Παρέα για Ταξίδια...

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Ψηθείτε για Ινδία με το νέο έτος μεταξύ Ιανουαρίου-Μαρτίου (να προλάβω και το διαβατήριο), έχει ωραία πακέτα για 10ήμερη! Να γίνουμε παρέα που λέει και το παιδί πιο πάνω.
Συμφωνώ μαζί σου! Να μαζευτούμε μια παρέα με το νέον έτος (για να προλάβουμε να μαζέψουμε κανά γιούρο) και να συμφωνήσουμε στον προορισμό. Εγώ γενικώς είμαι ανοιχτή σε όλα τα ταξίδια εκτός από Ευρώπη, όπως προείπα.
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Ο Αύγουστος γενικά δε με πολυβολεύει. Θα το έχω υπόψιν και θα εξετάσω όλα τα ενδεχόμενα.

Επίσης δηλώνω ανοιχτός και για άλλους προορισμούς Ιούλιο.
Μπορώ να μεταθέσω τέτοιου είδους ταξίδι και στο δικό μας χειμώνα, μιας και είναι πιο ενδεδειγμένη περίοδος για ταξίδι σε ζώνη ισημερινού.
Για Ινδία δεν ψήνομαι.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Ναι, η Ινδία κι εμένα δε με πολυενδιαφέρει. Αλλά τον προορισμό μπορούμε να τον συζητήσουμε και να αποφασίσουμε δημοκρατικά να πάμε εκεί που θέλω εγώ.

Να, αμέσως-αμέσως μαζευτήκαμε δυο γυναίκες. Kati μένεις Αθήνα;
 
Last edited by a moderator:

dimitra drogari

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
καλησπερα, χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!!! προτεινω Αλασκα, Αργεντινη, αγαπημενη Αφρικη η Λατινικη Αμερικη. Ενδιαφερεται κανεις?
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Ναι, η Ινδία κι εμένα δε με πολυενδιαφέρει. Αλλά τον προορισμό μπορούμε να τον συζητήσουμε και να αποφασίσουμε δημοκρατικά να πάμε εκεί που θέλω εγώ.

Να, αμέσως-αμέσως μαζευτήκαμε δυο γυναίκες. Kati μένεις Αθήνα;
Ναι, Καλλιθέα.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
καλησπερα, χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!!! προτεινω Αλασκα, Αργεντινη, αγαπημενη Αφρικη η Λατινικη Αμερικη. Ενδιαφερεται κανεις?
Ενδιαφέρομαι για όλα όσα ανέφερες. Αλάσκα; Είναι όνειρο ζωής.

Είμαστε κοντά.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Μα ναι. Εγώ θα το ήθελα πολύ. Τα τελευταία χρόνια η ζωή μου ρουτίνιασε (ας είναι καλά και οι ευρωπαίοι "φίλοι μας", που έβαλαν το χεράκι τους στην κινεζοποίησή μας). Και το χειρότερο όλων είναι ότι δε βρίσκω ανθρώπους που να συμμερίζονται τις επιθυμίες μου - κατανοητό από μια άποψη, αφού όλοι αγωνίζονται για την επιβίωση. Πρέπει να κανονίσουμε μια συνάντηση όσοι ενδιαφερόμαστε. Να γνωριστούμε και να αποφασίσουμε.
 

dimitra drogari

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
Μα ναι. Εγώ θα το ήθελα πολύ. Τα τελευταία χρόνια η ζωή μου ρουτίνιασε (ας είναι καλά και οι ευρωπαίοι "φίλοι μας", που έβαλαν το χεράκι τους στην κινεζοποίησή μας). Και το χειρότερο όλων είναι ότι δε βρίσκω ανθρώπους που να συμμερίζονται τις επιθυμίες μου - κατανοητό από μια άποψη, αφού όλοι αγωνίζονται για την επιβίωση. Πρέπει να κανονίσουμε μια συνάντηση όσοι ενδιαφερόμαστε. Να γνωριστούμε και να αποφασίσουμε.
Ξερεις η Αλασκα εχει 2 πολυ ενδιαφεροντα προσωπα. Αυτο του καλοκαιριου που μπορεις να θαυμασεις τη φυση να χαρεις τα ελαφια που μπαινουν μεχρι και στις αυλες των σπιτιων, βαρκαδες, βολτες εξαιρετικες και αυτο του χειμωνα. Ποιο δυσκολο αλλα εξισου ωραιο συν του οτι μπορει να δεις και το Βορειο Σελλας. Μαγεια!!! Οπως και να'χει σιγουρα πρεπει να βρεθουμε να γνωριστουμε και να μοιραστουμε τις ταξιδιωτικες μας εμπειριες.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Έχεις πάει Αλάσκα; Οι περιγραφές σου είναι πολύ ζωντανές. Εγώ έχω πάει μόνο μέσω discovery (channel), αλλά μου ασκεί έντονη γοητεία. Δήμητρα είπαμε;
 

dimitra drogari

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
...ναι Δημητρα. Δεν εχω παει, την ειχε επισκευθει ο αδελφος μου και θυμαμαι πως τη περιεγραψε σαν 'το τελευταιο επιγειο παραδεισο"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.467
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom