Που θα πάτε τα Χριστούγεννα 2008

playergeo

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Να μείνω όσο θέλω.
Φέτος τα Χριστούγεννα ήδη έχω κλείσει για riodeJaneiro, από 20/12 εως 29/12.
Να κάνω και κανένα μπανάκι στην Copacabana y ipanema.:p:p
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Φέτος τα Χριστούγεννα ήδη έχω κλείσει για riodeJaneiro, από 20/12 εως 29/12.
Να κάνω και κανένα μπανάκι στην Copacabana y ipanema.:p:p
:bash::harakiri::russianroulette::throw:

Με πεθανες! Καλα να περασεις-δεν υπαρχει αμφιβολια οτι θα ειναι τελεια! Το ελαχιστο που μπορεις να κανεις μετα το σοκ που προκαλεσες ειναι ενα αρθρο για το ταξιδι σου!
 
Last edited by a moderator:

gianis50

Member
Μηνύματα
33
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
πεκινο
Ευδοκια θα παω σε ενα χωριο που ονομαζεται Tobadill και βρισκεται 80 χιλ.δυτικα του Ινσμπουργκ κοντα στα ελβετικα συνορα.Ειναι ενα απλο και ηρεμο χωριο σε ενα αλπικο φυσικο περιβαλλον.πηγαινω εκει πολλα χρονια στο ιδιο σπιτι και μαλιστα τωρα που ειμαι και συνταξιουχος ξεχειμωνιαζω εκει,γιατι ασχολουμαι με το σκι ,και εκει ειναι ο παραδεισος για τετοιες δραστηριοτητες.
 

playergeo

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Να μείνω όσο θέλω.
:bash::harakiri::russianroulette::throw:

Με πεθανες! Καλα να περασεις-δεν υπαρχει αμφιβολια οτι θα ειναι τελεια! Το ελαχιστο που μπορεις να κανεις μετα το σοκ που προκαλεσες ειναι ενα αρθρο για το ταξιδι σου!
Εννοείτε και με συνοδεία φωτογραφιών.:clap:
 

natasa17

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
με πέθανες και μένα!!!

playergo ονειρεύομαι χρόνια αυτό το ταξίδι στην Βραζιλία και προσφάτως κοιτούσα φωτογραφίες και τρελάθηκα πάλι! αχ πόσο ωραία πρέπει να είναι??
 

playergeo

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Να μείνω όσο θέλω.
playergo ονειρεύομαι χρόνια αυτό το ταξίδι στην Βραζιλία και προσφάτως κοιτούσα φωτογραφίες και τρελάθηκα πάλι! αχ πόσο ωραία πρέπει να είναι??
Ευχαριστώ για της ευχές σας. Ναι και εγώ πιστεύω ότι είναι ένα ξεχωριστώ ταξίδι. Θα υπάρχει πλήρης ενημέρωση και φωτογραφικό υλικό προς ενημερώσει για όλους αυτούς που θέλουν να γνωρίζουν νέους κόσμους.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
φετος τα χριστουγεννα θα παμε στην Ελατη. εχουμε ηδη κλεισει δωματια εδω και ενα μηνα , τσουχτερα μπορω να πω!!! ειδωμεν....
 

playergeo

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Να μείνω όσο θέλω.
φετος τα χριστουγεννα θα παμε στην Ελατη. εχουμε ηδη κλεισει δωματια εδω και ενα μηνα , τσουχτερα μπορω να πω!!! ειδωμεν....
Σου εύχομαι καλά να περάσεις πρώτα από όλα. Τσουχτερά από θέμα τιμής έτσι? Εάν μου επιτρέπεις ποσό στα χρέωσαν?:?:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σου εύχομαι καλά να περάσεις πρώτα από όλα. Τσουχτερά από θέμα τιμής έτσι? Εάν μου επιτρέπεις ποσό στα χρέωσαν?:?:
ειτε ξενωνας ειτε ξενοδοχειο οι τιμες ξεκινουσαν απο 80 ευρω μεχρι και 200 ευρω με πρωινο.μετα απο πολυ ψαξιμο να φανταστεις δεν ειχαν δωματια πολλα απο αυτα ,κλεισαμε σε αυτο με τα 80. γιαυτο λεω ειδωμεν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.504
Μέλη
38.924
Νεότερο μέλος
panvarv

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom