Που θα πάτε τα Χριστούγεννα 2008

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Σπιτι μου σπιτακι μου και φτωχοκαλυβακι μου! Αντε καμια μονοημερη εκδρομουλα στο Καιμακτσαλαν για λιγο χιονι!
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ!!!
Πραγα ειναι τελεια!!! ειχα παει περσι την Καθαρη Δευτερα και περασα υπεροχα!!! οσο για τη Αιγυπτο δεν το συζητω.. αλλη φαση εκει.. μπορει να υπαρχει φτωχια και βρομια αλλα οταν δεις το αγαλμα της σφιγγας οταν περπατησεις μεσα στην πυραμιδα θα νιωσεις οπως τους αρχαιους φαραω.. πιστεψετε με αξιζει το κοπο να πατε εστω και για ενα 3ημερο.. και καλο ειναι να το συνδιασετε και με το Ισλαηλ!! εγω Χριστουγεννα παω Φιλανδια στο χωριο του αγιου βασιλη!! 20-27/12... θα δειξει αν ειναι τοσο τελεια οπως μου λενε ολοι!!!
 

dema

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη - βοστωνη
παμε Ν. Υορκη και Βοστώνη για μια βδομάδα...Ξερουμε οτι ειναι λιγο αλλα ειναι το περισσοτερο που μπορουμε να παρουμε λογω παιδιων
 

michalisp1970

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα,
εμείς φέτος μετά από χρόνια Χριστούγεννα σπίτι γιατί μόλις αποκτήσαμε το γιο μας !
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλησπέρα,
εμείς φέτος μετά από χρόνια Χριστούγεννα σπίτι γιατί μόλις αποκτήσαμε το γιο μας !
Να σας ζήσει και να τον χαίρεστε! Και μόλις μεγαλώσει λίγο να τον ταξιδέψετε!
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Εγώ θα πάω στη λίμνη Πλαστήρα και γουστάρω τρελλά γιατί θέλω εδώ και καιρό να πάω σε αυτό το μέρος.
 

marikaki

Member
Μηνύματα
131
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
νησια ειρηνικου
Εγώ θα πάω στη λίμνη Πλαστήρα και γουστάρω τρελλά γιατί θέλω εδώ και καιρό να πάω σε αυτό το μέρος.
δεν ξερω σε πιο χωριο θα μεινεις αλλα οπωσδηποτε να πας για κυνηγι ειδικα αγριογουρουνο στον κελεπουρη στο νεοχωρι!!!!!!!!θα με θυμηθεις!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.093
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom