Ποιο είναι το χειρότερο μέρος που έχετε επισκεφτεί και γιατί?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Το Αγρίνιο και το Μεντάν (Ινδονησία) κακάσχημα. Επίσης το Ληντς, η Θεσσαλονίκη και το Ντουμπάι μπάινουν εύκολα στο bottom-10. Μια ψήφος στην Αίγυπτο για τους αντιπαθέστερους ανθρώπους, μια στη Σρι Λάνκα για το φαγητό, μια στη Σιγκαπούρη για το δήθεν της όλης υπόθεσης και μια τελευταία στην πόλη της Γουατεμάλας για την ανασφάλεια, τη διαφθορά, τη σαπίλα και την γενικότερη ξεφτίλα σε ανθρώπινο επίπεδο. Ακόμη και σ' αυτά τα μέρη πάντως χάρηκα που πήγα, μετανιώνω μόνο που έμεινα στο Ληντς τόσον καιρό.
Για το Ληντς (Αγγλία) πες οτι θές.
Η Σαλονίκη ομως γιατί στο botton- 10?
Μήπως είχες πάει πριν γίνει το μετρό;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Για το Ληντς (Αγγλία) πες οτι θές.
Η Σαλονίκη ομως γιατί στο botton- 10?
Μήπως είχες πάει πριν γίνει το μετρό;
Καλό!:clap: Πού είδες μετρό εν λειτουργία! Εγώ μόνο τις τρύπες του βλέπω!:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Eiναι γνωστό οτι βλέπω ποοολύ μπροστά...:haha:
 

ARBI

Member
Μηνύματα
34
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Paris
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Το χειρότερο μέρος που έχω πάει νομίζω ότι ηταν η Κέρκυρα, το βασίλειο της πλαστικής καρέκλας !!
 

Lifesparker

Member
Μηνύματα
65
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Δανια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Σαντανσκι, Ηρακλειο.και τα 2 καταβρωμικα και απαισια.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.063
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σαντανσκι, Ηρακλειο.και τα 2 καταβρωμικα και απαισια.
Για το Σαντάνσκι δε μπορώ παρά να συμφωνήσω - αλλά πότε πήγες τελευταία φορά στο Ηράκλειο? Η κατάσταση με την καθαριότητα έχει βελτιωθεί πάρα πολύ τα τελευταία χρόνια...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
την μεγαλυτερη απογοητευση την πηρα οταν αποφασισαμε να παμε διακοπες στην παραλια Κατερινης!!! αν και η παραλια μετρουσε χιλιομετρα πολλα και εκ πρωτης οψεως εβλεπες τα καταγαλανα νερα και "φτιαχνοσουν",το βραδυ μεταμορφωνοταν σε πολη τερας και επιγειος παραδεισος των απανταχου κιτσατων πολιτων του ανατολικου μπλοκ.τεραστιες ταμπελες νεον γραμμενες στα ρωσικα, βουλγαρικα, ο ναος της χρωματιστης γουνας, των αθλιων ρουχων,παπουτσιων. πραγματικα το τοπιο δεν θυμιζε καθολου Ελλαδα παρα μια πασαρελα γεματη απο ψηλες ξανθες κυριες που τις συνοδευαν καλοβαλμενοι φραγκατοι κυριοι.
χρονος παραμονης μας στην περιοχη?? 2 μερες αντεξαμε!!!!:harakiri::harakiri:
ποτε ΞΑΝΑ!!
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Η κως ήταν το μοναδικό νησί της Ελλάδας από όσα έχω πάει που δεν μου άρεσαν καθόλου. Αποπνικτικά πολύκοσμες οι παραλίες, νυχτερινά μαγαζιά που περισσότερο θύμιζαν ολλανδικά μπαρ παρά ελληνικά σε κάποια παραλία νησιού.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ακριβώς το ιδιο ένοιωσα στο Λαγανά της Ζακύνθου.
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Οτι χειρότερο σε ότι αφορά τη βρωμιά, το καυσαέριο και τον συνωστισμό το έχω ζήσει στη Μπανγκόκ. Είχαμε μείνει στο Radisson Hotel που είναι απόκεντρο κοντά σε Νοσοκομείο και για να πάμε σε στάση του μετρό θέλαμε γύρω στα 15 λεπτά περπάτημα. Κατά τη διάρκεια της διαδρομής μέναμε έκπληκτοι από την απίστευτη βρωμιά στους δρόμους, τις παράγκες πάνω στα ρυάκια και την μυρωδιά που αναδυόταν... Για να μην πω τι σιχτίριασμα ρίχναμε όταν έπρεπε να πάρουμε ταξί με το κομφούζιο στους δρόμους... Απαπα... Αμα καταντήσει έτσι και η ΑΘήνα την πατήσαμε...:roll:
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Εγώ το χειρότερο μέρος που έχω πάει (και το κάνω επί 23 χρόνια τώρα) είναι η δουλειά μου. Πέρα από εκεί μου φαίνονται όλα παράδεισος :D:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
χειρότερο μέρος ????
που βρίσκεται αυτό να πάω.....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom