Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Με καμία από τις δύο αχώνευτες ομάδες, αφού δεν είναι εκεί η Μίλαν τουλάχιστον ας δούμε πολλά γκολ και όχι τη συνηθισμένη άμυνα του Αλέγκρι.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Με καμία από τις δύο αχώνευτες ομάδες
Μα να μην παιζόταν το σχόλιο σου στο στοίχημα...θα έλυνα το βιοποριστικό μου!:haha:

Κι εγώ θέλω πολλά γκολ αν κι αν σκοράρει νωρίς η Μπάρτσα φοβάμαι οτι το ενδιαφέρον θα χαθεί γρήγορα. Ιδανικά θα ήθελα ένα 2-2 (τουλάχιστον) παράταση και πέναλτι να καθαρίζει ο Τζίτζι, εδώ κοντέψαμε να χαλάσουμε γενέθλιο πάρτι...ε να αξίζει τον κόπο!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μα να μην παιζόταν το σχόλιο σου στο στοίχημα...θα έλυνα το βιοποριστικό μου!:haha:

Κι εγώ θέλω πολλά γκολ αν κι αν σκοράρει νωρίς η Μπάρτσα φοβάμαι οτι το ενδιαφέρον θα χαθεί γρήγορα. Ιδανικά θα ήθελα ένα 2-2 (τουλάχιστον) παράταση και πέναλτι να καθαρίζει ο Τζίτζι, εδώ κοντέψαμε να χαλάσουμε γενέθλιο πάρτι...ε να αξίζει τον κόπο!
Άσε μη μιλάμε για στοίχημα γιατί πονάει αυτό το θέμα!
Τι 2-2 με τον Αλέγκρι που μπλέξαμε σήμερα μόνο με θαύμα του θεού του ποδοσφαίρου θα γίνει αυτό.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλέ και οι 40 είναι για πάρτη της! Οι άλλοι να κανονίσουν την δική τους καβάτζα... :D
Με κάλυψε η προλαλήσασα...και σε φορητό ψυγειάκι παρακαλώ δίπλα στον καναπέ γιατί το πήγαινε έλα στο ψυγείο δε λέει...:p

Τι 2-2 με τον Αλέγκρι που μπλέξαμε σήμερα μόνο με θαύμα του θεού του ποδοσφαίρου θα γίνει αυτό.
Ναι κι εγώ το φοβάμαι...γι αυτό και έχω τα κατάλληλα πολεμοφόδια!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Να εκτεθώ και γω ;; αντε να εκτεθώ...
Μου είναι συμπαθείς και οι δύο ομάδες ... απλά τέτοιον Μέσι που απολαμβάνουμε πρέπει να τον δούμε και με την σούπερ κούπα ....το αξίζει ο μπαγάσας.....συγνώμη ρε παππού Πίρλο αλλά το βλέπω δύσκολο, πολύ δύσκολο για σένα....αλλά μπάλα είναι δεν ξέρεις....
Δεν θέλω διασυρμούς, δεν αρμόζουν σε τελικό CL αλλά ίσως πάμε στά όρια του 3,4-1,0...


ΥΓ φέρε 5 μπύρες όχι 3 η μάλλον 4 να μη ζεσταίνονται ...φέρε 5 μωρέ θα τις πιούμε....:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Εντάξει με τα γούρια...

Αφού η moderator θέλει Γιούβε,περίπατο θα κάνουμε...:)
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Ελπίζω να διασυρθεί η πιο μισητή ομάδα του πλανήτη...
Χρειάζεται να πω ποια είναι;;;;;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom