Παρέα για Ταξίδια...

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μια χαρα, λιγοι αλλα καλοι........
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ναι, στις 30. Εσύ πήγες εκείνο το ......τεράστιο ταξίδι που έλεγες; Πως πέρασες;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Καμια ιστοριουλα να μας ανηξεις την ορεξη;;;;
Δυστυχώς δεν είμαι καλός στο γράψιμο. Οσο για τις φωτογραφίες που ανέφερε η Μarlen υπερβάλλει. ουτε καλος φωτογράφος είμαι χαχαχα. από κοντα ήταν όλα καλύτερα.
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Παιδιά εύχομαι καλα ταξίδια σε όλη την παρέα .Και βέβαια εύχομαι όπου πηγαίνετε να είσαστε αγαπημένοι παρ''ολες τις διαφονίες σας,όμως ο κανόνας λέει ότι τα 10 άτομα μπορούν να ντέξουν μαζί μία ημέρα,τα 5 άτομα μπορούν 3ημέρες,τα 3 άτομα μπορούν 10 ημέρες ,τα 2 άτομα 15 ημέρες και μετά, μοναχός σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα,που λέει και η λαική παροιμία.Και πάλι ειλικρινά σας εύχομαι να αποτελέσετε την εξαίρεση του κανόνα .
 

basoula

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
παιδιά αν κανονίσετε κατι αλλο την επομενη φορα εκτος ευρωπης , εγω και η κολλητη μου ειμαστε μεσα. εχουμε ακριβως το ιδιο προβλημα.

δεν εχουμε παρεα!
 

basoula

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
μας αρεσουν οι μεγαλες παρεες και το οτι μειναμε οι δυο μας να κανουμε αυτο (ταξιδια) μας φαινεται περιεργο αλλα επειδη το θελουμε πολυ θα το κανουμε...ειμαστε μικρες ακομη ισως στην πορεια αλλαξουμε γνωμη τι να πω.:shock:
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Δυο άτομα = παρέα :rolleyes-80: ή κάνω λάθος; Την πλειοψηφία των ταξιδιών μου στο εξωτερικό την έχω κάνει παρέα με άλλον έναν.
Συμφωνώ οτι Δύο άτομα= παρέα ,άλλωστε και εγώ όλα μου τα ταξίδια με παρέα τα έχω πάει.Πριν απο ένα μήνα γύρισα απο ταξίδι 20 ημερών 2 άτομα στην Καμπότζη και Μυανμάρ και γυρίσαμε μια χαρά,και εγώ προσωπικά απεχθάνομαι τα ταξίδια που κάνει κανείς μόνος του.Θέλεις να μιλήσεις και σε κάποιον βρε αδελφέ,να πείς μία κουβέντα .¨Ομως η εμπειρία και ο κανόνας λέει οτι δύσκολα άτομα άγνωστα μεταξύ τους ,χωρίς να γνωρίζει ο ένας τις ιδιαιτερότητες του άλλου να ταιριάξουν και να μείνουν πολλές μέρες μαζί χωρίς προβλήματα. Και βέβαια δεν μιλάμε για ένα οργανωμένο ταξίδι κάτω απο κάποιους κανόνες ενός ταξιδιωτικού γραφείου ,με αρχηγό κ.λ.π. εδώ μιλάμε για άλλο πράγμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom