Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
αν εχει κανει κανεις το δρομολογιο με το λεωφορειο αυτο, να μου πει αν ειναι ακριβης στην ωρα τους.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλά κάνει ο άνθρωπος.Ας βάλουμε και λίγη περιπέτεια στην ζωή μας.Αυτά είναι που σου μένουν και έχεις να διηγήσε μετά από χρόνια.
Εγώ έχω πάει 2 φορές για μονοήμερο στην Ρώμη χωρίς να κλείσω ξενοδοχείο με ξενύχτι στους δρόμους και πήγα και άλλη μια φορά ενώ επιστρέφαμε από Παρίσι και κάναμε μια βόλτα μόλις 2-3 ώρες καλή ώρα σαν τον φίλο και περάσαμε μια χαρά.Εκείνη την φορά βέβαια με τις 2-3 μας βγήκε άγχος :) αλλά δεν το μετάνιωσα.

Οσον αφορά το ερώτημα σου εγώ θα έπαιρνα το προηγούμενο λεωφορείο.Για το τσέκιν προλαβαίνεις αν πας κάνα μισάωρο πιο μπροστά αλλά μπορούν να τύχουν χίλια δυο απρόβλεπτα(κίνηση στον δρόμο,πολύς κόσμος στο αεροδρόμιο,το λεωφορείο να αργήσει να φύγει κτλ.) που μπορεί να σε κάνουν να χάσεις το αεροπλάνο.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Γιατί έχει απευθείας τραίνο από το κέντρο της Ρώμης για ciampino;
Δεν θα πρέπει να πάρει το metro να κατέβει στο τέρμα και μετά να πάρει το τραίνο;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν εχω παει ποτέ ρωμη, και συνολικα ολα τα μεταφορικα απο/προς αεροδρομια, και αεροπορικο βγαινουν 34 ευρω το ατομο, για εμενα και τον φιλο μου.. Αυτο που ρωτησα ειναι αν το δρομολογιο λεωφορειου που εχω κλεισει 16.30-17.15 προλαβαινω να μπω στο αεροπλανο που φευγει 18.10.. (μεχρι 20 λεπτα πριν ειναι το τσεκ ιν.) ή να παρω το προηγουμενο δρομολογιο?
Η terravision λεει 8Ε/ατομοε επιστροφη. Τι δεν καταλαβα? Και αφιξη 17.10. Προλαβαινεις ανετα. Τσεκ ιν εχεις κανει απο πριν ,μονο ελεγχο περνας. Καθημερινη δεν εχεις προβλημα, προλαβαινεις ανετα.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
μου το χρεωσε 9 ευρω η ryanair :/. θα στηριχτω σε σενα και θα παρω το δρομολογιο αυτο. :) ευχαριστω πολυ
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γιατί έχει απευθείας τραίνο από το κέντρο της Ρώμης για ciampino;
Δεν θα πρέπει να πάρει το metro να κατέβει στο τέρμα και μετά να πάρει το τραίνο;
Εχει για το χωριο ciampino και απο εκει λεωφορειο ή ταξι για αεροδρομιο.
Αλλιως μετρο και μετα λεωφορειο ή απευθειας λεωφορειο οπως θα κανει ο φιλος.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
boarding pass εχεις ηδη τυπωμενη απο Ελλαδα και μαζι σου.
Προφανως δεν θα εχεις και βαλιτσες λογω μονοημερου, οποτε δεν εχεις τσεκ ιν.

Ισα ισα περνας τον ελεγχο και πας κατευθειαν στην πυλη εξοδου.

Φανταζομαι δεν θα'ναι και κανα μεγαλο αεροδρομιο το ciampino να σας "φαει" ο ποδαροδρομος...


καλο ταξιδι:xalara:
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
χιλή
Μας τρολάρει μέχρι και η Ryanair

"H τιμή ενδέχεται να αλλάξει λόγω της μετατροπής του νομίσματος"
10942736_773357916086700_1097185506751910223_n.jpg
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
λογω ισοτιμιας με της αγγλιας διοτι αλλαζει η ισοτιμια τελευταια του ευρω με την λιρα και το δολλαρια και το προσαρμοζουν εκει. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.457
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom