Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Φέτος που πέφτουν οι ομάδες σας, επικύρωσαν κανονικά τη βαθμολογία,
Αυτοί που επικύρωσαν την βαθμολογία ήταν όλοι εκτός παναθηναικού και ένα
λευκό.
Ακόμα κι ο Παοκ ψήφισε υπέρ.Ο παναθηναικός ήθελε να την φέρει στον Παοκ
αλλά ο πόντιος δεν μάσησε πάλι.Το χρήμα χαλάει τις λυκοφιλίες.
Πάψε να μυξοκλές και κάντε ομάδα να μην σου φταίει κανένας Ανέστης,η να παρακαλάς να πέσει ο άλλος για να ανέβεις εσύ.
Άδεια για να παίξετε πήρατε;
http://www.enwsi.gr/piperata/den-perni-adia-i-larisa-ston-piladaki-i-efthines/
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Βρε Ιρίνα τι το έκανες το παλικάρι;; έχει χάσει το μυαλό του... όλες τις φωτό μωρή απέσυρες απο το facebook .... πως να παίξει μπάλα όταν άλλος πλέον σε χαίρεται.....
και εκεί που ζύγωνε σε χρυσές μπάλες το "φιλαράκι" του τον Μέσι θα απομακρυνθεί πάλι;;

Βρε βρε τι πάθαν τα παλικάρια με τα πολλά μύρια ;;;
βρε χαμένοι χάσατε απο τον γέροΠίρλο και τον γεροΜπουφόν...

έχω όρεξη για μεγάλο κάζο...:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αυτοί που επικύρωσαν την βαθμολογία ήταν όλοι εκτός παναθηναικού και ένα
λευκό.
Ακόμα κι ο Παοκ ψήφισε υπέρ.Ο παναθηναικός ήθελε να την φέρει στον Παοκ
αλλά ο πόντιος δεν μάσησε πάλι.Το χρήμα χαλάει τις λυκοφιλίες.
Πάψε να μυξοκλές και κάντε ομάδα να μην σου φταίει κανένας Ανέστης,η να παρακαλάς να πέσει ο άλλος για να ανέβεις εσύ.
Άδεια για να παίξετε πήρατε;
http://www.enwsi.gr/piperata/den-perni-adia-i-larisa-ston-piladaki-i-efthines/
Καλό ποίημα αυτό το κανε ομάδα για να ανέβεις και φυσικά δεν παρακαλάω να πέσει κανένας για να ανέβω, σου εξηγώ πως έχουν τα πράγματα και πως τα διαμορφώνει η ομάδα που στηρίζεις αλλά δεν θες να καταλάβεις

Η άδεια αυτή είναι για απαγόρευση μεταγραφών, την οποία δεν έχουν οι μισές ομάδες από τη σουπερ λιγκ και όχι για συμμετοχή και όπως θα διαβάσεις αν ψάξεις δεν είναι θέμα ομάδας αλλά του πρώην και του υπουργείου που δεν έχει ολοκληρώσει τον έλεγχο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ολυμπιακός νίκησε Γιουβέντους
Γιουβέντους νίκησε Ρεάλ
Άρα ο Ολυμπιακός έπρεπε να παίζει ημιτελικό ή έχει καλύτερη ομάδα;

Δεν υπάρχει αυτό το σκεπτικό, παρά μόνο στα μυαλά των Ολυμπιακών:shock:
Βρε συ το σκεφτηκες πολύ για να το γράψεις αυτό;

Εγώ το μόνο που είπα ότι οι περισσότεροι μη Ολυμπιακοί υποβαθμίζετε τις οποίες επιτυχίες μας (όπως και να έχει ο φετινός προβληματικός Ολυμπιακός έχει κερδίσει την φιναλιστ του φετινού και του περσινού cl.).
Τα ίδια δεν έλεγαν και για την Μάντσεστερ ;
Αλλά όταν κάποιοι άλλοι έπαιζαν προημιτελικά με Λέγκια, έχοντας περάσει από όμιλο με Ναντ, Πόρτο, Ααλμποργκ ή όταν με 8 βαθμούς πέρναγαν από όμιλο cl Αμβουργο, Ντεπορτιβο τις παρουσίαζαν ομαδάρες.

Αυτά φιλικά για να μην ξεφυγει το τοπικ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Βρε συ το σκεφτηκες πολύ για να το γράψεις αυτό;

Εγώ το μόνο που είπα ότι οι περισσότεροι μη Ολυμπιακοί υποβαθμίζετε τις οποίες επιτυχίες μας (όπως και να έχει ο φετινός προβληματικός Ολυμπιακός έχει κερδίσει την φιναλιστ του φετινού και του περσινού cl.).
Τα ίδια δεν έλεγαν και για την Μάντσεστερ ;
Αλλά όταν κάποιοι άλλοι έπαιζαν προημιτελικά με Λέγκια, έχοντας περάσει από όμιλο με Ναντ, Πόρτο, Ααλμποργκ ή όταν με 8 βαθμούς πέρναγαν από όμιλο cl Αμβουργο, Ντεπορτιβο τις παρουσίαζαν ομαδάρες.

Αυτά φιλικά για να μην ξεφυγει το τοπικ.
Όταν μιλάω για μπάλα πάντα φιλικά μιλάω αλλά αυτά δεν είναι δικές μου σκέψεις αλλά οπαδών του ολυμπιακού σε συζητήσεις μου και σε γραπτά στο ίντερνετ σε διάφορα σαιτ και φόρουμ.

Δεν έχει νόημα υποβάθμισης καμιας αντιπάλου του ολυμπιακού γιατί σε όποια κατάσταση και να είναι σίγουρα θα είναι καλύτερη ομάδα από τον ολυμπιακό.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
ρε συ εισαι ΑΕΛ και μιλας για θρυλο...πλακα μας κανεις !!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εκείνη η Γιουβέντους δεν είχε καμία σχέση με αυτή που βλέπουμε τώρα αλλά και σχέση να είχε τι συζητάμε τώρα;
Ευτυχώς που και το καφενείο Ντνιπρο πρόλαβε και έκανε μεταγραφές μετά από τις αναμετρήσεις με εμάς και απέκλεισε κάποια ναπολι και πήγε τελικό.

Το μόνο που δεν ξέρω τελικά ο Θρύλος μας έπρεπε να παίξει τελικό cl ή el:bleh:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ευτυχώς που και το καφενείο Ντνιπρο πρόλαβε και έκανε μεταγραφές μετά από τις αναμετρήσεις με εμάς και απέκλεισε κάποια ναπολι και πήγε τελικό.

Το μόνο που δεν ξέρω τελικά ο Θρύλος μας έπρεπε να παίξει τελικό cl ή el:bleh:
Like για το χιούμορ αλλά αν θυμάσαι γενικότερα υπήρχε το κλασσικό κλίμα ''έλα μωρέ τι ομάδα είναι αυτή κτλ κτλ'', όχι από εσένα αλλά από την πλειοψηφία των ολυμπιακών υπήρχε.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εγώ προσωπικά ήμουν σίγουρος ότι θα αποκλείστουμε αφού όλοι στην ομάδα ασχολιοντουσαν με το πότε θα παίξουμε με την Αεκ και τι θα κάνουμε στη Λεωφόρο για να ταπείνωσουμε τον Αλαφουζο.
Που καιρό να ασχοληθούν με ένα νοκ άουτ ματς Ευρώπης. Άλλωστε έχουμε χορτάσει τελικούς και ημιτελικούς.
Όταν αλλάξουμε νοοτροπία όλοι μας μπορεί να δούμε καμιά ποδοσφαιρική προκοπή.

Τώρα ας κάτσουμε στον καναπέ μας να δούμε την Ντνιπρο στον τελικό και να μιλαμε για διαιτησιες ατυχιες κλπ και να λέμε ότι με λίγο τύχη καποτε θα τα καταφέρουμε και εμείς.
Κούνια που μας κούναγε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom