Παρέα για Ταξίδια...

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Παρακαλειται ο γαλλογατος να κοψει το καπνισμα θα χασει κ τις 7 ζωες του :)
Ισλανδια ελα ιουνη τα κλεισαμε λεμε τα εισητηρια τι τον θες τον απριλη;θα σουβλισουμε στο ρεικιαβικ;
χαχαχαχ! Δεν κοίταξα καθόλου καλοκαίρι γιατί παντού διαβάζω ότι διπλασιάζονται οι τιμές κλπ!
Λες?
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Νότιοι ξυπνήστε!Μας φάγανε! Πρέπει να οργανωθούμε γιατί θα μείνουμε στην απ´έξω!!!
Επιμένω επίσης σε μια πρώτη γνωριμία στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ίσως ή αν ξέρει κανείς κάποιο άλλο τρόπο μέσα απ´αυτό το σάιτ...
Η μήπως συνάντηση κάπου εντός Ελλάδας;;;
 

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Νότιοι ξυπνήστε!Μας φάγανε! Πρέπει να οργανωθούμε γιατί θα μείνουμε στην απ´έξω!!!
Επιμένω επίσης σε μια πρώτη γνωριμία στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ίσως ή αν ξέρει κανείς κάποιο άλλο τρόπο μέσα απ´αυτό το σάιτ...
Η μήπως συνάντηση κάπου εντός Ελλάδας;;;
Ειμαι και εγω μεσα απο Αθηνα .
Συμφωνομαζι σου για συναντηση πρωτα.
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ: όλοι αναφέρεστε στον προορισμό και στην περίοδο της εκδρομής....κανείς δεν θέτει το θέμα των ημερών και κατά συνέπεια των χρημάτων....επειδή κι εγώ προσωπικά ψήνομαι για ταξίδια στο εξωτερικό, δεν το κρύβω ότι βασικότατος παράγοντας είναι το κόστος!!!
Sorry αλλά κοστολογήστε πάνω κάτω τα πάγια έξοδα (μεταφορές+διαμονή) και από εκεί θα φανεί ποιοι ακολουθούν και ποιοι όχι... :cool:
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ας αρχισουμε με καλη θεληση κυριως...για αυτο ειπα για αρχη ας παμε καπου που πετανε οι φτηνες εταιριες,εγω ας πουμε προτεινα ακομα κ οχτω μερες εκδρομη,ομως αν καποιος θελει 4 ε δεν με πειραζει.Διαλογο θα κανουμε.Ακομα πιστευω-για εμενα - δεν ειναι απαραιτητο να τρωω σε εστιατορια συνεχεια αλλα προτιμω να μπω σε μουσεια.Ολοι περναμε δυσκολα οικονομικα,κοβουμε απο οπου μπορουνε για να κανουμε κατι αλλο πχ.
Ομως ειμαι και της λογικης οτι αν πας 3 μερες ή τεσσερις σε μια πολη πχ βερολινο που δεν εχω παει,κ παω 4 μερες,δεν θα σκοτωθω να γυρναω ανελεητα,θα αφησω τουλαχιστον μιση(ισως κ παραπανω) να γυρισω ανετα στην πολη για ενα καφε να δω τους δρομους να παρατηρησω τους ανθρωπους και τετοια...Αν ειναι να ειμαι με μια φωτογραφικη να τραβαω το ενα και το αλλο και στο τελος να ζω την εκδρομη μεσα απο τον φακο και οχι απο το μυαλο και τα ματια μου ...ε οχι δεν θα το θελα!!

Επισης να τονισω σε αυτο το σημειο....πολυ σιωπη φιλοι μου εχει πεσει απο μηνυματα μετα απο τον καθορισμο της συναντησης...(τουλαχιστον μιλαω για τους Βορειους)
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Επισης να τονισω σε αυτο το σημειο....πολυ σιωπη φιλοι μου εχει πεσει απο μηνυματα μετα απο τον καθορισμο της συναντησης...(τουλαχιστον μιλαω για τους Βορειους)

Καλά τα λες chris or !!! Που είμαστε οι Βόρειοι οεο ??? Ισχύει για 05/10 ή να κανονίσω να πάω σε άλλο gala :p :p :p :p ????
 
Last edited by a moderator:

xrusa zucchini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
κοίτα κάνω ως τώρα γύρω στα 4-5 ταξίδια το χρόνο έστω και μικρής διάρκειας δεν θα έχω πρόβλημα να σας ακολουθήσω εκτός απο χριστούγεννα μάλλον.
Άνοιξη έχω στο μυαλό μου ελβετια-αλσατια για αρχη.
καλοκαίρι ισλανδια-νορβηγια.
κ βαρκελωνη με πορτογαλια θα ήθελα.
αυτά απο ευρωπη.
για κατι μικρης διαρκειας θελω αγγλια, ιρλανδια ΠΑΝΤΑ :)
γραψτε κ σεις τα θελω σας να δουμε που συμπεφτουμε και βλεπουμε τα διαδικαστικα αργοτερα!
συμφωνω με αυτα που λες, και εγω ψαχνομαι για ταξιδι..

και εγω θεσσαλονικη μενω και ενδιαφερομαι..περιμενω να αποφασισουμε μερος συναντησης
 

basilisraf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Καλά τα λες chris or !!! Που είμαστε οι Βόρειοι οεο ??? Ισχύει για 05/10 ή να κανονίσω να πάω σε άλλο gala :p :p :p :p ????
Απο μένα ακόμα ισχυει το οκ για το πρώτο ΣΚ του Οκτώβρη. Απλά δεν έχω πολυτέλεια χρονου να ποσταρω συνέχεια λόγω διαβασματος ως τέλος του μήνα.
 
Last edited by a moderator:

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
παιδια γυρισα!βορειες χωρες και παλι βορειες χωρες!πενταμορφα μερη φανταστικο φαγητο παει η διαιτα!!

γαλλογαλλε, αρχες ιουνη δεν ειναι εφιαλτικα τα πραγματα στην ισλανδια, δεν αρχιζει ακομη η καυτη σεζον των 18 βαθμων κελσίου :p
απο τιμες ενταξει εξαρταται απο το αν ερθουν κι αλλοι, ολοι οι καλοι χωρανε.
το θεμα ειναι οτι ειναι ταξιδι ζωης για μενα και δεν θα τσιγγουνευτω, θα σκοτωσω κι ενα απο τα καβουρια της τσεπης μου βρε αδερφε!

5 οκτ νομιζω μπορω κ γω για συναντηση.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Χρυσα καλως ηρθες!θα αφησω να σε αναλαβουν τ αγορια της παρέας!κατι τετοια περιμενουν :)
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
παιδια γυρισα!βορειες χωρες και παλι βορειες χωρες!πενταμορφα μερη φανταστικο φαγητο παει η διαιτα!!

γαλλογαλλε, αρχες ιουνη δεν ειναι εφιαλτικα τα πραγματα στην ισλανδια, δεν αρχιζει ακομη η καυτη σεζον των 18 βαθμων κελσίου :p
απο τιμες ενταξει εξαρταται απο το αν ερθουν κι αλλοι, ολοι οι καλοι χωρανε.
το θεμα ειναι οτι ειναι ταξιδι ζωης για μενα και δεν θα τσιγγουνευτω, θα σκοτωσω κι ενα απο τα καβουρια της τσεπης μου βρε αδερφε!

5 οκτ νομιζω μπορω κ γω για συναντηση.


Τόσα καλά εεε ?? Για πές ... για πές ...

Ρε παιδιά!!!!!!! Οι Βόρειοι οργανώθηκαν. Οι της Αθήνας τι κάνουν;;;;;


Τύρι VS Φέτα : 1 - 0 !!! χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.343
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom