Πιο φθηνή πόλη για διακοπές στην Ευρώπη, η Σόφια

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τα ευρώ για να πάρεις βίζα για τη Ρωσία τα υπολογίσανε;
Μην τρελλαθούμε ότι η Μόσχα είναι φθηνότερη από τη Βαρκελώνη!!!
 

fileas81

Member
Μηνύματα
43
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Αμπου Σιμπελ
Μπορώ να στο επιβεβαιώσω κι εγώ.Τον Οκτώβριο που ήμουν εκεί έσκαγα στο φαϊ με 1,5€!!!!
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
εντυπωση μου προκαλει οτι αγια πετρουπολη και μοσχα δεν περιλαμβανονται στις ακριβες πολεις..ενω αρκετες φορες εχω ακουσει οτι ειδικα η μοσχα ειναι ιδιαιτερα ακριβη οποτε αν ισχυει κατι τετοιο στα μελλοντικα μου πλανα μετα απο πολωνια βλεπω να βαζω και ρωσια στο προγραμμα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
εντυπωση μου προκαλει οτι αγια πετρουπολη και μοσχα δεν περιλαμβανονται στις ακριβες πολεις..ενω αρκετες φορες εχω ακουσει οτι ειδικα η μοσχα ειναι ιδιαιτερα ακριβη οποτε αν ισχυει κατι τετοιο στα μελλοντικα μου πλανα μετα απο πολωνια βλεπω να βαζω και ρωσια στο προγραμμα.
εγώ, από γνωστούς κάφρους φοιτιτές, που έχουν οργώσει την Ρωσία, μου έχουν πει, ότι στο θέμα φαγητό, άμα ξέρεις που να φας, με 350 ρούβλια μπορείς να φας πολλή καλά (8-9 ευρώ)
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
εγώ, από γνωστούς κάφρους φοιτιτές, που έχουν οργώσει την Ρωσία, μου έχουν πει, ότι στο θέμα φαγητό, άμα ξέρεις που να φας, με 350 ρούβλια μπορείς να φας πολλή καλά (8-9 ευρώ)
παντου μπορεις να βρεις οικονομικες λυσεις ειδικα στο φαγητο ιδιαιτερα αν αποφυγεις τα τουριστικα σημεια απλα ηξερα οτι η μοσχα ειναι συνολικα ακριβη σαν πολη.
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
με 1.5 ευρω και για σοφια δυσκολο μου φαινεται δεν το συζητω για μοσχα...αποκλειεται!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
με 1.5 ευρω και για σοφια δυσκολο μου φαινεται δεν το συζητω για μοσχα...αποκλειεται!
άμα χορταίνει με μια μπορς γιατί όχι;

Κι δε θα το έλεγα ότι δύσκολο να χορτάσεις με 1,5 ευρώ, έλα μια βόλτα Πολωνία, κι θα σου δείξω πως να χορτάσεις :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.461
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom