Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπα δε θυμαμαι κατι τετοιο.Ομως ειχε γινει war :Low cost airlines vs Regular airlines.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.210
Ένας γνωστός έκλεισε εισιτήρια με την Ryanair και έβαλε μέσα στην κράτηση και κάποιες βαλίτσες(έκλεισε για πολλά άτομα). Μου λέει όμως ότι δεν φαίνεται πουθενά αυτό το πράγμα(το ότι έκλεισε βαλίτσες)σε κανένα δηλαδή από τα links που δείχνει τα στοιχεία της κράτησης και φοβάται μήπως έγινε κανένα μπέρδεμα.Ξέρει μήπως κάποιος καμιά πληροφορία περί του θέματος;

Εγω πάντως τον παρέπεμψα στις τηλεφωνικές πληροφορίες της Ryanair...
 

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Policy benefits τι βάζουμε ρε παιδιά αφού δεν έχει Ελλάδα? Τι ακριβώς είναι?
Επίσης για το αεροδρόμιο Μπεργκάμο να κλείσουμε λεωφορία ή θα έχει διαθέσιμα την ώρα που θα κατεβούμε? Πόση ώρα κάνει για το κέντρο?

Ευχαριστώ !
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Policy benefits τι βάζουμε ρε παιδιά αφού δεν έχει Ελλάδα? Τι ακριβώς είναι?
Επίσης για το αεροδρόμιο Μπεργκάμο να κλείσουμε λεωφορία ή θα έχει διαθέσιμα την ώρα που θα κατεβούμε? Πόση ώρα κάνει για το κέντρο?

Ευχαριστώ !
Το σημείο αυτο αφορά στην ταξιδιωτική ασφάλεια, εσυ θα επιλεξεις no travel insurance required. Οσο για τα λεωφορεία απο Bergamo εχει νομιζω καθε μιση ωρα. Για τον κεντρικο σιδηροδρομικο σταθμο υπαρχουν δυο εταιρίες που κανουν δρομολόγιο. Δεν ξερω αν χρειαζεται να το κλεισεις απο πριν, εγω παντως δεν εχω κλείσει, θα το κάνω εκεινη την ωρα. Μπορείς να ριξεις μια ματια εδω.

Aeroporto internazionale di Orio al Serio

Η διαδρομή ειναι περιπου μια ωρα.
 

phoebe_990

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
προσφατα πεταξα απο θεσσαλονικη για ρωμη με την συγκεκριμενη εταιρεια! ολα ηταν πολυ καλα, δεν ειχαμε κανενα προβλημα. αυτο που πρεπει ισως να προσεξεις ειναι το θεμα της αποσκευης. δικαιουσε να παρεις χειραποσκευη καποιων συγκεκριμενων διαστασεων και κιλων. αν θυμαμαι καλα(ψαξτο για καλο και για κακο) νομιζω ηταν μεχρι 10 κιλα. σε περιπτωση που θελεις να παρεις βαλιτσα, χρεωνεσαι παραπανω. αυτα! κατα τ'αλλα δεν δημιουργηθηκε κανενα προβλημα, η πτηση ηταν μια χαρα!
 

phoebe_990

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Ένας γνωστός έκλεισε εισιτήρια με την Ryanair και έβαλε μέσα στην κράτηση και κάποιες βαλίτσες(έκλεισε για πολλά άτομα). Μου λέει όμως ότι δεν φαίνεται πουθενά αυτό το πράγμα(το ότι έκλεισε βαλίτσες)σε κανένα δηλαδή από τα links που δείχνει τα στοιχεία της κράτησης και φοβάται μήπως έγινε κανένα μπέρδεμα.Ξέρει μήπως κάποιος καμιά πληροφορία περί του θέματος;

Εγω πάντως τον παρέπεμψα στις τηλεφωνικές πληροφορίες της Ryanair...
φαινεται νομιζω καπως σαν κωδικος με 0 και 1 πανω στο ηλεκτρονικο εισιτηριο, μην αγχωνεστε γι'αυτο!!;)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.210
φαινεται νομιζω καπως σαν κωδικος με 0 και 1 πανω στο ηλεκτρονικο εισιτηριο, μην αγχωνεστε γι'αυτο!!;)
Ευχαριστώ.Όταν κάνεις check in πάντως με την easyjet το γράφει πάνω στο εισιτήριο.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το γράφει και η Ryanair.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
και στη ryanair φαινεται.
θυμαμαι ειχα κλεισει 4 εισητηρια, το ενα με εξτρα βαλιτσα.

Φαινοταν στην περιγραφή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.335
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom