Παρέα για Ταξίδια...

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
γυναίκα βρίσκεις εύκολα παντού, το θέμα ειναι να ειναι και ταξιδιάρα για να ταιριάξεις.. και που θα βρεις ποιο ταξιδιάρα απο εδώ?:xmas_mrgreen:
εσυ έχε το νού σου και ασε τις ταξιδιαρες ψυχές :xmas_cheesygrin:.
απορία : δεν εχεις παθει ναυτία τόσο καιρό πανω στην βάρκα ????
 

Bekos

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Εγώ πάντως αν όλα πάνε καλά την ανοιξη πάω Αυστραλια μόνος μου. Και δε θέλω παρέα γιατι δεν αντέχω κανέναν! χαχαχαχαχα! Ο ΜΟΝΟ λόγος για τον οποιο θα έπερνα μαζι μου παρεα θα ήταν για να εχω κάποιον να με βγάζει φωτογραφίες. :p
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Εγώ πάντως αν όλα πάνε καλά την ανοιξη πάω Αυστραλια μόνος μου. Και δε θέλω παρέα γιατι δεν αντέχω κανέναν! χαχαχαχαχα! Ο ΜΟΝΟ λόγος για τον οποιο θα έπερνα μαζι μου παρεα θα ήταν για να εχω κάποιον να με βγάζει φωτογραφίες. :p
χαχαχαχαχαχα αν και έχεις μία δόση κινησμού να σου πω μία αλήθεια το έχω σκεφτεί και εγώ αλλά έχει ποιο πολύ πλάκα (λέμε τώρα) να πας με παρέα και στο τέλος να μην μιλάτε.,. χαχαχ:xmas_mrgreen: βλέπεις με ποιους ταιριάζεις και ποιους όχι :xmas_wink:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ πάντως αν όλα πάνε καλά την ανοιξη πάω Αυστραλια μόνος μου. Και δε θέλω παρέα γιατι δεν αντέχω κανέναν! χαχαχαχαχα! Ο ΜΟΝΟ λόγος για τον οποιο θα έπερνα μαζι μου παρεα θα ήταν για να εχω κάποιον να με βγάζει φωτογραφίες. :p
χαχαχαχαχαχα αν και έχεις μία δόση κινησμού να σου πω μία αλήθεια το έχω σκεφτεί και εγώ αλλά έχει ποιο πολύ πλάκα (λέμε τώρα) να πας με παρέα και στο τέλος να μην μιλάτε.,. χαχαχ:xmas_mrgreen: βλέπεις με ποιους ταιριάζεις και ποιους όχι :xmas_wink:
Ναι αλλα αμα μαλωσεις μαζι τους μπορει απο τα νευρα να σου σπασουν την φωτογραφικη μηχανη...:xmas_cheesygrin:
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
ωχ ναι αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Καλά αμα μου σπάσουν την ψηφιακή πιστεύω ότι θα γυρίσω μόνη μου Ελλάδα tripakia χαχαχαχχαχαχαχα.. :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

nectar22

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Καθε γωνια της γης
Αρχικα να δηλωσω νεο μελος, ποσταρω πρωτη φορα κ ελπιζω να το κανω σωστα! Απ οτι ειδα το τοπικ ειναι παλιο, τελικα εγινε κανενα τετοιο ταχιδι? δεν βλεπω κανεναν να λεει οτι βρηκε τελικα αγνωστη παρεα για να παει!?? Προσωπικα δεν βρισκω τιποτα κακο στην ιδεα αυτη! ισα ισα κ εγω εχω βρεθει σε θεση να μην βρισκω παρεα για να παω καπου.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ταξίδια απο παρέες που γνωρίστηκαν εδω εχουν γίνει αρκετα, εχουν επίσης γίνει και συναντήσεις... αντε να γίνει και κανας γάμος... δώρο στους νεόνυμφους από 2 αεροπλανάκια!! τι λες φανταστικο αφεντικό?:D
 

tsoang

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
πάααρα πολλοί!!!!!
Γιατί βρε παιδιά δεν μαθαίνουμε γι'αυτά τα ταξίδια? Υπάρχουν διαστήματα που θες να κάνεις ένα ταξίδι και δεν βρίσκεις παρέα. Από πέρσι προσπαθώ να πάω στην Κούβα και δεν έρχεται κανείς :-(
Δεν είναι κακό να πάνε ταξίδι άτομα που δεν γνωρίζονται καλά. Ούτε και είναι απαραίτητο ότι θα τσακωθείς αν δεν ταιριάζεις...μεγάλα παιδιά είμαστε! Εξάλλου σε μια ομάδα θα υπάρχουν τόσοι διαφορετικοί χαρακτήρες, που τι στο καλό, με κάποιον θα κολλάς.
Anyway, όποιος ενδιαφέρεται για ταξιδάκι 2 εβδομάδων το Πάσχα στην Κούβα ή και κάπου αλλού, ας μου στείλει μήνυμα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Κοιτα μια ιδεα θα ηταν να υπαρχει εδω μεσα κατι σαν πινακας ανακοινωσεων που θα λεει: Ειμαι η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ και θα παω απο τοτε μεχρι τοτε εκει.Ενδιαφερεται κανεις?
Νομιζω ομως οτι ο Δευκαλιων το ειχε αποκλεισει ,διοτι παλια καποιοι παρενοχλουσαν καποιους αλλους ..κατι τετοιο.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Προσωπικά, πάντως δεν θα πήγαινα ταξίδι με κάποιον που θα γνώριζα στο internet, ούτε με κάποιον ξένο, θα κάνω υπομονή και θα βρεθεί παρέα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom