Παρέα για Ταξίδια...

Gustavo

Member
Μηνύματα
6
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Παιδιά γειά σας και χαρά σας.
Σκοπεύω να ταξιδέψω στην Ταυλάνδη από 7/11 μέχρι και 21/11 (14 μέρες).
Οπιος η όπια ενδιαφέρονται παρακαλώ να μου στείλουν μήνυμα.
Είμαι κοινωνικός, περιπετειώδης, θετικός, καλός άνθρωπος και γενικά τρώω όλο το φαί μου...Επίσης έχω φτιάξει ένα πλάνο αλλά είμαι σούπερ ανοιχτός σε προτάσεις.(η Σίγουρα μετά από μέρες θα :hug:.
Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση.:welcome:
 

Tropics2008

Member
Μηνύματα
17
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Παντού.
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα παιδιά εγώ μετά το φετινό ταξιδάκι Κολομβια λέω καλοκαίρι να ξεκινήσω από Αργεντινή,μετά Περού και να αράξω Κολομβία για λίγο καιρό.Φιλόδοξω σχέδιο ; Για αρχή κάνω ισπανικά και βλέπουμε.:clap:Καλά ταξίδια μας.
 

JEREMY

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΤΣΟΥ ΠΙΤΣΟΥ
καλησπερα, χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!!! προτεινω Αλασκα, Αργεντινη, αγαπημενη Αφρικη η Λατινικη Αμερικη. Ενδιαφερεται κανεις?
εκτός από Αλάσκα (γιατί δεν πάω το κρύο) είμαι πολύ
μέσα στα άλλα...

Κρίμα ,έχω κανονίσει για Λονδινο τώρα, αλλά στο μέλλον θα σε έχω υπόψιν μου.
για ινδία το συζητάμε...
 
Last edited by a moderator:

Gustavo

Member
Μηνύματα
6
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Θα είμαι στο πουκέτ από 8/11 μέχρι 20/11.
Οπιος θα βρίσκεται εκέινο το διάστημα εκεί ας μου στείλει ένα msg.
 

madricola

New Member
Μηνύματα
1
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
μεξικο κολομβια εκουαντο
.....Νέος στα 64 ,με alcinin στην τσέπη και flecardia στην κωλότσεπη αναζητά συνοδοιπόρο, αρσενικό η θηλυκό,από 25 έως 75 ,με καλή διάθεση και θέληση περισσότερη για ένα ταξίδι δρόμου και κόστους χαμηλού,από τους Τσιάπας ως την νότιο Αμερική με λεωφορεία της γραμμής ,όσο αντέξουμε και όπου μας βγάλει η panamericana !
Προτάσεις,πληροφορίες,ιδέες και ακούσματα πάνω σε όλο το φάσμα των επιθυμιών και των προσδοκιών για το εγχείρημα είναι ζητούμενες σεβαστές και συζητήσιμες φτάνει να παίρνουνε σοβαρά τον χρόνο και ότι δεν πρόκειται για πλάκα η για φάρσα !!
Χρόνος προτεινόμενης αναχώρησης περί το τέλος του προσεχούς Γενάρη με επιστροφή δυο μήνες αργότερα και βλέπουμε μετά.
.......σπεύσατε με μήνυμα ακόμα και με τηλεφώνημα στον υποφαινόμενο ,που αν σημαίνει κάτι ,το έχει ξανακάνει.
 

Vaya_Athens

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά ! Αναζητείται παρέα για μαροκο(μαρακες -Καζαμπλάνκα -ραμπατ ) για Φλεβάρη ή κατά προτίμηση τέλη Μαρτίου
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
καλησπερα παιδια μετα απο πολλες αναβολες λογω ελλειψης παρεας,επιτελους εκλεισα εισητηρια για ταυλανδη για 9 απριλιου μεχρι 1 μαιου.οποιος το ψηνει να ακολουθησει να μου πει,η αν καποιος ειναι εκει εκεινες τις ημερες μπορουμε να βρεθουμε για καμια μπυρα.καλα ταξιδια σε ολους.
 

Sakis.G

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
καλησπερα παιδια μετα απο πολλες αναβολες λογω ελλειψης παρεας,επιτελους εκλεισα εισητηρια για ταυλανδη για 9 απριλιου μεχρι 1 μαιου.οποιος το ψηνει να ακολουθησει να μου πει,η αν καποιος ειναι εκει εκεινες τις ημερες μπορουμε να βρεθουμε για καμια μπυρα.καλα ταξιδια σε ολους.
Φίλε μου πολύ θα ήθελα γτ κ εγώ δεν έχω παρέα αλλά για λίγο δεν με βολεύουν οι ημερομηνίες.
 

κωστας 656565

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους!!!!!!!!
Εδώ και αρκετό καιρό εχω αρχίσει να βλέπω την ιδέα της αναχώρησης από την Ελλάδα με προορισμό κάποιο άλλο κράτος πολύ σοβαρά.
Με πρώτη προτίμηση την Ευρώπη (Βερολίνο) χωρίς όμως αυτό να αποτελεί και δέσμευση ετοιμάζομαι να αναχωρήσω αφήνοντας πίσω μου τα κακώς κείμενα που ζούμε σήμερα όλοι μας.
Ξεκαθαρίζοντας λοιπόν το τοπίο εδώ και έχοντας εξασφαλίσει κάποιο μέτριο σταθερό μηνιαίο εισόδημα ψάχνω ανθρώπους που να επιδιώκουν το ίδιο ετσι ώστε να μοιραζόμαστε τα έξοδα (κυρίως διαμονής) αλλά και γνώσεων.
Περιμένω λοιπόν προτάσεις απόψεις και πάνω από όλα συνταξιδιώτες
Ευχαριστώ:clap:
ψαχνω παρέα για ταξίδια κυρίως Ασία
 
Last edited by a moderator:

κωστας 656565

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σε ολους,

λεγομαι Χριστινα και οπως εσεις φυσικα, λατρευω τα ταξιδια!
δηστυχως ομως,ειδικα λογω των καιρων,κανενας φιλος/η μου,
δε μπορει ν'ακολουθησει...
οποτε ψαχνω για νεους ανθρωπους, που να γουσταρουν τα ταξιδια αλλα και να μπορουν ακομα να ταξιδευουν,για να ζησουμε καινουργιες
εμπειριες μαζι !
οποιος/οποια ενδιαφερεται, στειλτε μου ξεκινησουμε μια καινουργια και 'ταξιδιαρικη' φιλια...

φιλια
Για σου Χριστίνα φυσικά η ανάρτηση σου είναι από το 2012 άλλα αν ενδιαφέρεσε ακόμα απάντησε με , εγώ ψαχνω για τριτοκοσμικες χώρες Ασία , στην Ευρώπη είναι πολύ ακριβά , τι γνώμη έχεις εσύ για αυτό ?

Για σε όλους ο όνομα μου είναι Κώστας ζω στην θεσαλονικη ειμαι 50 χρονών και ψαχνω παρέα για ταξίδια σε τριτοκοσμική χώρα .ανεξαρτήτου ηλικίας or φίλου ,
όρεξη για περιπέτεια να εχει . δεχτοί και συνταξιούχοι
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Chris K
Τελευταία Δραστηριότητα:24 Ιουνίου 2016
Mάλλον τη βρήκε την παρέα για ταξίδια.
 

gproest75

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα,
Σκέφτομαι αυτή τη βδομάδα που έχω άδεια από τη δουλειά να έκλεινα εισιτήριο για Σιγκαπούρη να την δω 4-5 μέρες και έχω βρει καλή προσφορά μέσω ίντερνετ για αεροπορικά..απλά το σκέφτομαι να πάω μόνος..
Υπάρχει κάποιος που έχει προγραμματισμένο ταξίδι για εκεί και δεν έχει πρόβλημα για παρέα,μια κουβέντα ή να μη θέλει να κρατάει το stick για selfie ή που θα ήθελε να πάει ;
Ακούγεται τελευταία στιγμή αλλά κάποιες φορές και τα ξαφνικά μπορεί να είναι καλά......

Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.570
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom