Παρέα για Ταξίδια...

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
καλησπερα παιδια μετα απο πολλες αναβολες λογω ελλειψης παρεας,επιτελους εκλεισα εισητηρια για ταυλανδη για 9 απριλιου μεχρι 1 μαιου.οποιος το ψηνει να ακολουθησει να μου πει,η αν καποιος ειναι εκει εκεινες τις ημερες μπορουμε να βρεθουμε για καμια μπυρα.καλα ταξιδια σε ολους.
Το εκανες το ταξιδάκι???
 

chrispe

Member
Μηνύματα
32
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καταρχάς να χαιρετήσω την κοινοτητα μιας και ειναι το πρώτο μου μηνυμα εδώ. 6 με 11 Ιουλίου θα ειμαι Παρισι μόνος μου οποτε οποιος τυχαίνει να ειναι εκεινο το διαστημα στην πόλη κι εχει διαθεση για παρέα ας στείλει κανα μήνυμα
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καταρχάς να χαιρετήσω την κοινοτητα μιας και ειναι το πρώτο μου μηνυμα εδώ. 6 με 11 Ιουλίου θα ειμαι Παρισι μόνος μου οποτε οποιος τυχαίνει να ειναι εκεινο το διαστημα στην πόλη κι εχει διαθεση για παρέα ας στείλει κανα μήνυμα
Καλησπερα,εγω θα μαι απο 12 ιουνιου εως 19 ιουνιου παρισι,μονος,κριμα:)
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
Καλήμερα, στην όμορφη παρέα του forum!
Εδώ και καιρό, και μετά από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα, τριγυρίζει στο μυαλό μου η ιδέα ενός ταξιδιού στην Ισλανδία. Σκέφτομαι για 7-10 μέρες μέσα στον Αύγουστο (αναλόγως και τα αεροπορικά) αναχώρηση από Αθήνα. Το κακό είναι ότι για διάφορους λόγους (οικονομικούς, άδειες από δουλειά, χώρας) δεν μπορώ να ψήσω εύκολα τους φίλους μου ν ακολουθήσουν και σίγουρα καλό θα ήταν να είμαστε ένα γκρουπάκι 2-4 ατόμων και για χάρη της παρέας αλλά και για να μοιραστούν τα έξοδα (ενοικίαση αυτοκινήτου κτλ). Δεν ξέρω αν κάποιος από εδώ τυχαίνει να βρίσκεται στην ίδια θέση ή γενικά θα τον ενδιέφερε να συμμετέχει, εάν ναι ας μου στείλει pm. Είμαι 29 χρονών από Αθήνα.
 
Last edited by a moderator:

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ενημερώνω όσους ενδιαφέρονται ότι πρόκειται να ακυρώσω μια κράτηση στο Α.Ο. ενός φίλου προγραμματισμένη στις 18/6. Όποιος ενδιαφέρεται και θέλει να την πάρει να επικοινωνήσει μαζί μου. Τα μοναστήρια που θα δούμε είναι κρατημένα, καθώς και οι πεζοπορίες προγραμματισμένες. Μεταξύ αυτών η επιβλητική Σιμονόπετρα, η μοναδική πορεία από Καρυές προς Ιβήρων μέσω του φυσικού τούνελ κλπ κλπ. Προλάβετε...
Η ανακοίνωση αφορά τον ανδρικό πληθυσμό, για τις κυρίες υποσχόμαστε καλοκαιρινές διακοπές σε παραλίες εξωτικές....
 

antonis53100

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
γεια χαρα σε ολους θα ειναι κανενας τελη ιουνιου μπανγκοκ η πουκετ ?
ρωταω γιατι ψαχνω παρεα θα ειναι η πρωτη μου φορα σε αυτην την χωρα θα μεινω απο εναν μηνα μεχρι να βαρεθω
 

κωστας 656565

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
κυρίως με γνώμονα το οικονομικό , Ινδια , νεπαλ , ειναι πολυ φτηνα . .................... Ταϊλάνδη , Ινδονησια ,είναι ακριβά σαν την την Ελλαδα . Με την λογική οτι θέλω να γυρνάω όλη μέρα , να πάω και σε άλλες πόλεις οδικός , και να μείνω εκεί πολύ περισσότερο από 1 μήνα , χωρίς να σκεφτομε το οικονομικό , όλη μέρα σε κάθε αγορά που κάνω , σαν την Ελλαδα . Σίγουρα είναι ένας άλλος κόσμος , άλλη κουλτούρα και πολύ βρομιά , αλλά ανάλογα πως θα το δει κανείς , εγώ το βλέπω και λίγο savaivor .
 

antonis53100

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
πολύ βρομιά ινδια
παντος καμποτζη βιετναμ ειναι ποιο φθηνα απο ταιλανδη αλα και ταιλανδη φτηνα ειναι
εγω σκεφτομαι για ταιλανδη και απο εκει να περασω καμποτζη και βιετναμ τελος ιουνιου εχει h scoot 137 ευρο
 

κωστας 656565

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
εγώ πήγα Ταιλανδη πριν 3 χρόνια , Μπαγκονγκ , Παταγια , είναι το τέλειο μέρος για σεχοτουρισμο , αλλά μην φανταζεσε εξωτικά μέρη . εχει τον ποιο καυτό ήλιο στον κόσμο , και σε συνδυασμό με το τροπικό κλίμα που 3 μήνες βρέχει συνέχεια , όταν ανεβαίνει η θερμοκρασια που είναι σχεδόν όλο τον χρόνο , εκτός από την εποχή των μουσώνων , η ατμόσφαιρα είναι σαν μια κατσαρόλα που βράζει , η αληθεια είναι ότι εγώ δεν αντέχω και τόσο ζεστό κλίμα , είμαι και 51 χρονών , εσύ θα είσαι πιο νέος πιστευω.
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
εγώ πήγα Ταιλανδη πριν 3 χρόνια , Μπαγκονγκ , Παταγια , είναι το τέλειο μέρος για σεχοτουρισμο , αλλά μην φανταζεσε εξωτικά μέρη . εχει τον ποιο καυτό ήλιο στον κόσμο , και σε συνδυασμό με το τροπικό κλίμα που 3 μήνες βρέχει συνέχεια , όταν ανεβαίνει η θερμοκρασια που είναι σχεδόν όλο τον χρόνο , εκτός από την εποχή των μουσώνων , η ατμόσφαιρα είναι σαν μια κατσαρόλα που βράζει , η αληθεια είναι ότι εγώ δεν αντέχω και τόσο ζεστό κλίμα , είμαι και 51 χρονών , εσύ θα είσαι πιο νέος πιστευω.
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης του φόρουμ, απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων στα φόρουμ (email, τηλέφωνα, διευθύνσεις, κλπ)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom