Παρέα για Ταξίδια...

melro

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Καλησπέρα!!! Ενδιαφέρομαι κ εγώ πολύ να συμμετέχω στην επόμενη συνάντηση.Πάω παντού!!!Από την παραλία της Βούλας μέχρι την άλλη άκρη της γης σε μέρη που δεν υπάρχουν στο χάρτη!!!! Λεφτά να υπάρχουν ,θέληση και καλή παρέα και όλα γίνονται! Θα ήθελα πολύ να με ενημερώσετε.. Καλό καλοκαίρι να έχουμε και καλές βουτιές!!!:D
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Καλό καλοκαίρι σε όλη την παρέα! αν μπορείτε για την επόμενη συνάντηση να ενημερώσετε λιγο νωρίτερα για να μπορέσουμε όλοι να έρθουμε όσοι βρισκόμαστε μακριά. Στην Αθήνα θα πραγματοποιηθεί?
 

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Καλημερα αν ψαχνει κανεις παρεα για κανενα ταξιδι τον Αυγουστο να κανονισουμε καμια συναντηση.
 

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Φίλοι,
καλά όλο αυτά, αλλά μόνο στα λόγια το κάνουμε!! Γιατί οι πιο παλιοί και έμπειροι σε αυτά δεν αναλαμβάνουν δράση; Όποια μέρα από Δευτέρα έως Παρασκευή, οργανωθεί κάτι, εγώ δηλώνω παρουσία από τώρα!!
Άντε λοιπόν.... Να κλείσουμε και τίποτα μετά!!!
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Φίλοι καλημέρα,
νέος και γω στο γκρουπ και με πολύ χαρά διάβασα και τις 28 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος. Γράφω για τον ίδιο λόγο που έχετε μπει και οι περισσότεροι, φαντάζομαι... Είμαι και γω της άποψης ότι ταξίδι στο εξωτερικό σημαίνει, αθλητικά παπούτσια, backpack και ατελείωτο περπάτημα.. (στην ιδανική περίπτωση αναχώρηση από το δωμάτιο το πρωί, επιστροφή το βράδυ).. Θα ήθελα στην επόμενη συνάντηση να συμμετέχω και εγώ και γιατί όχι και στο επόμενο ταξίδι... Καλό καλοκαίρι!!
Welcome Thanos!
Και βέβαια θα σε ενημερώσουμε για την επόμενη συνάντηση. Είμαστε βέβαια λίγο δυσκίνητοι γιατί είμαστε από διαφορετικά μέρη της Ελλάδας, αλλά όλα γίνονται! Ίσως τέλος Ιουλίου να γίνει κάτι.

Καλησπέρα!!! Ενδιαφέρομαι κ εγώ πολύ να συμμετέχω στην επόμενη συνάντηση.Πάω παντού!!!Από την παραλία της Βούλας μέχρι την άλλη άκρη της γης σε μέρη που δεν υπάρχουν στο χάρτη!!!! Λεφτά να υπάρχουν ,θέληση και καλή παρέα και όλα γίνονται! Θα ήθελα πολύ να με ενημερώσετε.. Καλό καλοκαίρι να έχουμε και καλές βουτιές!!!:D
Πολύ χαίρομαι για το ενδιαφέρον που υπάρχει. Να παρακολουθείς το site αυτό για την επόμενη συνάντηση και κάτι θα γίνει!

Και εγώ μέσα για την επόμενη συνάντηση :)
Ωραία! Παρακολούθα το site αυτό!

Φίλοι,
καλά όλο αυτά, αλλά μόνο στα λόγια το κάνουμε!! Γιατί οι πιο παλιοί και έμπειροι σε αυτά δεν αναλαμβάνουν δράση; Όποια μέρα από Δευτέρα έως Παρασκευή, οργανωθεί κάτι, εγώ δηλώνω παρουσία από τώρα!!
Άντε λοιπόν.... Να κλείσουμε και τίποτα μετά!!!
Δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό γιατί οι περισσότεροι είμαστε από επαρχία. Παρόλα αυτά, έχουμε φτιάξει μια δυνατή ομάδα με λίγα έστω άτομα & πήγαμε ένα απολύτως επιτυχημένο ταξίδι. Όποτε ξαναγίνει συνάντηση, έλα κι εσύ να σε γνωρίσουμε.

Καλό καλοκαίρι σε όλη την παρέα! αν μπορείτε για την επόμενη συνάντηση να ενημερώσετε λιγο νωρίτερα για να μπορέσουμε όλοι να έρθουμε όσοι βρισκόμαστε μακριά. Στην Αθήνα θα πραγματοποιηθεί?
Ναι, πάντα στην Αθήνα γιατί αυτό βολεύει όλοος, καθώς είμαστε από διαφορετικά μέρη της Ελλάδας. Εννοείται ότι μόλις το αποφασίσουμε (όπως καταλαβαίνεις δυσκολευόμαστε λίγο στο συντονισμό) θα σε ενημερώσουμε αμέσως, έχεις πολλές ενδιαφέρουσες εμπειρίες να μοιραστείς!
 
Last edited by a moderator:

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Πω πω πανικός! Στην επόμενη συνάντηση να κλείσουμε ολόκληρη τη καφετέρια prive, αποκλειστικά για "travelstories meeting" :p
Υπομονή παιδιά και όλα θα γίνουν!! Θα υπάρξει ενημέρωση μόλις κανονιστεί κάτι.
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
Τελικά το "Παρέα Για Ταξίδια" βλέπω να γίνεται Κίνημα!!!!!!!! Μπράβο παιδιά!!!! Και μην αγχώνεστε...όλα θα γίνουν!!! Μετά από τρεις επιτυχημένες συναντήσεις και ένα επιτυχημένο ταξίδι ένα έχω να πω...IMPOSSIBLE IS NOTHING!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom