Περί ποδοσφαίρου

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Εσύ ο παρά από πάνω, ούτε ξέρω πότε παίζουμε.

Όντως το παιχνίδι ήταν καλό και δίκαιη η νίκη του ΠΑΟ.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οι χαμενοι παρακαλω να μεταβουν στην κορυφη τηs πυραμιδαs Νοχοτs-μουλ πισω απο το γηπεδο των Μαγια και να ακολουθησουν την καθοδο κυλιομενοι οικειοθελωs- οχι δεν υπαρχει ασανσερ!:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Οι Μάγιας τιμούσαν τους ηττημένους και έπαιζαν μαζί τους.
Για την ακρίβεια έπαιζαν μπάλα με τα κεφάλια των χαμένων ( ιδίως των καραφλών):cool:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2

Μπορει αυτη τη στιγμη να μην παιζουμε την καλυτερη μπαλα στη χωρα, απο κερκιδα ομως ανεκαθεν ημασταν ''κορυφη''!!!
Μακραν η πιο πρωτοτυπη και εποικοδομητικη κερκιδα στην Ελλάδα.....(για να μην πω στην Ευρωπη!):clap::clap::clap::clap::clap:
 
Last edited by a moderator:

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. 1-1

"Είναι μια πολύ σημαντική απώλεια βαθμών η σημερινή. Είναι διαφορετικό να στηρίζεσαι στα δικά σου αποτελέσματα. Τώρα για να πάρουμε το πρωτάθλημα πρέπει να υπάρξει συνδυασμός αποτελεσμάτων. Δεν έχει χαθεί τίποτα, πάντως, εμείς θα συνεχίσουμε τη δουλειά μας. Σήμερα χάσαμε δύο σημαντικούς βαθμούς", συμπλήρωσε o σερ Τάκης.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟΚ 2-0

Ο Εργοτέλης πήρε μόλις την 3η του φετινή στο πρωτάθλημα, ενώ οι άλλες του δύο νίκες είναι πάλι επί ομάδας από τη Θεσσαλονίκη, του Ηρακλή. Ο ΠΑΟΚ υπέστη την 9η εκτός έδρας ήττα του σε 11 αγώνες.

ΑΕΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ?

Καταδικαστική η ήττα για την ΑΕΚ ενώ με νίκη ο ΠΑΟ γίνεται φαβορί για τον τίτλο.Η «Ενωση» φαίνεται να μην αρκείται ούτε στο «x»
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟΚ 2-0

Ο Εργοτέλης πήρε μόλις την 3η του φετινή στο πρωτάθλημα, ενώ οι άλλες του δύο νίκες είναι πάλι επί ομάδας από τη Θεσσαλονίκη, του Ηρακλή. Ο ΠΑΟΚ υπέστη την 9η εκτός έδρας ήττα του σε 11 αγώνες.
Τα ιδια Παντελάκη μου,τα ιδια Παντελη μου.....
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Αχ... ΠΑΟΚάρα ....

Για ακόμα μία φορά μας στεναχώρησες :(

Ελπίζω (καλά, φέτος με τπτ!) από το καλοκαίρι να υπάρξουν σημαντικές αλλάγες για να δούμε (επιτέλους!) έναν καλύτερο ΠΑΟΚ του χρόνου....
Π.Α.Ο.Κ

Είσαι ένας
στον κόσμο
άλλος κανένας!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Def, τα μοιράσαμε τα κουκιά χθες (1-1).
Βεβαίως αυτό συμφέρει περισσότερο εμένα, αλλά τι να κάνεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.191
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom