αλλά για το μπαλκόνι. Και ψιλοντρέπομαι να ανοίγω την πόρτα με αυτά...Αλλά επιβεβαιώνω - αυτή η πατέντα τους στο υλικό είναι όντως καλή, μαλακά και άνετα. Με καμία κυβέρνηση δε θα τα φορούσα έξω, είτε ήμουν 5 είτε 85 (μεγάλη μπουκιά φάε...).
Πάντως τα εκτιμώ ιδιαιτέρως όταν τα βλέπω φορεμένα από νοσοκόμες και άλλα επαγγέλματα που ούτως ή άλλως φοράνε σαμπό. Δείχνει καλή αισθητική, το να επιλέξεις από το να φορέσεις ένα κακάσχημο πράσινο σκούρο σαμπό, να φορέσεις ένα λιγότερο άσχημο παιχνιδιάρικο χρωματιστό σαμπό :)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.718
Likes
11.375
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ παιδιά με το 1.64 ύψος μου απλά δεν παίζει να βάλω φλατ/αθλητικά. Πάντα φοράω τακούνι, ακόμα κι αν είναι 2-3 πόντους. Τα camper, clarks και ενίοτε boxer με έχουν βγάλει ασπροπρόσωπη, πάντα περπατώ πολύ και με άνεση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.170
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom