Αυστρία Παρθενικό ταξίδι Ευρώπη - Βιέννη

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Εγω μετα το Πάσχα πάω ενα ΠΣΚ Μιλανο (αν παω δηλαδη γιατι Ryanair ειναι αυτη!), μεσα Ιουνιου εχω κλεισει Βερολίνο, και τωρα ψάχνω ή για Φθινόπωρο ή αρχες Δεκέμβρη να προλάβω καμια χριστουγεννιατικη αγορα.. Ελεγα για Κρακοβια αρχες Σεπτεμβρη αλλα δεν το βλέπω.. Ριξτε προορισμους κι εποχες!! Αν κρατήσεις η Ραιαν απο Αραξο λέω για Λονδίνο Σεπτεμβρη..
 

Άννα Τ.

Member
Μηνύματα
46
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία, Λεττονία, Λιθουα
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Γεια σας παιδιά.Σκεφτόμαστε να πάμε βιέννη-βουδαπέστη για καλοκαιρινές διακοπές και λέω είναι νωρίς να κλείσεις αεροπορικά απο τώρα και φτάνει 1 εβδομάδα και για τα δύο;Πάντως έχω να πω οτι απο τότε που γράφτηκα στο φόρουμ θέλω όλο ταξίδια.Ακόμη δεν πήγαμε στη Ρώμη και ψάχνω για το καλοκαίρι.Έχω πρόβλημα γιατρέ μου?


Μια χαρα σε βρισκω (αν και δεν ειμαι γιατρος)! Ειναι ωραια να κανεις σχεδια ...τι στο καλο...καποια θα πραγματοποιηθουν!! Οπότε , καλα κανεις και ψαχνεσαι απο τωρα για το καλοκαιρι...αμα δεν ψαχτεις τωρα, πότε θα ψαχτεις;;
Μια εβδομαδα ειναι σχετικα καλα νομιζω, ισως αν σε παιρνει να προσθετες καμμια μερουλα ακομα :pilot:
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
πάμε ρώμη 14 απριλίου κι έχω ψάξει λίγα πράγματα και ψάχνω για βιέννη-βουδαπέστη( οκ έχω πρόβλημα)
να κολλήσω μέρες, αλλά στη βιέννη είναι λίγο ακριβά τα ξενοδοχεία οκ αλλά θα μπορούσα να βρω κάτι πιο φθηνό βουδαπέστη.αλλά βουδαπέστη βλέπω τα καλά ξενοδοχεία να μην είναι τόσο ακριβά και απορώ να το ρισκάρω με κάτι πιο φθηνό απο τα καλά;
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
η αληθεια ειναι οτι με μπερδεψατε σχετικα με μπρατισλαβα η σαλτσμπουργκ...;) η μαλλον εγω φταιω που εκλεισα μονο για 4 μερες... κ τωρα μου ηρθε κ η ιδεα για ινσμπουργκ..μηπως ειναι πιο κοντα?αν κ οι εικονες απο σαλτσμπουργκ μου φαινονται απιστευτες!
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
thanos πως κλεινουμε εισιτηριο για τρενο? γινεται κ μεσω internet πιο οικονομικα? ευχαριστω!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
άστο το Salzburg & Insbruck όταν θα πας εκδρομή στο Μόναχο. Και τα δύο είναι σχεδόν 3 ώρες από Βιένη.

άμα θες να πας πάση θυσίας εκεί μπορείς να κλείσεις από εδώ Γ–BB travel portal

βάζεις στο search το δρομολόγιο που θες, την μέρα, ώρα και ψάχνεις και μετά αγοράζεις
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Γεια σας παιδιά.Σκεφτόμαστε να πάμε βιέννη-βουδαπέστη για καλοκαιρινές διακοπές και λέω είναι νωρίς να κλείσεις αεροπορικά απο τώρα και φτάνει 1 εβδομάδα και για τα δύο;Πάντως έχω να πω οτι απο τότε που γράφτηκα στο φόρουμ θέλω όλο ταξίδια.Ακόμη δεν πήγαμε στη Ρώμη και ψάχνω για το καλοκαίρι.Έχω πρόβλημα γιατρέ μου?
Εγω θα παω Αυγουστο & τα εκλεισα εδω & ενα μηνα και τελικα πολυ καλα εκανα γιατι ακριβως με την ιδια πτηση υπαρχει τωρα διαφορα 80 ευρω!!(εισητηρια 2 ατομως με Aegean).:)
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Hotel Daniel Vienna

Πριν 5 μέρες γύρισα.
Πολύ ωραίο, μοντέρνο, minimal διακόσμιση, νεανικό, φιλικό προσωπικό, φοβερό κρεβάτι και σε 5-6 λεπτά με το τραμ είσαι έξω απο την Όπερα.

Αυτή τη στιγμή το έχει 78 ευρώ τη βραδιά...
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
το ξενοδοχειο αυτο εχει επιπλεον χρεωση για πρωινο 13 ευρω?
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ναι, αυτό είναι το μόνο αρνητικό.
Εκτός βέβαια και αν κλείσεις κάποια προσφορά απο την ιστοσελίδα του, στην οποία περιλαμβάνεται και το πρωινό. Κατά καιρούς βγάζει διάφορες.

Εμείς φάγαμε μόνο την μια μέρα και το πληρώσαμε στο τσεκ άουτ.
Έχει μπουφέ με όλα τα σχετικά (ομελέτες, αλλαντικά, σολωμούς κτλ...) αλλά τα 13 δεν τα αξίζει κατά την άποψη μου!
Τις υπόλοιπες μέρες παίρναμε ένα σαντουιτσάκι απο ένα σούπερ μάρκετ και είμασταν μια χαρά.
Βέβαια είμασταν σε budjet ταξίδι...
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Πολλά ξενοδοχεία τόσο κοστολογούν το πρωινό τους και παραπάνω αλλά εμείς είπαμε να πάρουμε δωμάτιο χωρίς πρωινό και κάτι θα βρούμε να φάμε έξω ή σε σουπερ μαρκετ.Πολύ ωραίο το ξενοδοχείο sdoe21.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.225
Μηνύματα
884.334
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom